ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 14:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



brodarima američanskim proljeće…

Malo gore malo dolje, nezna se kud…
[/quote]
Idu gore od +5 do +15%, samo se nadam da će i DOW danas žešće up.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/18430/U-poslovnim-rezultatima-vide-se-tragovi-recesije.html

Clanak je izvrstan ali mu nedostaje autor ili autori i dionice koje autor ili autori posjeduju.
[/quote]
Piše da je autor Z. Korda
Zanimljivo i ukratko. thanx Tech
Osim bombastičnog naslova u korist Atlanske – upozorava na 1Q


ovo ce eksplodirat na 800 kn kad krenu AMeri u 15.30,a vjerujem vec oko 14.20 ce ici up [thumbsup]
kako sam i pisao prije ocekujem sutra na 850 kn

e neće, morala bi porasti 12.5% u petak da se to dogodi [embarass]

semper fidelis

Ameri Par puta žestoko potegli, BDI polagano ide Up već duže vrijeme, ATPL skočila usljed prekrcavanja iz HT-a pa se vratila. Očito Ima neki uteg na sebi, a dali je to FI za Q1….lako moguće




atlantska skuplja vlastite dionice koliko vidjeh obavijest! [thumbsup]

jos jedan los potez Jerkovica
u ovakvo doba i visokoj kreditnoj izlozenosti atlantske,rasipanje novca na skupljanje vlastitih dionica i davanje dividende je krajnje neodgovorno
[/quote]

Kolega pa zašto ne dozvoliti čovjeku da radi u korist vlastite štete. Ipak ako ATPL puši on puši naj više.
[/quote]

očito čovjek ne vidi krizu onako kako je vi mali genijalni ulagači na zse gledate!


Ameri Par puta žestoko potegli, BDI polagano ide Up već duže vrijeme, ATPL skočila usljed prekrcavanja iz HT-a pa se vratila. Očito Ima neki uteg na sebi, a dali je to FI za Q1….lako moguće

sasvim jednostavno–kupnja ht na 200…prodaja ht-a na 225…kupnja atpl na 640…prodaja atpl na 820…kupnja ht-a na 206..prodaja ht-a na 218…kupnja atpl na 680…prodaja atpl po 770…….surfajmo na valovima sigurnih dionica..porast likvidnosti na ht-u je dobrodošao i za atpl,samo treba pogoditi kretanje valova…

nakon tih valova izuzetno je rizično. cijeli ovaj tjedan vidljivo je da je gornja granica 750. mali navaljuju ali kako se probije tako odmah hrpa naloga ide ispod. kao da gledam I svjetski rat i jurišanje na rovovski ukopanog jačeg protivnika. dok god je ovakav otpor prisutan ja čekam, a živaca da lovim 2-3% dnevno nemam. Iako bi to bilo 4-5000kn, ali u minus mi se ne ide. Trend ne postoji trenutno, očito je da se čeka Godota

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]




http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/18430/U-poslovnim-rezultatima-vide-se-tragovi-recesije.html

Clanak je izvrstan ali mu nedostaje autor ili autori i dionice koje autor ili autori posjeduju.
[/quote]
Piše da je autor Z. Korda
Zanimljivo i ukratko. thanx Tech
Osim bombastičnog naslova u korist Atlanske – upozorava na 1Q

[/quote]

Pročitajte malo tekstove o brodarima s početka mjeseca, sve crnjak do crnjaka, pogledajte malo što se, istina malo, pisalo na forumu, i onda odjedamput- procvat. Tko još vjeruje analitičarima?
Zadnja afera s otkupom dijonica je bila kada se skijalo od 2000 prema 1000 kuna. Tada je menanđment " kupovao nekretnine za rodbinu prvog koljena", i samo je to bio razlog što dijonica ne ide na 3000.

I na kraju, po nekima, od prošlog tjedna, dijenica je trebala već bit na 1000.

Eto, sad vi znajte oćel to ić ap ol davn?

moja prognoza za atpl idući tjedan–od 670-740..i onda na osnovu toga stavljam naloge za kupnju i prodaju,a ako falim,malo pričekam..uglavnom-nisam prodavao s gubitkom ima već par mjeseci,ali u 50% slučajeva sam bio na nuli-baš kao i danas..samo punim brokerima džep,isto kao i ovisnik dileru..ista meta-isto odstojanje…


Ameri Par puta žestoko potegli, BDI polagano ide Up već duže vrijeme, ATPL skočila usljed prekrcavanja iz HT-a pa se vratila. Očito Ima neki uteg na sebi, a dali je to FI za Q1….lako moguće

Za sada smo super dobri. Mnogi čekaju ostatak dividende. Pa iza toga izvješće i pad BDI-a i onda [bye]
Ali brzo se vračamo na staze slave kada Ameri ubiju dokaze lošeg poslovanja.
Za sada DOW žestok kao konjska mokrača.
Dow Jones Industrial Average 7,893.10 3:41pm ET +6.53 (+0.08%)

SLAVONAC (malo san maka)





atlantska skuplja vlastite dionice koliko vidjeh obavijest! [thumbsup]

jos jedan los potez Jerkovica
u ovakvo doba i visokoj kreditnoj izlozenosti atlantske,rasipanje novca na skupljanje vlastitih dionica i davanje dividende je krajnje neodgovorno
[/quote]

Kolega pa zašto ne dozvoliti čovjeku da radi u korist vlastite štete. Ipak ako ATPL puši on puši naj više.
[/quote]

očito čovjek ne vidi krizu onako kako je vi mali genijalni ulagači na zse gledate!
[/quote]
naravno da je ne vidi

njemu je potpuno svejedno jer mu dionica stajala na ovoj razini 6 mjeseci ili 6 godina….
on će vjerojatno dobiti bonuse putem trezorskih dionica.
Mjesecna plaća je predsjednika uprave je takodjer pristojna…
A mi se samomožemo nadati da će bdi rasti, jer ako niš drugo onda bi moglo bit dividende..

koliki se gubitak očekuje za prvi kvartal?

my,

Pročitajte malo tekstove o brodarima s početka mjeseca, sve crnjak do crnjaka, pogledajte malo što se, istina malo, pisalo na forumu, i onda odjedamput- procvat. Tko još vjeruje analitičarima?

Kolega red bi bio spomenuti moju dosljednost (usta moja hvalite me). Ja vjerujem analiticarima no moji analiticari ne stanuju ni u Seebizu, ni u Poslovnom i ne govore Hrvatski jezik.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close