ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 16:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


koliki se gubitak očekuje za prvi kvartal?

Kolega kakav gubitak? Ne spominjite magicnu rijec. Na ovom topicu lose vijesti nisu dozvoljene. Kaj je to druk na dole? Kaj bi hteli jeftino dokupit? Dokupite vi sigurnosne pojaseve jer upravo uzlijecemo.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



koliki se gubitak očekuje za prvi kvartal?

Kolega kakav gubitak? Ne spominjite magicnu rijec. Na ovom topicu lose vijesti nisu dozvoljene. Kaj je to druk na dole? Kaj bi hteli jeftino dokupit? Dokupite vi sigurnosne pojaseve jer upravo uzlijecemo.
[/quote]
nadam se da je kolega Techman u pravu. [thumbsup]

sutra je novi dan.



koliki se gubitak očekuje za prvi kvartal?

Kolega kakav gubitak? Ne spominjite magicnu rijec. Na ovom topicu lose vijesti nisu dozvoljene. Kaj je to druk na dole? Kaj bi hteli jeftino dokupit? Dokupite vi sigurnosne pojaseve jer upravo uzlijecemo.
[/quote]
ne mogu vjerovati da tech ovo pise [shocked] [undecid] [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

da li sam ja jedini pesimist koji čita sarkazam u techmanovom tekstu? [embarass]

ja čekam da se Techman izjasni da znam dali da lupam po bidu ili asku [lol]


@branac

nisi

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

u prvih 6 minuta 46500 kn prometa. a cijela burza 666000
počelojepočelo
🙁


u prvih 6 minuta 46500 kn prometa. a cijela burza 666000
počelojepočelo
🙁

A što je to počelo??

idući tjedan će bit bolje...

Puno toplih pozdrava Brancu i mare.mar [kiss]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



koliki se gubitak očekuje za prvi kvartal?

Kolega kakav gubitak? Ne spominjite magicnu rijec. Na ovom topicu lose vijesti nisu dozvoljene. Kaj je to druk na dole? Kaj bi hteli jeftino dokupit? Dokupite vi sigurnosne pojaseve jer upravo uzlijecemo.
[/quote]
Kolega, svakim vašim postom,sve više i više ste nalik na kolegu Vlada,kojeg btw.više nema na ovom topicu.S obzirom da ste iz istog grada,možda je klima uzrok,možda južina ili ste samo dobri prijatelji, pa vrijedi ona:S kim si, takav si.
Molim Vas, kupujete li vi kad je sve ružićasto, ili kad je crno, da crnje ne može biti ?

(P)ostao san dugoročni dokupljivač



u prvih 6 minuta 46500 kn prometa. a cijela burza 666000
počelojepočelo
🙁

A što je to počelo??
[/quote]

Atlantska na 1000 sljedeći tjedan ! [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

@ Kuna94

Kolega Vlada nisam upoznao iako smo izmjenili par korisnih PM. Da Vas malo poucim o investiranju. Ne kupujem ni kad je ruzicasto, ni kad je crno ni kad crnje ne moze biti. Kupujem kad vjerujem da cu na tome zaraditi. Zar nije jednostavna filozofija. Sta se tice Vase teorije s kim si, takav si zato i nisam sa vama a ni ne namjeravam biti. Srdacan pozdrav i uspjesno investiranje. Kako bi Bandic kazao "sve vas volim".

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

@Tech

Vjerujete li da će ATPL preživjeti ?

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

New Report

Close