ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To bi znači do kraja godine moglo biti preko 200 milja.

ATPL prikaže gubitak a svi na forumu pišu to je super, nije strašno, ja više neznam ko je ovdje lud.

Pitanje koliko je prebačeno na sljedeći kvartal.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Ovo djeljenje jedinica svakoj pozitivnoj rijeci je totalni buy signal…
Koliko brzopletih burzovnih ulagača čeka na ukrcaj.
E deca kad je sentiment pozitivan nema izlaska iz dionica, inaće je velika mogučnost pušinga i ogorčenog dijeljenja keceva…
LP

E moj kolega svi ti sta djele jedinice zajedno ne mogu sakupiti za 100 dionica a gubitak je gubitak pa ma kako mi to tumacili. Evo jedno pitanje. Da je izvjesce bilo pozitivno da li bi ga ovoliko cekali?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

stvarno velik gubitak…mislim da su ovim izvještajem izbrisane i zadnje nade za ostatak dividende…duga je godina da se dira dobit od prošle godine

živjeli!!!


Ukalkulirano u cijenu [thumbsup]
Po logici stvari dionica ide gore sad, jer se to dogodilo sa svim koje su iskazale gubitak ovaj Q, a kolko tolko su likvidne.

[rolleyes]


Vidim Matija i ti si se opet ukrco…
LP

evo onda nasem Techmanu stotka od mene…


E moj kolega svi ti sta djele jedinice zajedno ne mogu sakupiti za 100 dionica a gubitak je gubitak pa ma kako mi to tumacili. Evo jedno pitanje. Da je izvjesce bilo pozitivno da li bi ga ovoliko cekali?

Da čekali bi

jer ATPL redovito zadnji dan objavljuje svoja izvješća…….

I ti to odlično znaš, a gubitak je već uračunat u cijenu, da nije tako dionica ne bi pala s 3700Kn na 500 Kn i sada došla na oko 900 Kn……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



ovo nikom ništa ne govori:

KUPNJE (5.835) – ATPL-R-A PRODAJE (8.728)

ne govori niti nikada nije niti neće!

a ako te te brojke vesele stavi 10000 atpl na kupnju na lipu!
[/quote]

Pa očito su vrli trejderi zaboravili na to, al će sad poslušati tvoj savjet. Ajte trejderi…



E moj kolega svi ti sta djele jedinice zajedno ne mogu sakupiti za 100 dionica a gubitak je gubitak pa ma kako mi to tumacili. Evo jedno pitanje. Da je izvjesce bilo pozitivno da li bi ga ovoliko cekali?

Da čekali bi

jer ATPL redovito zadnji dan objavljuje svoja izvješća…….

I ti to odlično znaš
[/quote]
Da znam i neznam. Samo sam zadnjih mjesec dana citao cviljenje kad ce izvjestaj. Oh kako su mi poznata ta pravdanja o uracunavanju u cijenu. malo originalnosti molim.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

kvartalni gubitak cca 42 mil kn

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Uh gadan izvještaj. ja se iskrcao . vraćam se za nekih godinu dana. sretno. 10 min nema trgovanja, nešto se gadno sprema.


Znam da si pikirao ovu dionicu i da si sve dionice rasprodao, i vrebaš svoju priliku, ali takvim stavom ne valja, bolje šutiti pa neka padne cijena dionice, nego stalno navijati na pad, tako vrijedi isto i na rast…

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

gubitak od 42,2 mil. kuna.

Od ukupnog gubitka
65% otpada na pomorstvo,
19% na zračni prijevoz
16% na hoteljerstvo

znači , genijalna firma, što taknem tu i gubim
[lol] [lol] [lol]

vidimo se na 400 kn

New Report

Close