ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 08:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hoce li explodirati konacno i probiti ovaj balvan od 750-760?!? treba nam trigger dinamit je spreman…

No pain no Game




atlantska skuplja vlastite dionice koliko vidjeh obavijest! [thumbsup]

jos jedan los potez Jerkovica
u ovakvo doba i visokoj kreditnoj izlozenosti atlantske,rasipanje novca na skupljanje vlastitih dionica i davanje dividende je krajnje neodgovorno
[/quote]
ma sto je to kolega za ATPL cca 700 tisuca kn [thumbsup]
[/quote]

hm zar nisu zaključci skupštine bili da ne smiju platiti po dionici manje od 2000? [proud]




932 dionie sad imaju 132 002

Možemo li zaključiti iz toga što kupuju svoje dionice da imaju u planu rast cijene?
[/quote]

Ja bih prije rekla da če to ići za nagradu upravi i meneđerima
[/quote]

to što je atlanska stekla vlastite dionice ne može biti nikakva garancija rasta dionice…….
nego meni nije jasno nešto drugo….u obavijesti piše da je atpl predmetne dionice stekla temeljem sklopljenih ugovora o zamjeni 20.04.2009…..što to znaći?….ugovor o zamjeni?….ili ja nisam nešto dobro shvatio….

pozdrav svim forumašima…..



atlantska skuplja vlastite dionice koliko vidjeh obavijest! [thumbsup]

jos jedan los potez Jerkovica
u ovakvo doba i visokoj kreditnoj izlozenosti atlantske,rasipanje novca na skupljanje vlastitih dionica i davanje dividende je krajnje neodgovorno
[/quote]

Ma kakav loš potez ako nije vrijema sad za kupnju i davanje smjera kretanja neznam kad će biti

propela

Jedino se ne zna od koga su zamijenili.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

bolje da je trezor uzeo nego da moraju nekom drugom isplaćivati drugi dio dividende za tih 932 komada.

sutra je novi dan.

Mislim da je nas nekoliko pomoglo da se shvati operativni svijet brodara i danas to nije neki bauk. Ostaje problem izvora informacija. Portali koji daju relevantne informacije su placeni i skupi. Da bi dobivali dnevnu analitiku cargo ili S & P brokera trebate biti u businissu ili imat prijatelje koji to jesu. Prosjecnom investitoru ostaje forum, BDI na DRYS i brodari na Yahoo uz tu i tamo neki clanak o brodarima. Ja bih rekao nije dovoljno.[/i]

Samo šta većina se ni ne trudi doć do nekih informacija,ja sam siguran da pola ekipe nezna nabrojati 5 brodova od Atlantske,a za S&P misle da se odnosi na index u americi,glavno da se piše o tržištu tulipana prije 400 godina i formuli,sinoć sam stavio imarexovo dnevno izvješće i čak sam dobio ocjenu 1%,toliko o zanimanju pojedinaca
Evo staviti ću jedno temeljito S&P tjedno izvješće,makar čisto sumljam da osim Vas i par pojedinaca to zanima,a sa druge strane vi već te informacije imate,tako da je ovo za one koji se ne bave tulipanima i formulama i žele nešto naučiti i doći do korisnih informacija

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham




atlantska skuplja vlastite dionice koliko vidjeh obavijest! [thumbsup]

jos jedan los potez Jerkovica
u ovakvo doba i visokoj kreditnoj izlozenosti atlantske,rasipanje novca na skupljanje vlastitih dionica i davanje dividende je krajnje neodgovorno
[/quote]

Ma kakav loš potez ako nije vrijema sad za kupnju i davanje smjera kretanja neznam kad će biti
[/quote]

je je,takvi kao ti su isto govoroli kad je trezor skupljao po 2000


Ja bi ipak kešovinu, no nemam ništa protiv ni poništavanja. Postojeće bi u tom slučaju vrijedile više.

Žuti,
FI 1Q će biti do 10 miljuna dolara, e sad hoće li biti plus ili minus ??? Iskreno, više očekujem od FI 2Q, jer su vozarine u 1Q kao i BDI bile na povjesnom minimumu, stoga me mali minus zadovoljava, obzirom da je akumulacija iz prethodnih razdoblja značajna.
Imam dionice ATPL.

Dobit je proračunata iz vrijednosti BDI u 1Q, ali je jedan veći dio brodova ipak zaštičen ugovorima. Što se dogadja ako se ugovori ne poštuju od strane naručioca je za drugu temu…

Zašto ih kupovati kad ih već imaju toliko?

ovo ce eksplodirat na 800 kn kad krenu AMeri u 15.30,a vjerujem vec oko 14.20 ce ici up [thumbsup]
kako sam i pisao prije ocekujem sutra na 850 kn

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]





atlantska skuplja vlastite dionice koliko vidjeh obavijest! [thumbsup]

jos jedan los potez Jerkovica
u ovakvo doba i visokoj kreditnoj izlozenosti atlantske,rasipanje novca na skupljanje vlastitih dionica i davanje dividende je krajnje neodgovorno
[/quote]

Ma kakav loš potez ako nije vrijema sad za kupnju i davanje smjera kretanja neznam kad će biti
[/quote]

je je,takvi kao ti su isto govoroli kad je trezor skupljao po 2000
[/quote]

a ti misliš da cijena dionice atlantske više nikad neće bit 2000 i više kuna!? [rolleyes]

ja mislim da si se grdno zahebo! [wink]

Dečeci danas BDI oštro gore.
Vani svi brodari debelo zeleni. Ide BDI možda već sutra preko 2000.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close