ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 20:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



@Techman

Meni na izvodu tekućeg piše tko mi je uplatio i koliko, a isto je i sa isplatom.Radi se o ZABA.Koja to
banka nema?

PBZ iako imaju izvrsno internet bankarstvo.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Zadovoljstvo mi je biti prvi forumas koji je i sluzbeno otkrio identitet. Ima jos zainteresiranih. Sta nas bude vise rasti ce i vrijednost odnosno vjerodostojnost rasprava na forumu. Dobro mi dosli u drustvo [smiley]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

A ha direktori. BDI pada a šta se dešava sa brodarima vani.
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1
U plusu 10%.
I što sada. Što da radi onaj koji je poslušao savjete direktora koji čita Llojds, piše kako je ples završio, futuresi katastrofa, oporavka nema za brodove i još puno lošega za sektor.
Što da rade oni koji su prodali po 6XX čitajuči pametne postove a naprimjer sutra probijemo 700 kojim slučajem. Ameri objave 2-3 dobra izvješća i eto nas na 800.
Zato ljudi pamet u glavu, nisam slučajno jučer spomenuo Stojića jer vidim da su se pojavili slični pametnjakoviči.

SLAVONAC (malo san maka)

Novi sam u dionici ušao danas pa me zanima dividenda sa kojim datumom je to aktualno i zna li se koliko bi mogla biti ako možete da napišete hvala


Brodari očekuju vrlo tešku godinu
Ante Pavić ante.pavic@business.hr
02.04.2009 08:28

Dobar članak i dobio si 4 od mene.
Baš me zanima što ovi naši potkupljivi anal-itičari imaju za napisati o npr. građevinarima.
Baš me zanima kakvu oni očekuju godinu. Kakvu naplatu. Osim suhog preživljavanja.
Šutnja je najbolji odgovor.

SLAVONAC (malo san maka)


Voda do grla. Upravo mi doslo od Kineskog skvera:

http://www.thestreet.com/_yahoo/story/10481223/1/shipping-stocks-diana-secures-long-term-contract.html?cm_ven=YAHOO&cm_cat=FREE&cm_ite=NA
Shipping stocks were rising Thursday amid a bit of good news from the dry bulk sector. Diana Shipping(DXS Quote – Cramer on DXS – Stock Picks) announced a long-term time charter contract for the m/v Danae, one of its Panamax dry bulk carriers. The contract calls for a daily rate of $12,000 per day for about 22 to 24 months. Diana shares were up 8.5% to $12.73 in recent trading.

***obrisano***

SLAVONAC (malo san maka)


druže naj se ti nikaj sekirat…

još uvijek su i te dionice sasvim kvalitetno zašortane! [wink]

btw. kupovo ja i preko 3000 nekad… [lol]

p.s. kolika bi mogla biti?

wunder, višegodišnje pravilo im je bilo da polovica redovne dobiti ide u dividende. E sad, ako tako postupe i ovaj put, trebalo bi biti barem 50 kn još…

ja stvarno ne znam zašto se prodaje atpl na ovim razinama,naši investitori su jako spori u svojim odlukama,ali potom bolje,treba iskoristiti situaciju i upasti na vrijeme..mi atpl uspoređujemo sa dsx koja je na 100% od svog atl-a,a atpl je na cca 50% od all time low–tragično da se samo ekipa povodi sa bdi-em,po mome mišljenju–sve je spremno za katapult,a i za par mjeseci je dividenda-moja procjena 70 kuna…

SALE AND PURCHASE
MONTHLY REPORT MARCH 2009

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Poštovani kolege Techman, Gardist i Bolesni dječače!
Hvala vam na vašim informativnim odgovorima!

Nema cijena ATPL nikakve veze sa svjetskom krizom vec samo sa L—–m situacijom na ZSE.

A ako bas hocete pa pogledajte i danas brodari u svijetu svi u vecem plusu od ATPL

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi


A ha direktori. BDI pada a šta se dešava sa brodarima vani.
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1
U plusu 10%.
I što sada. Što da radi onaj koji je poslušao savjete direktora koji čita Llojds, piše kako je ples završio, futuresi katastrofa, oporavka nema za brodove i još puno lošega za sektor.
Što da rade oni koji su prodali po 6XX čitajuči pametne postove a naprimjer sutra probijemo 700 kojim slučajem. Ameri objave 2-3 dobra izvješća i eto nas na 800.
Zato ljudi pamet u glavu, nisam slučajno jučer spomenuo Stojića jer vidim da su se pojavili slični pametnjakoviči.

Kolega ako ti je cijela analitika stanja u pomorstvu bazirana na cijenama brodara u Americi okani se corava posla. Kad gledas amere vidi koliko je puta DRYS izgubio na vrijednosti od ATH pa provjeri da li je ista korelacija primjenjiva na nase brodare. I jos jedno pitanje. Da li znas sta je BDI i sta znaci njegov rast ili pad?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close