ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 22:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


pa što se desilo maloprije bio promet blizu 2 mil a sad manje ???

to ja jutrašnju kupnju po 750 vratila..škart roba [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

zasto je jedan prodao cca 800 tisuca kn
Prodavao je cijeli dan i ona je srusino dinonicu na 726 ako ste pratili?
Nemogu da vjerujem evropa u zelenili 2.50 i Ameri,a nas koda nema [angry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

sad sam dokupijo po 733 i 727 [thumbsup]
Nadam se u ponediljak rastu [pray] jer nema razloga nekom padu

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


zasto je jedan prodao cca 800 tisuca kn
Prodavao je cijeli dan i ona je srusino dinonicu na 726 ako ste pratili?
Nemogu da vjerujem evropa u zelenili 2.50 i Ameri,a nas koda nema [angry]

ako je netko to radio, onda je možda bila dobra prilika i za dokup.

sutra je novi dan.


sad sam dokupijo po 733 i 727 [thumbsup]
Nadam se u ponediljak rastu [pray] jer nema razloga nekom padu

Ma čuj moralo je doć do ove korekcijice, ipak smo zadnjih dana bili non stop u pozitivnim blokadama zbog BDI-ja.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


@Tech

Vjerujete li da će ATPL preživjeti ?


Naravno da hoce. Doduse bez garancije kakva ce biti kad dodju bolja vremena. Veca, manja, ista?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


ovdje kako sam vidio nitko nema pojma o kupovanju dionica.

Pa naravno kolega. Mi ih prodajemo ili smo ih vec prodali.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ali poštovani Techman!
Moram vam proturječiti! Dionice je trebalo prodati 2007. a ne krajem 2008 ili početkom 2009!
Jasno mi na što je glekemenec ciljao, ali je to rekao malo previše oštro po mom sudu!

@ multinik

Kolega bogme teško mi je suditi šta je pisac htio kazati. Kako sam ja mogao prodati dionice 2007 kad sam ih tek tad kupio??? I jos jedna stvar. U totalu sam u minusu a dionica JDPL mi je ostvarila vrlo impozantan plus. A ostvarila ga je jer sam revoltiran kvartalnim izvjescem prodao po 640. Jos sam se malo vrtio oko nje na nivou 300-400 i vec dosta vremena je nemam. I gospodin je pametan a svi mi glupi. Jer mi neznamo kupovat dionice. Ma vidi ti kombinacije Buffetta i Kostolanyja kako nam drzi prodike.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

čim malo krene nizbrdo, odma nezadovoljni otvore paljbu. Imam osjećaj kao da neke ljude netko sili da kupuju dionice. Kad već nekome ne odgovara imati, ili trgovati ovom dionicom, ili bilo kojim drugim dionicama, ne treba govoriti kako ne valja dionica, ili kako je sve crno, ko je trejder, i sl. Gospodo ovo je tržište kapitala, i ponekad je profitabilno prodati, a nekad kupiti. Sve se svodi na to da treba pogoditi pravi momenat, i pravu dionicu. Otprilike se da zaključiti, prema postovima, tko je prodao pa mu je draže da dionica pada, a ko je kupio pa mu je draže da raste.
Molajte nas toga. Svi mi trgujemo da bi zaradili, i to je normalno. Nikoga od nas ne brine netko drugi, nego radimo za sebe, pa stoga nemojte nas opterećivati niti kad gubite, pa niti kad dobijate.

sutra je novi dan.

Poštovani Vinski!
Bio bi to lijep post da upravo vi niste silovali ovaj tread i veličali ovu plovidbu kad ste bili nakrcani. Nemojte ni vi opterećivati druge svojim komentarima na ovoj temi s obzirom na to da vam elokvencija radi na principu posjedujem ne posjedujem dionice.

Ja nemam ove plovidbe već godinu dana.


čim malo krene nizbrdo, odma nezadovoljni otvore paljbu. Imam osjećaj kao da neke ljude netko sili da kupuju dionice. Kad već nekome ne odgovara imati, ili trgovati ovom dionicom, ili bilo kojim drugim dionicama, ne treba govoriti kako ne valja dionica, ili kako je sve crno, ko je trejder, i sl. Gospodo ovo je tržište kapitala, i ponekad je profitabilno prodati, a nekad kupiti. Sve se svodi na to da treba pogoditi pravi momenat, i pravu dionicu. Otprilike se da zaključiti, prema postovima, tko je prodao pa mu je draže da dionica pada, a ko je kupio pa mu je draže da raste.
Molajte nas toga. Svi mi trgujemo da bi zaradili, i to je normalno. Nikoga od nas ne brine netko drugi, nego radimo za sebe, pa stoga nemojte nas opterećivati niti kad gubite, pa niti kad dobijate.


Da nisam zatočen u ovoj baruštini od ZSE-a (ako prodam moram prihvatiti ogromne minuse) ne bi mi više padalo na pamet ovdje imati dionice, USA je majka i otac.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close