ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ha ha najbolja je fora kako žuti iznese tu fantaziju o 200 milja operativnog gubitka zbog fantomske prodaje broda za 150 milja (valjda nenamjerno) i onda se drukeri nadovežu pogotovo techman koji naravno kuži kakva je besmislica ali je pusti da stoji.

FI odlično, bojao sam se da ne bude puno gore od Q4, a ispalo čak bolje. zna ATPL posao.

pa oni su u ova dva kvartala najgoreg potopa izgubili samo nešto preko 10% zarade iz Q1-Q3 prošle godine!? [thumbsup]

a) samo čitam što su napisali u uvod izvješča
b) brod je prodan koliko znam puno ranije, predan je ove godine, pretpostavljam da je i plačen ove godine, a i knjižen. (između ostalog već sam pitao ranije kada će biti knjiženje)

Napisao sam da je to samo moje mišljenje…

Nemojte zaboraviti i na loš utjecaj tečaja dolara.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


to spominju prodaju broda u Q1 2008 pa nju odbijaju od onih skoro 500 milja prihoda.

Onda se ispričavam, pogreška je na mojoj strani.

Rečenica:
U razdoblju I – III 2009. godine Grupa je ostvarila ukupne prihode u iznosu od 167,6 mil. kuna. U istom
razdoblju prošle godine prihodi su iznosili 479,6 mil. kuna, i kada se eliminira utjecaj iskazanog prihoda od prodaje broda u iznosu od 152,6 mil. kuna tada su ukupni prihodi u 2009. godini manji za 159,3 mil. kuna.

A posebno ovo boldano, je onda krivo napisana…




techmane opet pokazuješ fundamentalno nerazumijevanje dioničarstva!

Ma naravno wunder. Po cijeli dan sam za compom i pratim kvartalna izvjesca. Cim nadjem kompaniju koja je poslovala sa gubitkom kupujem je kao sumanut. Ajde brale u rake.
[/quote]

bojim se da je to ipak za tebe posao…

od 600 trubiš isto – od onda je cijena prešla 900

to je 50% rasta [smiley]
[/quote]

Da, jedna istina-tvoja istina. Zvuci poznato. A sad da te podsjetim. Cijelo vrijeme sam govorio da ima dionica koje ce rast odraditi brze i vise. Na moju srecu imam ih nekoliko u portfelju. Vidis iritira selektivno pamcenje. A da probas sa Ginkoforte. Stalno ga reklamiraju.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


@ falco

atpl da…

ne znaš čitat il ne razumiješ nešto?

@wunder,

bolje preispitaj svoje razmišljanje o izvještaju.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

U seebizu također spominju konavle, i prodaju…

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/atlantska-plovidba-u-prvom-kvartalu-gubitak-42%2c2-milijuna-kuna,45292.html

Od značajnijih događaja u izvještajnom razdoblju izdvojili bi prodaju broda „Konavle“ i preuzimanje
novogradnje „AP Držić“ u Vijetnamu te isplatu predujma dividende u iznosu od 50 kuna za 2008.

Jeste li sigurni da je to knjiženo u proteklim razdobljima?

ovo je dobro…

većini izvješće ne valja! [lol]

bull nastaje u pesimizmu, raste na skepsi, sazrijeva u otimizmu i umire u euforiji…

stara narodna! [thumbsup]


Ukalkulirano u cijenu [thumbsup]
Po logici stvari dionica ide gore sad, jer se to dogodilo sa svim koje su iskazale gubitak ovaj Q, a kolko tolko su likvidne.

[rolleyes]


Dosta dobro Treba znat da avioni nisu ništa radili a ni turizam samo trošak Promet pola manji što znači brodovi plovili u pola cijene na usporedbu na lani

Ajde što ste se uspaničarili vidite i sami da se ništa nije desilo
Ljudi vole ATPL i to ti je to
Ništa od pada šteta što sam prodao bezveze misleći da bu pala.
Nema šta ATPL ljubimica naroda
TNPL pepeljuga.. [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Ajde što ste se uspaničarili vidite i sami da se ništa nije desilo
Ljudi vole ATPL i to ti je to
Ništa od pada šteta što sam prodao bezveze misleći da bu pala.
Nema šta ATPL ljubimica naroda
TNPL pepeljuga.. [thumbsup]

Ljudi nevole nego trejderi napuhuju balon dionice kako Atlansku plovidbu tako i IGH .Dionica koja napravi toliki milijunski gubitak mora pasti barem 50 % to je raealno a ostalo je drukanje.

ako pokleknu ovi nalozi od 400komada na 875kn ne bu dobro! čini mi se kao zatišje pred buru

živjeli!!!


Ajde što ste se uspaničarili vidite i sami da se ništa nije desilo
Ljudi vole ATPL i to ti je to
Ništa od pada šteta što sam prodao bezveze misleći da bu pala.
Nema šta ATPL ljubimica naroda
TNPL pepeljuga.. [thumbsup]

Uljanik plovidba bi trebala na 1000kn 20milja dobiti je bilo ništa u prvom kvartalu

New Report

Close