ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 12:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Oni sigurno znaju bolje od nas koliko kompanija vrijedi.

znaju isto ko i mi
pogledaju monitor,trenutnu cijenu i tolko kompanija vredi
pofuk
[/quote]

kad bi kompanije vrijedile onoliko koliko im je tržišna cijena, nitko ne bi ni kupovao ni prodavao.


usporava BDI, Panamaxi pogotovo, opet će se odbiti od 2000 [bye]

samo da se ne odbiju od 1897…




Oni sigurno znaju bolje od nas koliko kompanija vrijedi.

znaju isto ko i mi
pogledaju monitor,trenutnu cijenu i tolko kompanija vredi
pofuk
[/quote]

kad bi kompanije vrijedile onoliko koliko im je tržišna cijena, nitko ne bi ni kupovao ni prodavao.
[/quote]
to mislis stvarno ili ozbiljno?????
pa daj mi molim te reci sta je to trzisna cijena ako nije ova stovidis na ekranu posto se trze dionice????
pofuk
unaprijed hvala


http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/18430/U-poslovnim-rezultatima-vide-se-tragovi-recesije.html

Clanak je izvrstan ali mu nedostaje autor ili autori i dionice koje autor ili autori posjeduju.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


usporava BDI, Panamaxi pogotovo, opet će se odbiti od 2000 [bye]

Kolega pocimate me impresionirati. Realnost se ne srece tako cesto na ovom topicu.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


usporava BDI, Panamaxi pogotovo, opet će se odbiti od 2000 [bye]

moguće, medjutim puno bitnije od toga je što će biti u americi, ak oni rastu, bude i atpl, ak budu padali 100 bdi indexa nam nebu pomoglo


usporava BDI, Panamaxi pogotovo, opet će se odbiti od 2000 [bye]

Up je Up , i tako dugo dok je UP cijena iode gore .



usporava BDI, Panamaxi pogotovo, opet će se odbiti od 2000 [bye]

moguće, medjutim puno bitnije od toga je što će biti u americi, ak oni rastu, bude i atpl, ak budu padali 100 bdi indexa nam nebu pomoglo
[/quote]

sorry kolega ali BDI je itekako bitan jer njegovim odbijancem od 1400 i ATPL je krenula sa 621 no sada jenjava rast i ponovnim možebitnim odbijancem od cca 1950 cijena ide sigurno na početne pozicije stoga oprez koji je vidljiv nije bezrazložan i samo malci igraju neku igru samo njima razumljivu



atlantska skuplja vlastite dionice koliko vidjeh obavijest! [thumbsup]

jos jedan los potez Jerkovica
u ovakvo doba i visokoj kreditnoj izlozenosti atlantske,rasipanje novca na skupljanje vlastitih dionica i davanje dividende je krajnje neodgovorno
[/quote]

Kolega pa zašto ne dozvoliti čovjeku da radi u korist vlastite štete. Ipak ako ATPL puši on puši naj više.





Oni sigurno znaju bolje od nas koliko kompanija vrijedi.

znaju isto ko i mi
pogledaju monitor,trenutnu cijenu i tolko kompanija vredi
pofuk
[/quote]

kad bi kompanije vrijedile onoliko koliko im je tržišna cijena, nitko ne bi ni kupovao ni prodavao.
[/quote]
to mislis stvarno ili ozbiljno?????
pa daj mi molim te reci sta je to trzisna cijena ako nije ova stovidis na ekranu posto se trze dionice????
pofuk
unaprijed hvala
[/quote]

nešto si pobrkao. ja nisam rekao da tržišna nije ova na monitoru. nego da kompanije uvijek vrijede ili više ili manje od te tržišne cijene. tko misli da vrijedi više, kupuje, tko misli da vrijedi manje, prodaje. onaj tko misli da vrijede baš onoliko po koliko se trži neće valjda gubiti vrijeme na burzi, zanimljivije mu je gledati kako raste trava.

brodarima američanskim proljeće…


brodarima američanskim proljeće…

Malo gore malo dolje, nezna se kud…

New Report

Close