ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


već po drugi put se čisti do 700 bez postavljanja naloga. ovo je definitivno trezor i sramota je da ovako troše novac s računa [bye]

pa šta se ljutiš odma? ak si prodo ne kupuju tvjim parama, a ak nisi prodo onda ti čuvaju dupe[lol] [lol]

I'LL BE BACK



već po drugi put se čisti do 700 bez postavljanja naloga. ovo je definitivno trezor i sramota je da ovako troše novac s računa [bye]

pa šta se ljutiš odma? ak si prodo ne kupuju tvjim parama, a ak nisi prodo onda ti čuvaju dupe[lol] [lol]
[/quote]

troše mi moju dividendu na pizd…. [tongue]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


može link pls….
[/quote]

http://www.hegnar.no/forum/

..ali ima nekad na tom forumu i šaljivih likova koji postaju krivi BDI.. poznate norveške šale.. flicka fika…hej do..




već po drugi put se čisti do 700 bez postavljanja naloga. ovo je definitivno trezor i sramota je da ovako troše novac s računa [bye]

pa šta se ljutiš odma? ak si prodo ne kupuju tvjim parama, a ak nisi prodo onda ti čuvaju dupe[lol] [lol]
[/quote]

troše mi moju dividendu na pizd…. [tongue]
[/quote]
ma ne troše ti dividendu, nego kupuju dok je povoljno, a ovako će sve ostati u firmi. [wink]

sutra je novi dan.

Prodaja: 720,00 791
Ovaj me uplaši više nego svinjska gripa.

SLAVONAC (malo san maka)

samo 146 dionica protrgovano, u prvih 15 minuta.

sutra je novi dan.

bdi futuresi apsorbirali pad polako i ponovo se lagano zelene…


bdi futuresi apsorbirali pad polako i ponovo se lagano zelene…

di se to može vidit?

sutra je novi dan.



bdi futuresi apsorbirali pad polako i ponovo se lagano zelene…

di se to može vidit?
[/quote]
Ti mene zanima, iako je već par puta netko poslao link nikad te futurese u linku nisam mogao naći. [undecid]

http://www.exchange.imarex.com/bdi-futures-closing-prices/category1048.html

Možda ovdje?

kad smo već kod toga, mene zanima jel zna tko gdje bi se moglo pratiti kretanje tokom dana, ne samo closing prices od dan prije?

Mene više veseli Nasdaq futures vs fair value + 1361,40 !?

New Report

Close