ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega naravno. Nije beg cicija. Vazi li i obrat?

Uvijek, cuga nije problem, kako danas u USA brodari padaju, tako će sutra ili prekosutra rast, jedino je pitanje hoće li ATPL to popratiti, 99% sam siguran da DSX ide preko 15,13 dolara koliko je završila prošli tjedan, DRYS je ipak hiperspekulativna dionica i on će vjerojatno povući i najviše.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

[lol] nevjerujem svojim ocima kako spekulanti sruse svijetsku burzu.
Danas Bank of Americe ima gubitak al je u prvom kvartalu u dobiti 4,2 milijarde dolara i trenutno je pala na -21% i zato se srusile Evropske i Usa burza cca 4%.
…a sutra ili najkasnie prekosutra (da se bagra moze dokupiti) obajviti da je druga banka imala dobiti u prvom kvartalu i odesmo mi opet na pocetnu cijenu od danas cca 800 kn.

Jadni mi kako spekulanti manipuliraju sa nama…ZALOSNO [cry]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


[lol] nevjerujem svojim ocima kako spekulanti sruse svijetsku burzu.
Danas Bank of Americe ima gubitak al je u prvom kvartalu u dobiti 4,2 milijarde dolara i trenutno je pala na -21% i zato se srusile Evropske i Usa burza cca 4%.
…a sutra ili najkasnie prekosutra (da se bagra moze dokupiti) obajviti da je druga banka imala dobiti u prvom kvartalu i odesmo mi opet na pocetnu cijenu od danas cca 800 kn.

Jadni mi kako spekulanti manipuliraju sa nama…ZALOSNO [cry]

…zaboravio si spomenuti i drugu stranu medalje; BAC mora pokriti kreditni gubitak od 13,4 milijarde dolara…analitičari očekuju da će se i Citigroup uskoro suočiti sa sličnim problemima kao BAC….

ja sam bio skroz izašao u petak, i opet se vratio danas, iako mislim da bi sutra moglo biti još povoljnije za dokup.

sutra je novi dan.



Mlad sam na forumu ali star po godinama,a budući dugo već pratim ovo što se piše po forumu, našao sam zgodno da se ukljućim sa svojim komentarima.Zašto ,atpl zato što je posjedujem od 1993 do danas pa imam dovoljno iskustva što znači dionica tržište,kako se kreću cijene što utiće na cijenu,bez velikih elaborata stručnaka koji se ovdje prikazuju i drukaju ili gore ili dolje,a uz put nemaju ni tu dionicu ***obrisano***.Bolje da pođu predavat na nekom fakultetu ako im teorija ovdje nešto znači.Današnji dan je očigledno pkazoao što je burza.Nakon 5 tjedana rasta logična je korekcija,pa tu ne pomažu nikakve ni dobre ni loše vjesti to je jednostavno tako,a već sutra ili preksutra možemo biti i više nogo što smo bili danas na otvaranju.Dosta nam je dušobrižnika u politici ne trebamo je na burzi.

kolega,postujem tvoj post…istog smo misljenja.
Ja ocekivam Atpl do Petka na 900-950 kn i zato sam je kupijo danas,a sto se tice ovg pada to je cista korekcija da ove male rucice koje drhte prodaju povoljno svoje dionice velikima i HVALA onima sto su mi ih prodale danas….pozz i cujemo se u Petak kad ih budem prodavao po 900 kn [thumbsup]
[/quote]

Kolega,ste sigurni da mi nečete prodati po 650 sutra nakon što panika zahvati Vas investitore…ajd da vidimo bas sutra..usput sam full u HT te sitno u ATPL(75 kom) ali HT mi daje mirnoću i sigurnost a bogami nekom i zavist [thumbsup]



[lol] nevjerujem svojim ocima kako spekulanti sruse svijetsku burzu.
Danas Bank of Americe ima gubitak al je u prvom kvartalu u dobiti 4,2 milijarde dolara i trenutno je pala na -21% i zato se srusile Evropske i Usa burza cca 4%.
…a sutra ili najkasnie prekosutra (da se bagra moze dokupiti) obajviti da je druga banka imala dobiti u prvom kvartalu i odesmo mi opet na pocetnu cijenu od danas cca 800 kn.

Jadni mi kako spekulanti manipuliraju sa nama…ZALOSNO [cry]

…zaboravio si spomenuti i drugu stranu medalje; BAC mora pokriti kreditni gubitak od 13,4 milijarde dolara…analitičari očekuju da će se i Citigroup uskoro suočiti sa sličnim problemima kao BAC….
[/quote]

I za ovo danas sa BofA i sutra sa Citigroup krivo je mark to market accounting, to je najveća glupost globalnog financijskog sustava čije posljedice će se dugo osjećati. Ipak raduje lagani oporavak BDI.

Ja lijepo ovdje u četvrtak napisao da u petak možda ali sigurno u ponedjeljak atlantska ide dolje. Iskrcao se na miru i sa lijepim profitom i sad mi je pravo zadovoljstvo gledati prepirke i mudrovanja nakon ovakvog pada. A i malom djetetu je bilo jasno što slijedi nakon 4-5 dana vertikalnog rasta.
Mislim si samo da bar ova "kriza" još potraje. Da se lijepo zaraditi…

Ako sutra izađe obavijest o isplati drugog dijela dividende i po 850 će biti jeftino.

Zašto baš sutra?


Ako sutra izađe obavijest o isplati drugog dijela dividende i po 850 će biti jeftino.

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Može li mi netko odgovoriti kad ATPL obznanjuje rezultate za 1Q?
Hvala unaprijed.

Kolega,ste sigurni da mi nečete prodati po 650 sutra nakon što panika zahvati Vas investitore…ajd da vidimo bas sutra..usput sam full u HT te sitno u ATPL(75 kom) ali HT mi daje mirnoću i sigurnost a bogami nekom i zavist.

Ja sam siguran jer je nisam prodavao ni po znatno višim cijenama a mislim da neće ni drugi,a što se tiće vašeg sidrenja u HT mislim da vam je bolje da štedite u banci.

propela


Može li mi netko odgovoriti kad ATPL obznanjuje rezultate za 1Q?
Hvala unaprijed.

ja sam mislio da moraju do 31.3. ali očito da ne

semper fidelis

New Report

Close