ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 18:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

oće bar BDI danas UP? , da nam malo popravi "slike iz budućnosti" [lol]

sutra je novi dan.


oće bar BDI danas UP? , da nam malo popravi "slike iz budućnosti" [lol]

ništa od toga .
– 2,29 % = 1538 danas

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ako je stvarno ovaka rasprodraja balkova, onda bi trebao dolje. [shocked]

Are you talking to me? ARE YOU talking to me? ARE YOU TALKING TO ME?

Daily Market: This page contains the latest Dry Bulk Shipping News

02 April 2009

Baltic Dry Index (BDI) -36 1538
Rates BCI
(Cape index)
BPI
(Panamax index)
BSI
(Supramax index)
INDEX 2001
-38
1233
-60
1250
-18

SPOT 4 TCE AVG (USD) 17453
-359
9881
-473 13072
-183

YESTERDAY (USD) 17812
10354
13255

YEAR AGO (USD) 127655
61097 49858

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

interview sa Galincem u SeeBiz-u :

….. Scenarij za 2009, može li niže, gdje je dno? Mnogi izvlače kapital s burze jer se boje, trebaju im sredstva, krediti moraju biti plaćeni. Moja su dva favorita – nafta te vozarine brodskog prijevoza...

Kod vozarina je slična stvar. Rekord je bio oko 14 000, a sada je vrijednost indeksa od 1500 do 2000 bodova. Jedva pokriva troškove goriva i ne omogućava investicijsko ni dugoročno održavanje. Ovaj je pokazatelj je bitan jer se s njim ne trguje na burzi pa nema utjecaja špekulanata. Kina bez čelika i ugljena te uvoza robe u SAD neće moći ostvariti gospodarski rast. Kada će ponovno doći do veće potražnje za globalnom trgovinom, pomorski prijevoz je najisplativiji. Tada će indeks i cijena rasti što znači da je proizvodnja krenula a to automatski znači svojevrsni oporavak gospodarstva“, dovršio je Galinec.

cijeli tekst na :

http://www.seebiz.eu/hr/burze/galinec-najgore-tek-dolazi-jer-nema-likvidnosti,41799.html

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

@ Falco

Taj lik je mestar od prevoza cementa. Scenario za 2009 sta se tice brodara po meni je faliven. Da bog da sam ja fulao.
Uput i ovo se dogadja. Dobar dan kolege dionicari! Dobio sam izvjestaj SDA za Ozujak i na njemu 5 dionica ATPL?? U cudu sam nazvao brokera i pitao ga da li ih on vidi na mom racunu. Ni on ih nije imao. Napravio mi je nalog za transfer i kazao da odem na switchboard SDA i probam autorizirati transfer. Transfer prosao. Sad mi je jasno ko mi je uplatio 250 kuna na tekuci. Nisam vjerovao da je ATPL jer su mi oni naj prije uplatili pa iduci dan povukli. Ni sada mi nije cisto odakle ove dionice ali sta je tu je. Necu se buniti.[smiley]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

@Techman
Meni na izvodu tekućeg piše tko mi je uplatio i koliko, a isto je i sa isplatom.Radi se o ZABA.Koja to
banka nema?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

oće bit tu osim predujma još kakvih para dividendnih?


oće bit tu osim predujma još kakvih para dividendnih?

hoće samo treba imati dionice, po mogućnosti ne ih kupovati po 2500 ..

drys ide gore kao da ga vještice gone

druže naj se ti nikaj sekirat…

još uvijek su i te dionice sasvim kvalitetno zašortane! [wink]

btw. kupovo ja i preko 3000 nekad… [lol]

p.s. kolika bi mogla biti?

stvarno ljudi kada će se nešto znati o dividendi, naravno ako uopće bude [lol]

semper fidelis

francesco, 02.04.2009. u 19:15
p.s. kolika bi mogla biti?

Kolika bude da bude,dobro je .U ova čemerna vremena bilo koji priliv love dobro dođe.Nekome za kruh i mlijeko,a nekome za dokup.

New Report

Close