ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



PS
Malo me je strah izvještaja.

Zašto te strah ako kažeš da si svoje prodao?

[/quote]

Zato sam i prodao.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

bilo bi jako čudno kako si prodao, a da te nije strah i da misliš da će rasti…

isto kao bi bilo i čudno da oni koji kupuju, a misle da bi mogli i jeftinije… [smiley]



Kao drugo ako bolje pogledaš na sliku vidjet češ 13 brodova na slici – u tekstu se spominje 735 brodova ukupno ja ih toliko ne vidim – ja ih vidim 13.

Ovde imas koji vise od 13 a ima i nesto korisnih informacija.
[/quote]
Mene je Sentosa odusevila…
Iako gledas na terminal sa zicare i kupas se 500 m od 30 cape-a mene je odusevilo nacin kako su to sredili..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Mislim da bi ova korekcija mogla potrajat par dana da se tržište malo ohladi vani. Malo sam proučavao financijske izvještaje od zadnjih par godina i ATPL je zasigurno sljedeća dionica koju mislim kupit, jaki fundamenti, velik potencijal rasta, nizak P/E, kad krene ozbiljniji oporavak ova dionica ide u nebo.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Mislim da bi ova korekcija mogla potrajat par dana da se tržište malo ohladi vani. Malo sam proučavao financijske izvještaje od zadnjih par godina i ATPL je zasigurno sljedeća dionica koju mislim kupit, jaki fundamenti, velik potencijal rasta, nizak P/E, kad krene ozbiljniji oporavak ova dionica ide u nebo.

Prvo da vidimo Q1 ako ga se usude objaviti! [lol] Mozda P/E bude i negativan! [lol]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

mislim da je strah od 1q toliko već u cijeni da sve bolje od pol miljarde gubitka bilo lipa, kuna il dolara će bit fenomenalno! [lol]

evo da prognoziram gubitak od 4 milijuna kuna..to bi bilo onako realno i podnošljivo…

Kolega jučer je bankarski sektor (banke) doživio kolaps, Vi ste naveli da su banke u lanci prvi pokretač brodara.

Koje je Vaše mišljenje kako če se ovaj pad tog sektora odraziti na brodare?

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Mislim da bi ova korekcija mogla potrajat par dana da se tržište malo ohladi vani. Malo sam proučavao financijske izvještaje od zadnjih par godina i ATPL je zasigurno sljedeća dionica koju mislim kupit, jaki fundamenti, velik potencijal rasta, nizak P/E, kad krene ozbiljniji oporavak ova dionica ide u nebo.

A šta si mislio kad je bila na 600 kuna?


Kolega jučer je bankarski sektor (banke) doživio kolaps, Vi ste naveli da su banke u lanci prvi pokretač brodara.

Koje je Vaše mišljenje kako če se ovaj pad tog sektora odraziti na brodare?


Očito je da ste prerano prodali i sada nemate hrabrosti se ponovno vratiti, mislim da ovdje samo gubite vrjeme ima tako dobrih dionica za kupiti a vi ovdje ocrnjujete nešto za šta niste zainteresirani.

BDI danas nastavlja svoju putanju prema gore, kako će se to odraziti na poslovanje firme i na cjenu dionice [bye]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Kolega ‘sampras’ očito ne pratite svjetske trendove. Nemojte misliti da ste otok kojeg se ne tiču svjetski trendovi, ATPL temelji svoju dobit na vanjskim poslovima i vanjski trendovi jako utječu na njenu cijenu.

Osobno mislim da će ova korekcija kratko potrajat.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]



Kao drugo ako bolje pogledaš na sliku vidjet češ 13 brodova na slici – u tekstu se spominje 735 brodova ukupno ja ih toliko ne vidim – ja ih vidim 13.

Ovde imas koji vise od 13 a ima i nesto korisnih informacija.
[/quote]

Ovako kvalitetnu i dobru informaciju nisam vidio mjesecima na forumima…

New Report

Close