ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko je malo gricnuo

644,50 20 13:10:05
643,46 50 13:10:05
643,46 50 13:10:05
642,50 230 13:10:05


Vaš link, Danas će ošišane ovčice malo na buru.[lol]

Kolega ne naslađujte se, jer već sutra to može da se desi i vama. [angry] Činjenica da na ovako mizernom prometu mnogi čekaju u kešu, i u pravilu budu ošišani uvijek na istu partizansku foru. Svako malo izleti neki sektor sa prethodnom najavom, dakle da ne bi bilo rasipanja ide prvo pozitivna vijest o jednom sektoru, zatim druk i onda nagli rast tako da uspavani ulagači u pravilu reagiraju prekasno, sada slijedi hlađenje i povratak građevinaca na startne pozicije, a ekipa će ovo večeras lijepo proslaviti.

Are you talking to me? ARE YOU talking to me? ARE YOU TALKING TO ME?

što je ovo s PBZ investorom?
‘Nemogućnost zadavanja zahtjeva’ već duže vrijeme…

GLAVNO DA SE PRIČA, PA MAKAR I DOBRO!

kod mene na pg stoji smrznuto od 13,42
opet noko s… pripremaju

http://aqua-art.org/news.php

The Baltic Exchange
Daily Summary of Baltic Exchange Dry Indices
20 March 2009

Baltic Exchange Dry Index TM 1782 (DOWN 13)
Baltic Exchange Capesize Index TM 2197 (UP 43)
Baltic Exchange Panamax Index TM 1475 (DOWN 33)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1541 (DOWN 42)
Baltic Exchange Handysize Index TM 764 (DOWN 12)

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

The Baltic Exchange
Daily Summary of Baltic Exchange Dry Indices
20 March 2009

Baltic Exchange Dry Index TM 1782 (DOWN 13)
Baltic Exchange Capesize Index TM 2197 (UP 43)
Baltic Exchange Panamax Index TM 1475 (DOWN 33)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1541 (DOWN 42)
Baltic Exchange Handysize Index TM 764 (DOWN 12)

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

BDI DOWN -13 1 minute ago The Baltic Exchange
Daily Summary of Baltic Exchange Dry Indices
20 March 2009

Baltic Exchange Dry Index TM 1782 (DOWN 13)
Baltic Exchange Capesize Index TM 2197 (UP 43)
Baltic Exchange Panamax Index TM 1475 (DOWN 33)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1541 (

IMT?


netko je malo gricnuo

644,50 20 13:10:05
643,46 50 13:10:05
643,46 50 13:10:05
642,50 230 13:10:05


me
samo sam se malo zahebao..nisam baš trebao tak po ask-u ali eto izgubio sam živce

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Bravo pobjeda na braniku stoji [thumbsup]
Nadam se da si nekog FM uhvatio spuštenih gaća.





Nije obecavajuce.

zaboravio si postati da bi BDI mogao danas dobro povući….

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx
[/quote]

Crnogorci su nam omogućili neplanirani time-out, nadam se da ste ga pametno iskoristili i sabrali se, neće dugo trajati……Nastavljamo, nažalost, po redu vožnje.
[/quote]
dobar si ti gardist,onaj rat si dobio,a ovaj bi mogao izgubiti..doduše,za sve one koji žele ući na burzu,bit će dosta vremena da kupe po povoljnim cijenama,neće to baš naglo prema gore–ići će mic po mic..a bdi će idući tjedan biti preko 2000,a i rekao sam post prije,šta mu je preteča…ako razmišljamo logički..
[/quote]

Hvala kolega, ratovo sam protiv srba, sad bi još žešći bio sa slovencima. Inače, što se dionica tiče, "ratovalo" se 2003/2004 (čitaj tko je jamio jamio) sad je ovo čisto za hobi i razibrigu. Mišljenja sam da na ovim razinama svi dobivaju, posebno oni što marljivo dokupljuju za budućnost. Puše jedino oni što su "juče" kupovali po 680-700 a danas u panici prodaju jer je BDi pao par postotaka, no tih mi zaista nije žao. Adrenalin na zse je malo ispod mojih očekivanja i preferiranja, pa sam trenutačno fokusiran na LSE, nemoj zamirit, neusporedivo se veće mogućnosti . London je ipak picolo mondo.






Nije obecavajuce.

zaboravio si postati da bi BDI mogao danas dobro povući….

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx
[/quote]

Crnogorci su nam omogućili neplanirani time-out, nadam se da ste ga pametno iskoristili i sabrali se, neće dugo trajati……Nastavljamo, nažalost, po redu vožnje.
[/quote]
dobar si ti gardist,onaj rat si dobio,a ovaj bi mogao izgubiti..doduše,za sve one koji žele ući na burzu,bit će dosta vremena da kupe po povoljnim cijenama,neće to baš naglo prema gore–ići će mic po mic..a bdi će idući tjedan biti preko 2000,a i rekao sam post prije,šta mu je preteča…ako razmišljamo logički..
[/quote]

Hvala kolega, ratovo sam protiv srba, sad bi još žešći bio sa slovencima. Inače, što se dionica tiče, "ratovalo" se 2003/2004 (čitaj tko je jamio jamio) sad je ovo čisto za hobi i razibrigu. Mišljenja sam da na ovim razinama svi dobivaju, posebno oni što marljivo dokupljuju za budućnost. Puše jedino oni što su "juče" kupovali po 680-700 a danas u panici prodaju jer je BDi pao par postotaka, no tih mi zaista nije žao. Adrenalin na zse je malo ispod mojih očekivanja i preferiranja, pa sam trenutačno fokusiran na LSE, nemoj zamirit, neusporedivo se veće mogućnosti . London je ipak picolo mondo.
[/quote]
Za gardu 200. Još ako si bio u Slavoniji, čestitam.

SLAVONAC (malo san maka)

[smiley]

New Report

Close