ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mitsui OSK Lines Ltd, danas na Nikkei išao up, skoro tri posto. To dođe ko omiljeni svestrani japanski brodar. Imaju i trajekte. Mislim da nemaju avijone i otele ko atlanska, al eto, da na to smo spali, da moramo pratiti japanske brodare kad već nemamo svjeckih i naših.


Nego, mislim da sam propustio taj događaj, gdje je i zašto je nestao nepopravljivi optimist hanger?

Realnost ga pretvorila u pesimistu.A to mu nije u naravi.


Ili su obavili zadatak pa pobjegli?

Makar vidim da se sad opet počinju pojavljivati razni stari nickovi po nekim temama, ako je lasta vijesnik proljeća onda bi oni mogli biti vijesnici još jednog pada… [lol]

Čekaš odgovor, a odgovora nema … [wink].

Sretan Uskrs svima….

Evo da malo razveselim ekipu, među DRYS ekipom ima duhovitih ljudi, jedan je stavio ask na 300$… [lol]


Evo da malo razveselim ekipu, među DRYS ekipom ima duhovitih ljudi, jedan je stavio ask na 300$… [lol]

Ako mu uspije = 1 410 000$, tko se zadnji smije …., ili možda ima informacije… [lol] [lol]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Možda ima informaciju da su otkrili nalazište dijamanata, nafte i zlata istovremeno… [lol]

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=aSDDFnLloFXs&refer=home
Bit će posla za brodare. [thumbsup]

Imam fantomske dionice

Brodari se lijepo zelene:

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

Izgleda da se miriši daljnji rast BDI-a.

…pa vrijeme je…kad već sve ostalo raste…što opravdano što neopravdano…ali neka…neka se kreće…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Nemam ATPL ali želim sutra svim dioničarima konačno malo zelenila i lupanja po asku kao u stara dobra vremena!

China Cosco, Shipping Stocks Gain on Export Outlook (Update1)
Share | Email | Print | A A A

By John Liu

April 13 (Bloomberg) — China Cosco Holdings Co. and China Shipping Development Co. jumped by the 10 percent daily cap in Shanghai trading on expectations shipping lines will benefit from a pick up in the country’s overseas sales.

China Cosco, the world’s largest operator of dry-bulk ships, surged 10 percent to 12.87 yuan at the close on the Shanghai Stock Exchange, its highest since Oct. 6. China Shipping, the nation’s biggest oil carrier, climbed 10 percent to 13.08 yuan, its highest since Sept 4. Cosco Shipping Co., a unit of China’s biggest shipping company, advanced 9.6 percent to 11.70 yuan, the highest since Aug. 7. The benchmark index rose 2.8 percent.

China’s exports rose 39 percent in March from a month earlier, according to data from the customs bureau. Overseas sales declined 17.1 percent from a year earlier, down from a record 25.7 percent drop in February.

“The worst for exports is probably over,” said Yu Jianjun, analyst at Huatai Securities Co. in Nanjing. “A further recovery in China’s exports is expected in the second quarter.”

The Baltic Dry Index, a measure of shipping costs for commodities, added 1 percent on April 9, rising for the first time in more than four weeks, according to the Baltic Exchange.
Bit će pristojne dobiti na ovoj dionici. [thumbsup]

Imam fantomske dionice

New Report

Close