ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nego, da se uozbiljimo…

Godišnje izvješće?

Očekivanja svekolikog puka…

Sutra bi trebala biti izvjesca atlanske,jadroplova

Do koliko ćete je zrokat? Di da stavim kupnju 850?

ma ovo je obična seoska burza..par ljudi manipulira sa burzom kako želi..da pogodim-ti ljudi su sigurno bankari..


Pitanje off target.Sjetite se tamo 16.02. su mi uplatili nekakvu dividendu i zatim je povukli, te je nisu vise nikako uplatili.Sta je s tim?Pokusao sam naci odg. u postovima prije, ali sam samo nasao da du je neki dobili.Jel postoji kakav plan kada ce biti isplata neke vrste dividende?Hvala

gospar Tonci Miloslavic je nadlezan za to pitanje. 020 356 146, tmiloslavic@atlant.hr

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


ma ovo je obična seoska burza..par ljudi manipulira sa burzom kako želi..da pogodim-ti ljudi su sigurno bankari..

Ovo je očekivana neminovna korekcija, pisao sam o tome i izišao na 911, a oni koji su ostali a prate svaki dan topic, mislim da imaju nerealna očekivanja…



ma ovo je obična seoska burza..par ljudi manipulira sa burzom kako želi..da pogodim-ti ljudi su sigurno bankari..

Ovo je očekivana neminovna korekcija, pisao sam o tome i izišao na 911, a oni koji su ostali a prate svaki dan topic, mislim da imaju nerealna očekivanja…
[/quote]
jesu li nerealna,pokazat će kretanje bdi-a u slijedećem razdoblju..pa dobro-mala korekcija nikome neće škoditi…dividendica će vratiti osmjeh vrlo brzo,pa stoga ne treba paničariti-pogotovo kad je bdi u uzlaznoj putanji…

Ako je sutra izvješće i ovakvo iskrcavanje, mislim da to sve govori. A kaj da očekujemo od izvješća kad je BDI u prva tri mjeseca ove godine bil na najnižim razinama ikad.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


Ako je sutra izvješće i ovakvo iskrcavanje, mislim da to sve govori. A kaj da očekujemo od izvješća kad je BDI u prva tri mjeseca ove godine bil na najnižim razinama ikad.

prijatelju,
ajd majke ti prestani više s tim drukanjem na dole izgleda otužno
budi gospodin i priznaj kao ja da si se zajebao što si prerano izašao ( ja na 800)
Ustrajanima pozdrav, ne dajte se smesti [thumbsup]

semper fidelis

Zanima me kako neko može znati kada dolazi izvješče
tražio sam tu informaciju svugdje na netu
ali ju nigdje ne mogu naći ?

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Zanima me kako neko može znati kada dolazi izvješče
tražio sam tu informaciju svugdje na netu
ali ju nigdje ne mogu naći ?

nisam siguran ali mislim da je 15 u mjesecu krajnji rok za izvješće.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ja zvao firmu, tamo neki kadrovnik kaže da nezna, biće gubitak koji će opet neki na svoj način ocjeniti dobrim a neki lošim. Znate onu, čaša može biti i poluprazna i poli puna. Ovaj pad smatram da nije posljedica očekivanja lošeg rezultata već par stručnih komentara u medijima koji se čudu ovakom uzletu burzi što nije ničim utemeljeno, već smo nestrpljivi. BDI raste to je, ali opet komentari da je puno brodova na vezu, di je istina, pokazaće vrime koje dolazi( a mislim da je još korekcija )vidi Amere danas….

New Report

Close