ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Što volim kad netko ovako opali 500 komada po asku.

Pa onda neko razvali po bidu!
[/quote]

Bit će to da je to taj isti drhtavi lik koji je očekivao bolji Housing report u USA, i onda se naaaaglo predomislio.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



padaju nalozi na kupnji,,,bojim se da malo jače iskrcavanje nebi izdržala a daleko je kraj dana [undecid]

gogo , gekko , leti svojom dobrotom bi i anđele posramili . Baš vas je zabavno čitati .
[/quote]

nebi volio biti ptica zlosutnica ali eto opet je gogo imao pravo ne bu izdržala iskrcaj malo jači…a znate onu ko jači taj kvači [pray]

živjeli!!!

… solidan performance. da wall street nije počeo u crvenom bilo bi (malo) bolje. koje koristi od toga što će se poslije oporaviti kad mi zatvaramo … ovih 9,23% lplh na 14.300kn prometa su :)))))) to se niti ne računa. a naša perjanica je opet pokazala da je jedna od okosnica zse – sviđalo se to nekima, ili ne.
katastrofičarima koji vide urotu na sve strane – pomalo i s više strpljenja … da se manipulira – jest, ali ima ciklusa kad je i njima u interesu da stvari živnu – a to je upravo sada.

ovako, ja sam pisao prije cca par i više mjeseci da će se ATPL tržiti između 600 i 900 kunića, što se i ostvaruje. Obzirom da mi je prosjek ulaza 500 kom 700 kn, danas sam se vrlo lijepo i na svoju osobnu radost riješio 250 kom sa 30% plusa, tako da mi je sve jedno hoćemo li u doglednoj budućnosti probiti psihološku granicu ili ćemo pasti 20%. Ovi što su izašli po uputstvima uvažene gospode na ovim stranicama na 800 kn ili čak tamo na 650, jer je trebao biti opći potop brodara, sada naravno da drukaju na pad. Kad jednom dosegnete nivo, da vam je sve jedno hoće li vrijednost vaših dionica rasti ili padati, tada ćete se osjećati moćno, kao ja sada, mali dioničar, neuk, bez ijedne pročitane knjige o investiranju, ali pronikao u psihologiju burze. Svakodnevno buljenje u ekran šteti zdravlju.

NHF, al lako se igrat kad imas sto uloziti (pogotovo u tvom slucaju).. na vecu kolicinu dionica dolazi i potencijalno veca zarada..

Na putu prema gore


Ova dionica kad probije cjenu od 1,000,00 kuna, a mislim da bi mogla u ovom tjednu,to ce biti jak psiholoski iskorak ne samo za atlansku,vec i za cjelo trziste

Hellenicshiping news već računa sa vozarinama od 40.000 usd.

malo skupo za osiguravatlej, il i se varam ?

15.05.2009 > T: 12.05.09 Pros. cijena: 908,68
RB Dioničar Broj %
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 139.981 10,03%
2. ATLANTSKA PLOVIDBA D.D. 133.002 9,53%
3. CROATIA OSIGURANJE D.D. 68.681 4,92%
4. CROATIA OSIGURANJE D.D. – ŽIVOTNO OSIGURANJE 68.680 4,92%
5. USKOKOVIĆ ŽELIMIR 58.701 4,21%
6. JERKOVIĆ ANTE 54.868 3,93%
7. VLADOVIĆ-RELJA DUŠKO 50.000 3,58%
8. LONZA VLAHO 48.842 3,50%
9. PBZ D.D. 40.452 2,90% -2600 kom
10. ŠMOK DAMIR 29.965 2,15%

mamicu im koje iskrcavanje…no dobro je cijena se drži

koje iskrcavanje? svima su portfelji nepromijenjeni osim pbz.d.d. (čitaj pbz investor = skrbnički račun – a tamo smo vi i ja unutra…). osim toga -2600 kom na ukupni br izdanih/u prometu x 908 kn je mikroskopski sitno da bi bilo vrijedno spomena …

@starmaster

ma imate pravo nije iskrcavanje…da nisu kupili 2600 komada možda?!!!

Imam atpl (veći dio portfelja), nemam namjeru prodavati ohoho, ali brate mili samo navodim činjenicu, promjena nije navedena zato što sam na bidu nego zato što se desila!!!!

i danas bi trbali ići uzbrdo (druk druk).
Vaš link

I noga u guzicu je korak naprijed

@branac

kolega mislim da niste shvatili starmasterov odgovor, pročitajte još jednom:

"svima su portfelji nepromijenjeni osim pbz.d.d. (čitaj pbz investor = skrbnički račun – a tamo smo vi i ja unutra…).."

New Report

Close