ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

interesantno otvaranje,reakcija na druk ili…? vidjet ćemo što će bit poslije podne kad ameri otvore


interesantno otvaranje,reakcija na druk ili…? vidjet ćemo što će bit poslije podne kad ameri otvore

Europa je zelena a i US fjučursi su u blagom plusu…

futuresi u plusu,evropa isto,premarket čini mi se ok, po meni danas nema značajnijeg pada

gdje su svi ovi što prodaju bili prošli tjedan????????

semper fidelis



Može li mi netko odgovoriti kad ATPL obznanjuje rezultate za 1Q?
Hvala unaprijed.

Rezultati za 1Q se objavljuju do 31.04 zakonski. Iako su kazne za one koji ne podnesu do tog datuma vrlo male… Kako bilo, atpl se je do sada pokušavala držati zakonskih okvira.
[/quote]

Nisam ti baš siguran, koliko me sjećanje služi zakonski rok je 45 dana nakon 31.03., a ATPL je do sad financijska izvješća na zse dostavljala zadnji dan roka. [tongue]


Malo razmišljanja preko bare…

http://cosmos.bcst.yahoo.com/up/player/popup/?rn=289004&cl=13063874&src=finance&ch=633473


fora, samo što mi ovo dvoje aktera mogu biti dica [lol]




Može li mi netko odgovoriti kad ATPL obznanjuje rezultate za 1Q?
Hvala unaprijed.

Rezultati za 1Q se objavljuju do 31.04 zakonski. Iako su kazne za one koji ne podnesu do tog datuma vrlo male… Kako bilo, atpl se je do sada pokušavala držati zakonskih okvira.
[/quote]

Nisam ti baš siguran, koliko me sjećanje služi zakonski rok je 45 dana nakon 31.03., a ATPL je do sad financijska izvješća na zse dostavljala zadnji dan roka. [tongue]

[/quote]

Ne bih rekao…

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ATPL-R-A

mislim da su na prodaji oni koji misle kako će ATPL opet na 650.

sutra je novi dan.

Do sada mi je najbolji komentar za brodare da slijedi katapult vozarina do neke još neviđene galaksije .

Kupnja 1000kom. na 732


Što su progutali ovaj od 802 kom u cugu!

752,00 14 10:00:30
750,00 11 10:00:15
750,00 4 10:00:15
749,89 802 10:00:15
749,89 10 10:00:11
748,00 12 10:00:05

E sad ko je tu bio pametan, on što je prodao ili taj što je kupio. Ovaj je već mogao kupiti po 730 i zaraditi čistih 802 x 12 kn

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Doug Mavrinac’s Shipping Weekly:
Dry bulk spot charter rates increased across the board as dry cargo
demand continued to improve with China’s stimulus-related spending spurring improved economic activity which was reflected in last week’s reported industrial production for March increasing 8.3% versus January and February’s increase of 3.8%, and fixed asset investment for March increasing 30.3% versus January and February’s increase of 26.5%. Consequently, we continue to expect the shares of the drybulk shipping companies to outperform the shares of the crude oil tanker companies under coverage in the coming months.

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

New Report

Close