ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo kad neće nitko, onda barem stari.

Daily Market: This page contains the latest Dry Bulk Shipping News

16 April 2009

Baltic Dry Index (BDI) +70 1604
Rates

BCI

(Cape index)

BPI

(Panamax index)

BSI
(Supramax index)
INDEX

2140

+63

1413

+132

1203

+38
SPOT 4 TCE AVG (USD)

19151

+659

11331
+1066

12579

+394
YESTERDAY (USD)

18492

10265

12185

YEAR AGO (USD)

133881
65031 48985

dajte ljudi recite zasto atlanska ovako pada?
Dali je to u planu trejederima da se danas napune jer sutra slijedi strahoviti rast?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

osim dryships.com stranice,gdje se još može vidjeti bdi?
i kad će?

Hvala Lojtra.
Dobro si me nasmijao, evo stotka

idući tjedan će bit bolje...

Hm. Malo sam prebrojio danasnje postove na ovoj temi. Moj je 21. Šta se dogodilo. Prosli Cetvrtak i Petak je bilo vrlo zivahno na topicu. Gdje su autori koji su me prozivali zbog prodaje u Petak. Ispada da to bas i nije bila losa odluka. Nevjerovatno da je nakon objabve rasta BDI (ako je za vjerovati Ivanu 7) odmah dodatno pala???

Kolega Lopina sta vi kazete? Volio bih cuti Vase strucno misljenje.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


dajte ljudi recite zasto atlanska ovako pada?
Dali je to u planu trejederima da se danas napune jer sutra slijedi strahoviti rast?

pada sada kako bi kasnije rasla čime se zatvara ouroboros princip

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


BDI [thumbsup]

Koliki je?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@ over25

rješavanje balasta!


dajte ljudi recite zasto atlanska ovako pada?
Dali je to u planu trejederima da se danas napune jer sutra slijedi strahoviti rast?

mislim da je dobar dio onih koji su prodali HT na dividenda day ušao u ATPL, usput je počeo rasti i BDI, što je ubrzalo kupnju ATPL. A sad kad je nestalo love od HT-a, i kad se sve vraća u normalu, vraća se i ATPL na razine na kojima je bila, plus cca 20 kn UP obzirom da je BDI malo išao gore.
Nije bilo baš očekivano rasti sa 650 na 820 bez nekih novih materijalnih činjenica.
Ja mislim tako, a možda i nisam upravu.

sutra je novi dan.

Baltic Dry +3,3 % 1.737

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


@ over25

rješavanje balasta!


pojasni malo kolega

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Nervoza raste u očekivanju BDI-a… Bojim se da njegov daljnji rast neće utjecati povoljno na dionicu. Ovo je sramota kako je ruše s 10 dionica, s 10 kuna manje na asku. Trebalo bi prvo ukinuti skrivene naloge, a onda da HANFA kažnjava ove makinacije menađerčića iz oifa. [angry]

GLAVNO DA SE PRIČA, PA MAKAR I DOBRO!

New Report

Close