ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,05
45.458
946
47,60
48,80
-2,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vipy i što misliš…

Pessimism Is Your Friend


Koji pad bez obzira na FI, sreća da sam se riješio ATPL-a na 3700….

Divim ti se!

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Divim ti se!
Haha, dobar, Techmane!
[smiley2]



Eto DRys je jučer rastao 10 posto, danas je pao šest posto, dakle ostalo je 4 posto u plusu, dok ATPL rasla 5 posto jučer, danas pala 1,5 posto dakle u plusu 3,5…… ali je zato jak promet na svim brodskim dionicama…..Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

danas svi u crvenom ponovo u svijetu..prevelika volatilnost..

EXM je rastao jučer 4%, a danas pada skoro 10%.
Pa nije jedini DRYS mjerodavan

Pessimism Is Your Friend

Novo tjedno izvješće…

Pessimism Is Your Friend


Ovdje je kao na tenisu, loptica je ovdje ili ondje. Bitno je da ova dionicu ima rezultate i još potencijala, koji nije niti uračunati niti očekivan. Nadalje svaka dionica trebala bi imati sigurnost kakav stav imaju dioničari. Što čvršće ruke to je lakše i bolje biti u toj dionici. Kakav si dioničar ako nisi spreman na držanje, i po potrebi izdržati evo ja sam npr. u PTKM od 2006. izdržao sam dok je bio pad, a sada mogu lako izdržati jer ne špekuliram na 3 dana već investiram i gledam dugoročno.Jer oni koji izdrže najduže a imaju povoljne rezultate i budućnost najviše imaju koristi, pogledajmo 2004 i 2005 kada su dionice bile 40-700 Kn dakle bitnan je duži rok a ovdje ročnost je ključna…. Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Bigi, NHF.
Samo govorim o trenutnim trendovima na američkom tržištu…. I ja imam prilično ATPL. I trenutno sam u minusu jer sam kupovao na 36xx. I ne kukam, jer samtram ovo kao malo prijelazno razdoblje. Pa ovakvo godišnje FI (pretpostavljamo) teško da će imati koja tvrtka u Hrvatskoj. A, o tendenciji rasta da ne pričam i perspektivi.
Sad smo tim, zar ne.[smiley11]

Pessimism Is Your Friend



Jedno je sigurno da će se DRYS oporaviti tokom kraja tjedna dok mi niti blizu ako budmo pratili kretanje DRYS-a samo nizbrdo, a kada treba uzbrdo onda nitko, eto to je problem jer je kretanje DRYS-a zabavno za gledati sada padne pa naraste, padne raste, pa raste raste itd…..Rezultati trebaju imati utjecaj na kretanje jer je skroz pozitivan u ATPL, što je najbitnije…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

vipy:

Eto DRys je jučer rastao 10 posto, danas je pao šest posto, dakle ostalo je 4 posto u plusu, dok ATPL rasla 5 posto jučer, danas pala 1,5 posto dakle u plusu 3,5…… ali je zato jak promet na svim brodskim dionicama…..Pozdrav

Ja sam i danas nesto dokupio… sto se tice trzista vani, ne izgleda dobro, ali ja kod ATPL ne vidim nekih problema (znacajnijh) minimalno 2 godine zbog ocekivanog kretanja vozarina…

Ono sto je mene iznenadilo je znacajan rast avio prijevoza, mislio sam ranije da su se decki malo zaigrali, no izgleda da sam krivo procijenio
“Ukupan prihod je za 127,1 mil. kuna ili 14,5% veći u odnosu na isto razdoblje prethodne godine. Najveći rast od 32,3% bilježi avio prijevoz
Pomorstvo ostvaruje oko 67% ukupnog prihoda, avio prijevoz 25,8%

Ovo postaje znacajan growth driver koji moze imati veliki utjecaj kod eventalnih problema s vozarinama koji se ne vide u forseeble future, zar ne moreplovci?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

“Dobar glas se daleko čuje”

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close