ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


BDI opp 72 pkt!
Baltic Exchange Dry Index 1869 UP 72
BCI Baltic Exchange Capesize Index 2501 UP 108
BPI Baltic Exchange Panamax Index 1746 UP 80
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1350 UP 42
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 672 UP 11


Bdi up, ATPL down 🙂

Ova dionica je samo za day-tradere koliko ja vidim. Od 15-20 miliona prometa tjedno, 90% je day trade. Ili ja bi rekao hour trade.
Prije bi rekao futures down ATPL down, ako tovore zeleno opet panika kao jucer pa deri po asku.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

jesmo stoka kad nas ovako nabrzinu panika navuce na pad…BRAVO TREJDERI [thumbsup]
Uzmite ovoj stoki sve novce kad neznaju…NEMOGU VJEROVATI SVOJIM OCIMA [cry]

u 15.30 ce ameri zeleniti…koja navlakusa evrope..hahahahhaahah

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

He he. Dobro govoriš. Pa dal itko od tih naivaca prati bdi,il bilo što, što se tiče kretanja brodara na svijetskom tržištu?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Ova dionica je samo za day-tradere koliko ja vidim. Od 15-20 miliona prometa tjedno, 90% je day trade. Ili ja bi rekao hour trade.
Prije bi rekao futures down ATPL down, ako tovore zeleno opet panika kao jucer pa deri po asku.

što je to loše u daytraderima. Da ih nema burza bi se urušila. Neki smatraju burzu oročenom štednjom , ali daytraderi je danas drže na životu . Skoro da su već postali mali marketmakeri koji su najavljeni da povećaju likvidnost na ZSE, ali nema ih.

u jabate da mi je i to danas vidit, over ne treba pretjerivati, ja danas zatvorio atlasnku do kraja kaj sam imao i sada cekamo 🙂

kome panci kome opanci

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


jesmo stoka kad nas ovako nabrzinu panika navuce na pad…BRAVO TREJDERI [thumbsup]
Uzmite ovoj stoki sve novce kad neznaju…NEMOGU VJEROVATI SVOJIM OCIMA [cry]

u 15.30 ce ameri zeleniti…koja navlakusa evrope..hahahahhaahah


kolega, daj prestani cmizdrit…
drys ti je u premarketu već 3 posto down.
brodari baš i nisu dionica na koju bi se trebalo kladit ovog ljeta.
napomena: autor posjeduje izvjesnu količinu iste.

hate red


dok imaš taj avatar vjerujem ti svaku riječ.

Pusa [tongue]



Ova dionica je samo za day-tradere koliko ja vidim. Od 15-20 miliona prometa tjedno, 90% je day trade. Ili ja bi rekao hour trade.
Prije bi rekao futures down ATPL down, ako tovore zeleno opet panika kao jucer pa deri po asku.

što je to loše u daytraderima. Da ih nema burza bi se urušila. Neki smatraju burzu oročenom štednjom , ali daytraderi je danas drže na životu . Skoro da su već postali mali marketmakeri koji su najavljeni da povećaju likvidnost na ZSE, ali nema ih.
[/quote]
Slazem se, ali ipak oscilacije su malo prevelike po meni… Lici mi na Forex.
Od svog toga day trade najvise profitiraju brokeri a mi sami najmanje.
BTW i ja radim to. Ali pak svakih pola ure unutra van ne bas.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Pa što ti vrijede usa futursi, jučer su brodari rasli 10% pa jel atpl reagirala. Ovo ima veze samo s panikom. Ničim drugim.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


jesmo stoka kad nas ovako nabrzinu panika navuce na pad…BRAVO TREJDERI [thumbsup]
Uzmite ovoj stoki sve novce kad neznaju…NEMOGU VJEROVATI SVOJIM OCIMA [cry]

u 15.30 ce ameri zeleniti…koja navlakusa evrope..hahahahhaahah

u potpunosi se slažem kolega,tko u ovom poslu nema hladnu glavu i dobre živce bolje je da zboravi ono što nije za njega

propela


He he. Dobro govoriš. Pa dal itko od tih naivaca prati bdi,il bilo što, što se tiče kretanja brodara na svijetskom tržištu?

Pa kaj se to mora? Nisam znao, kretanje brodara kažeš, a gdje se to može pratiti?

New Report

Close