ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




osim dryships.com stranice,gdje se još može vidjeti bdi?
i kad će?

Gledam svuda reporti od petka . Svi traže lovu za friške izvještaje . Pls , help !
[/quote]
Vaš link
[/quote]

hvala

Vanka nije neka panika.
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1
Čekaj da vide ovaj pritisak na prodaji kod nas.
Uostalom bilo je lijepih prilika za iskrcaj.

SLAVONAC (malo san maka)


bez obzira tko će se prepoznati u ovom komentaru bio bi red da se posipa pepelom i javno ispriča za gluposti i postove koji su možda neke neupućene naveli na izlazak na cca 650 + -, a mene na FULL ulaz u tri četiri dana sa + 500 kom ( privatni mali investitor), pa sada mogu i u ponedjeljak izaći lijepo na 850, pa neka mi g. TECH-man alias >GRUNF prosvijetli pamet ili da pogledam u blokić što smo pisali nedavno BAY BAY

Kolega jedno skromno pitanje. Da li ste danas izisli na 850. Osjecate li potrebu da se ispricate nekom ako Vas je slijedio. A ni ovo preko bare ne izgleda obecavajuce za sutra. Ja mislim da par onih koji su me slijedili u petak nebi imalo nista protiv da me pocasti picencem.

Malo sam vam moderiran. Kazu da sam bio nestasan i dobio pec po prstima. Ma proci ce i to. Ovo je ka na brodu kad nemozes vanka kad oces. Navikao sam ja na duge navigacije.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"





Eto INA u blokadi. A još jučer mislo prodati ATPL i uploviti u INA-u čisto špekulativno.
Ipak se predomislio jer prodaja ATPL po ovim cijenama je slično suicidu.
Odradili građevinci, INA, HT… Uskoro mora krenuti i ATPL.

Kolega preporucujem "Psihologiju Burze" ako je vec niste procitali.
[/quote]
Pročitao sam kao mali "Vlak u snijegu" i "Zlatarevo zlato". Nemam vremena čitati knjige.
Ali sam osjetio na vlastitoj koži "Psihologiju druka"
Hrvoje Stojić i mnogi drugi analitičari su tu bez premca.

[/quote]
Pozdrav Tekmanu [cool]
Nisi vjerovao u brodare zločko jedan. [kiss]
[/quote]
Naravno. Pa ja cijelo vrijeme pricam da ne moze svjetska ekonomija biti u gabuli a brodari kao njen integralni dio u plusu. Bit ce tu jos surfanja. Moguce da grijesim ali ja graf vidim kao cesalj a zarade ce biti ali ne za svih. Kraljevstvo za tradere.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



bez obzira tko će se prepoznati u ovom komentaru bio bi red da se posipa pepelom i javno ispriča za gluposti i postove koji su možda neke neupućene naveli na izlazak na cca 650 + -, a mene na FULL ulaz u tri četiri dana sa + 500 kom ( privatni mali investitor), pa sada mogu i u ponedjeljak izaći lijepo na 850, pa neka mi g. TECH-man alias >GRUNF prosvijetli pamet ili da pogledam u blokić što smo pisali nedavno BAY BAY

Kolega jedno skromno pitanje. Da li ste danas izisli na 850. Osjecate li potrebu da se ispricate nekom ako Vas je slijedio. A ni ovo preko bare ne izgleda obecavajuce za sutra. Ja mislim da par onih koji su me slijedili u petak nebi imalo nista protiv da me pocasti picencem.

Malo sam vam moderiran. Kazu da sam bio nestasan i dobio pec po prstima. Ma proci ce i to. Ovo je ka na brodu kad nemozes vanka kad oces. Navikao sam ja na duge navigacije.
[/quote]
Octe vi mene počastit barem pićencem, ako kažem da ćemo ovaj tjedan ponovo do 850?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Kolega naravno. Nije beg cicija. Vazi li i obrat?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Kolega naravno. Nije beg cicija. Vazi li i obrat?

