ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@wunderu
pogledaj malo bolje datum ispod mog nicka prije nego što išta kažeš


Drago mi je što skupljaju, ali već su nakupili u trezoru 9,53%.
Nemaju više puno do 10%.

Budu onda poništili, pa ispočetka. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

isprika ljuti…

btw. što se tiče tog trezora i skupljanja, pa oni na skupštini mogu donijet bilo kakvu odluku u vezi bilo čega, zar ne? [smiley]

@wunder
tako je, samo želim reći da više ne vjerujem nikome, da je sve moguće, možda se sprema posljednji udar guljenja kože ostatku investitora, a možda je počeo lagani bull, treba biti u pripravnosti i vjerovati samo sebi.


atlantska skuplja vlastite dionice koliko vidjeh obavijest! [thumbsup]

jos jedan los potez Jerkovica
u ovakvo doba i visokoj kreditnoj izlozenosti atlantske,rasipanje novca na skupljanje vlastitih dionica i davanje dividende je krajnje neodgovorno


932 dionie sad imaju 132 002

Možemo li zaključiti iz toga što kupuju svoje dionice da imaju u planu rast cijene?



atlantska skuplja vlastite dionice koliko vidjeh obavijest! [thumbsup]

Drago mi je što skupljaju, ali već su nakupili u trezoru 9,53%.
Nemaju više puno do 10%.

tehnicki mogo oni skupiti i vise od 10 %,samo po zakou taj visak trezor mora otpustiti u roku godine dana
znaci moguca je situacija da trezor drzi i po 15,20 % vlastitih dionica
[/quote]



Drago mi je što skupljaju, ali već su nakupili u trezoru 9,53%.
Nemaju više puno do 10%.

Budu onda poništili, pa ispočetka. [thumbsup]
[/quote]

Ja bi ipak kešovinu, no nemam ništa protiv ni poništavanja. Postojeće bi u tom slučaju vrijedile više.

Žuti,
FI 1Q će biti do 10 miljuna dolara, e sad hoće li biti plus ili minus ??? Iskreno, više očekujem od FI 2Q, jer su vozarine u 1Q kao i BDI bile na povjesnom minimumu, stoga me mali minus zadovoljava, obzirom da je akumulacija iz prethodnih razdoblja značajna.
Imam dionice ATPL.



atlantska skuplja vlastite dionice koliko vidjeh obavijest! [thumbsup]

jos jedan los potez Jerkovica
u ovakvo doba i visokoj kreditnoj izlozenosti atlantske,rasipanje novca na skupljanje vlastitih dionica i davanje dividende je krajnje neodgovorno
[/quote]
ma sto je to kolega za ATPL cca 700 tisuca kn [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]



932 dionie sad imaju 132 002

Možemo li zaključiti iz toga što kupuju svoje dionice da imaju u planu rast cijene?
[/quote]

Ja bih prije rekla da če to ići za nagradu upravi i meneđerima

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

nek ide kom god šta oće…

ja dionice iznad sma 18, 45 i 100 ne prodajem dok god su one tamo! [thumbsup]




Drago mi je što skupljaju, ali već su nakupili u trezoru 9,53%.
Nemaju više puno do 10%.

Budu onda poništili, pa ispočetka. [thumbsup]
[/quote]

Ja bi ipak kešovinu, no nemam ništa protiv ni poništavanja. Postojeće bi u tom slučaju vrijedile više.

Žuti,
FI 1Q će biti do 10 miljuna dolara, e sad hoće li biti plus ili minus ??? Iskreno, više očekujem od FI 2Q, jer su vozarine u 1Q kao i BDI bile na povjesnom minimumu, stoga me mali minus zadovoljava, obzirom da je akumulacija iz prethodnih razdoblja značajna.
Imam dionice ATPL.
[/quote]

zašto misliš da bi Q1 mogao biti bolji od Q4? u Q4 je bio i listopad koji sigurno nije bio loš, sada u Q1 neće biti takvog mjeseca, visoke vozarine od ljeta više neče uopće utjecati, vjerojatno će skoro svi brodovi raditi gubitke. meni bi svaki gubitak manji od 20 milijuna bio ugodno iznenađenje i zapravo bi bio lako nadoknadiv u ostatku godine, ako se sve dalje bude kretalo kako treba.

a mislim da bi bilo što blizu pozitivne nule u FI za Q1 fakat lansiralo cijenu, ali to mi se čini nedostižno.

New Report

Close