ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sve je to super, al mislim da TA nema veze s time. Ako sam u pravu, kao posljedica ovog iskrcavanja na ATPL uskoro ce jedan drugi brodar gore….

Uostalom, bas nas briga sto ne ide gore – preporucam zimski san do nove primopredaje i novog izvjesca. Previse se tu skupilo drukera, daytradera i “specijalista”…. pustite djecu da se igraju, vidjet cemo za nekoliko mjeseci tko se dobro igrao…

NAPOMENA: uh, vec vidim da taj brodar ide gore[smiley2]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ja sam pobornik TA ali ovdje sam isključivo radi FA i budućih događaja u sektoru brodara i bio sam svijesan da je TA u banani ali nisam htio ovog puta jahati na valovima jer kada ovo krene neće dugo stati a mnogi se neće stići ukrcati.

Bitno je jedino da gluhih svinja je svakim danom sve manje i manje i današnji dan je odličan jer smo ih potukli mnogo a od danas sam u lovačkom odijelu jer ih još treba odstrijeliti.

SAM PROTIV SVIH

prije dva dana vam je kolega di su pare napisao da TA za ovu dionicu govori da nejde gore …

Ajde molim te fazan, iz kojeg si ti grma sad izletil, kolega di su pare ko što mu samo ime govori nema para i nije relevantan da spominje TA, nek prvo promijeni nick u tu su pare pa ćemo se razgovarat…..
Si ti neki profesor na drukerskoj akademiji vidim, ovo je već suptilno drukanje preko trećeg lica…….

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Kolega Fazan jednostavno je dionica pre dobra fundamentalno i imam pre dobru perspektivu a ovi što prodaju biti će slomljeni u vrlo skorom vremenu

SAM PROTIV SVIH

kopujmo od jelena
samo možemo gore….


Kolega Fazan jednostavno je dionica pre dobra fundamentalno i imam pre dobru perspektivu a ovi što prodaju biti će slomljeni u vrlo skorom vremenu

isto tako je već dobrano odradila i mogla bi malo kratkoročno pasti …

nemam ovu dionicu, nisam je nikada imao, niti ću je imati …

jedan kolega je zamolio ta analizu i ona kaže da nam slijedi pad … vidjet ćemo da li je ta dobro protumačena

ne drukam, pogotovo što dosta kolega s kojima sam dobar imaju ATPL … tako da im želim zaradu na ovoj dionici …

I love the Smell of Profits in the Morning

E ko te nezna s maslom bi pojeo sve ovo kaj si sad izelaboriro………..

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Tko ovo prodava da li je netko od velikih odlučio izaći zna li itko

Kolega Fazan pad smo već odradili i to dobar nema više dolje a da će mo se mučiti sa značajnijim rastom to znam ali luk se sve više napinje jednom kada strijela bude ispaljena biti će kasno

SAM PROTIV SVIH

Jadroplov na našim krilima raste

SAM PROTIV SVIH

Jadroplov na našim krilima raste i to mi je drago

SAM PROTIV SVIH

Dobro je fazan dobro je. Kasnite mjesec dana jer ATPL je pala sa vrlo stabilnih 3700 da ne velim i 3800 sve do 3250 (spice od 3789 i 3200 ne racunam)

New Report

Close