Kolega Techman imate od mene piće kad dođete u Pulu..iskrcala se u petak ali i danas opet ušla u atpl..ali nemam ništa protiv platiti piće i kolegi Mcinha ,naravno ako zasluži[smiley]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

evo da se i ja pohvalim da sam prodao po cca 824,00–ulaz mi je bio cca 650,00…e sada,pošto se povijest ponavlja,kupit ću opet po 650,00 i prodati po 824,00…inače sam u ht-u,ako će netko na piće?

Previše je tu sitnih trejdera iliti sitnih kokošara. Pisao sam na jednoj temi da sam i ja tako nekad kao početnik izlazio s 20 % plusa i mislio sam da sam pametan. Dok me jednom nije zeznulo i otišlo sve 300 % gore. Jednom dok ćete gubiti 90 % vidjet ćete da je ova vaša zarada ko od kumica na pijacu koje trže grincek .
Ovdje se vrte veliki novci i zarađuju najviše oni koji ne trejdaju. Naravno na rok od par godina. Ništa ne radiš, samo za par godina pokupiš lovu. Ajde da ste trejdali na Crobexu od 5000 bodova ali sada…smiješni su mi svi koji trejdaju jer zarađuju samo za ćevape a ostat će bez jahti. Pozdrav!
P.S. Ovo mi je 3. nick u 5 godina na oba foruma. Ustvari sam ga sad prvi puta mijenjao ali samo zato jer sam si izgubio podatke.
Napisao sam ukupno oko 9000 postova. Čini mi se kao da je 90 % srednjoškolaca na ovom forumu.

U Americi su indeksi u snažnom padu. Mislim da se brodari drže dobro s obzirom na okruženje.


ja pola prodao

sutra kupujem vjerojatno nazad kaj sam prodao u petak



-Kako ko kolega.
-Srećom da niste član Uprave ATPL,uz ovoliko crnilom koje širite forumom,vjerujem da biste kao član Uprave, predlagali TC 1Y, po 8000 daily, za svaki slučaj.
-Eto, pošto niste više jedan od nas dioničara ATPL, nadam se da će te nas manje zamarati s pesimističkim prognozama.
-Hvala unaprijed.

Kolega kako li se razlikujemo. Ja pisem na ovoj temi jer me interesira, jer imam relevantnih informacija, jer mi pisanje predstavlja zadovoljstvo. Pisao sam kad sam imao dionice pa kad nisam imao pa sam saznao da imam pa sad opet nemam ali cu i dalje pisati. Vi po svemu sudeci pisete zato sta imate dionicu i svojim pisanjem joj pokusavate dati vjetar u ledja. Legitimno. Bar ja to tako dozivljavan. No privatizacija foruma nece ici. Ja ne pisem zato sta ste mi vi dozvolili i necu prestati jer mi vi to sada sugerirate. Ipak imam za Vas rjesenje. Osnujte svoj forum, budite moderator i pustajte na njega samo dobre vijesti odnosno vijesti koje su vam od koristi.

Jednu stvar vam stavljam u veliki kredit odnosno nije cesta na forumu. Ovo je drugi put da izrazavate svoje neslaganje sa mojim pisanjem ali oba puta na vrlo civiliziran nacin stoga sam upotrijebio vrlo slicnu retoriku.

Zelim Vam puno uspjeha u investiranju.
[/quote]

Hvala Vam na dobrim željama, i ja u uspjeh uopće ne sumnjam.
ATPL je postala špekulativna dionica,a uspješnih špekulanata je vrlo malo, i oni budite sigurni svoje znanje (iskustvo) sigurno neće prenositi na besplatni forum.
Kažete da imate relevantne informacije ?
Jesu li to informacije općeg tipa, ili informacije vezane uz poslovanje ATPL ?
Nemam se namjeru prepucavati preko foruma, i oprostite ako sam vas ičim uvrijedio,samo pokušavam smanjiti broj špekulanata na dionici ATPL, jer kad netko konstantno piše crno za brodarski sektor,stvara se psihoza straha i nesigurnosti, a ATPL to sigurno ne zaslužuje.
BTW,osobno mi odgovara niska a možda i još niža cijena ATPL,jer sam dugoročni dokupljivač,ali ne preko leševa do kraljevstva.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

New Report

Close