ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nedo bog fazancino

Da li je i ovaj put strategija dodjoh, uzeh, pobjegoh [wink] zadnji put sam zakasnio par stotina kuna.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Bolje ta strategija nego da pricam bajke o brodarskom sektoru i kako motori rade i na kojem broju okretaja. [cool]

Inace ako ce BDI rasti rasti ce i ATPL bar je do sada tako bilo.Obicno pocnem pisati na vrijeme tako da svi koji hoce izaci mogu i izaci i to sa dobrim zaradama.

Pametnima dosta.

SAM PROTIV SVIH


Bolje ta strategija nego da pricam bajke o brodarskom sektoru i kako motori rade i na kojem broju okretaja. [cool]

Inace ako ce BDI rasti rasti ce i ATPL bar je do sada tako bilo.Obicno pocnem pisati na vrijeme tako da svi koji hoce izaci mogu i izaci i to sa dobrim zaradama.

Pametnima dosta.

povijest se ponavlja……scenario kao i prije godinu dana…..geronimo se pojavio i ATPL up [thumbsup]
majstor ostaje majstor


Obicno pocnem pisati na vrijeme tako da svi koji hoce izaci mogu i izaci i to sa dobrim zaradama.

he he ovo je izjava koju bi marketing "poslovnog" trebao otkupiti da reklamira ovaj forum po zetovim tramvajima i jumbo plakatima.


Bolje ta strategija nego da pricam bajke o brodarskom sektoru i kako motori rade i na kojem broju okretaja. [cool]

Inace ako ce BDI rasti rasti ce i ATPL bar je do sada tako bilo.Obicno pocnem pisati na vrijeme tako da svi koji hoce izaci mogu i izaci i to sa dobrim zaradama.

Pametnima dosta.

po ovome bi se dalo zakljuciti da bi bas sad trebalo izaci iz ATPL jer si poceo pisati….
[smiley] [wink]


@ my moon

Zašto si izostavio Dianu i TBS?

Nisam izostavio dijanu,a za TBS prvi put čujem. Rekoh dakle da je Dijana oko nule.
Inače se na forumu ( ponavljam po 100 ti put) najviše jaše po Drys u mada je Diane uvjerljivija pratilja ATPL.
Po meni je zaniljvo to što se dogodila divergencija, ameri u minus a bridari u plus, što se lijepo vidi na usporedbi S an d P i ukupe vrijedosti brodara.



Obicno pocnem pisati na vrijeme tako da svi koji hoce izaci mogu i izaci i to sa dobrim zaradama.

he he ovo je izjava koju bi marketing "poslovnog" trebao otkupiti da reklamira ovaj forum po zetovim tramvajima i jumbo plakatima.
[/quote]
[lol] legenda indijanska [lol] prejak je za ovaj forum [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.



Početnik sam, jasno mi je kako BDI nastaje, tko ga izračunava i na osnovu čega, ali nisam pronašao kada (u koje vrijeme dana) novi BDI bude formiran? Kada se najranije ova informacija može dobiti i gdje (web link)?

Kolega cijenim iskrenost. Izracun BDI mozete u kratkim crtama naci ovdje

http://en.wikipedia.org/wiki/Baltic_Dry_Index

Vecina nas gleda svaki dan izmedju 1430 i 1500 drys web site i objavu BDI. Neke kolege ga nadju nesto ranije u skandinaviji a zadnja mogucnost Vam je da se probno registrirate na BDI wsite i koristite trial period od 30 dana pa ga imate u realnom vremenu.

http://www.dryships.com/pages/report.asp
[/quote]

Hvala… [thumbsup]



Obicno pocnem pisati na vrijeme tako da svi koji hoce izaci mogu i izaci i to sa dobrim zaradama.

he he ovo je izjava koju bi marketing "poslovnog" trebao otkupiti da reklamira ovaj forum po zetovim tramvajima i jumbo plakatima.
[/quote]

Dirljivo zar ne? Ova kriza nas je sve ucinila boljim ljudima i puni smo altruizma kako bi drugima pomogli i/ili spasili ih odnedajboze nekih gubitaka.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

my,


@ my moon

Zašto si izostavio Dianu i TBS?

Nisam izostavio dijanu,a za TBS prvi put čujem. Rekoh dakle da je Dijana oko nule.
Inače se na forumu ( ponavljam po 100 ti put) najviše jaše po Drys u mada je Diane uvjerljivija pratilja ATPL.
Po meni je zaniljvo to što se dogodila divergencija, ameri u minus a bridari u plus, što se lijepo vidi na usporedbi S an d P i ukupe vrijedosti brodara.

[/quote]
Ma malo je mirisalo na druk jer si sve zelene izlistao a crvene preskocio. O TBS koji je izlistan u NY i njihovoj floti vise mozes naci na:

http://www.tbsship.com/fleet.aspx

Ne izgleda dobro predotvaranje… Odosmo ispod 700.


my,


@ my moon

Zašto si izostavio Dianu i TBS?

Nisam izostavio dijanu,a za TBS prvi put čujem. Rekoh dakle da je Dijana oko nule.
Inače se na forumu ( ponavljam po 100 ti put) najviše jaše po Drys u mada je Diane uvjerljivija pratilja ATPL.
Po meni je zaniljvo to što se dogodila divergencija, ameri u minus a bridari u plus, što se lijepo vidi na usporedbi S an d P i ukupe vrijedosti brodara.

[/quote]
Ma malo je mirisalo na druk jer si sve zelene izlistao a crvene preskocio. O TBS koji je izlistan u NY i njihovoj floti vise mozes naci na:

http://www.tbsship.com/fleet.aspx
[/quote]
A, fala, medju crvenih nij bilo oni koje pratim.

New Report

Close