ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Samo se vi svađajte, prepucavajte…
Atlantska je došla na moj target i sve sam prebacio u ledo..
Kad on idući tj. odradi svoje vračam se vama…
LP

zanimljivo.
[/quote]
Pa šta nisam u pravu??


@my moon

Oni koji drukaju dolje uglavnom žele kupiti, a oni koji drukaju gore žele prodati – mali broj ljudi piše i daje informacije iz altruizma

razmišljat o prodaji atpl ispod 4 znamenke, i to koje počinju s 1 mogu samo sitni špekulanti koji uzimaju 5 po 5% i s time su sretni i zadovoljni, te svako malo kupe skuplje nego su prodali…

vjerujem da isto tako oni koji su kupovali prije par godina atpl ispod 100kn su za koju godinu lupali glavom u zid, ako se već nisu bacili kroz prozor jer kao i gubitak, i propuštene zarade bole…

ima nas koji ćemo bit kvalitetnije nagrađeni, jer imamo barem malo više strpljenja od drugih!

Vinski, znači prvo tromjesječje je …izvrsno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Vinski, znači prvo tromjesječje je …izvrsno.

ja to nisam rekao, i ne znam kakvo je prvo tromjesečje, a izvješće bi trebalo biti idući tjedan pa ćemo vidjeti koliko je …izvrsno. Jedino što ja mislim, je da će 1Q izvješće dati jednu jasniju sliku stanja ATPL, a onda će svako od investitora za sebe odlučiti što i kako dalje.

sutra je novi dan.

Nije li malo sumljivo cijena i promet na ATPL, možda netko kupuje znajući za rezultate poslovanja……



@my moon

Oni koji drukaju dolje uglavnom žele kupiti, a oni koji drukaju gore žele prodati – mali broj ljudi piše i daje informacije iz altruizma

razmišljat o prodaji atpl ispod 4 znamenke, i to koje počinju s 1 mogu samo sitni špekulanti koji uzimaju 5 po 5% i s time su sretni i zadovoljni, te svako malo kupe skuplje nego su prodali…

vjerujem da isto tako oni koji su kupovali prije par godina atpl ispod 100kn su za koju godinu lupali glavom u zid, ako se već nisu bacili kroz prozor jer kao i gubitak, i propuštene zarade bole…

ima nas koji ćemo bit kvalitetnije nagrađeni, jer imamo barem malo više strpljenja od drugih!
[/quote]
Iskreno to sam probao napraviti na KOEI, pa sam ju utopio na 270 očekivajući da će pasti na 230 ili 240, pa ću je ponovo kupiti, kad ono ošlo, a sad je lagano na 370. Dobro taj sam cash ulupao u druge dionice, uključujući i ATPL i bar za sada nema mrdanja.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Samo se vi svađajte, prepucavajte…
Atlantska je došla na moj target i sve sam prebacio u ledo..
Kad on idući tj. odradi svoje vračam se vama…
LP

Samo ti ime govori da ledo ide LE DO.
Govoreči o prometima zadnjih par dana svi zaboravljamo jednu bitnu činjenicu a to je lokalni izbori.
Bojim se samo kako Crobija održati ovako nategnutog još tjedan dana.

SLAVONAC (malo san maka)

ATLANTSKA PLOVIDBA ima nadolazeće projekte dovoljne da ostane medju top 5 najlikvidnijih dionica

Dali netko zna zašto kod dionice T-HT-a je najveća dobit uloženo dobiveno, cijena dionice i visina dividende ( u zadnje dvije godine najveći omjer dobiti od ostalih ), a neke dionice koje imaju višestruko manju dobit što se odrazi kao "dividendu" imaju porast cijene dionice veći od T-HT…
Ako mi netko zna odgovor na to, znat ću da se ovdje imam s kim dopisivati.
Puno ljudi je krenulo u trgovanje dionicama a nemaju pojma u što se upuštaju…


ATLANTSKA PLOVIDBA ima nadolazeće projekte dovoljne da ostane medju top 5 najlikvidnijih dionica

Koji su to projekti?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


ATLANTSKA PLOVIDBA ima nadolazeće projekte dovoljne da ostane medju top 5 najlikvidnijih dionica

Vlada ima asa u rukavu kako izaći iz krize i tako osigurati sljedeće izbore! [lol] [lol] [lol]

u top 10
od 24.04 pbz je prodavao (oko 2000 komada ) kao i hrv fond za privaizaciju(100 komada) , uprava kupovala kojih 900 kom

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close