ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jesu Brankica i Grofica nešto u rodu? Dosta su slične! [lol]

Hvala na komplimentu, kolegicu prvi put vidim. [rolleyes]

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.




Samo sam vam htela jednu stvar reći kaj možda niste primjetili.Ova vam dionica ima jedan veliki problem.A to vam je kaj je svi imaju.

Čestitam kolegice, imate prav i svi je imaju rad. Ak ona skokne toliko bu novih milijunaša u CRO da nam buje kuna tak oslabila, da bu se išlo kvragu. Isusek, Isusek, koji me vrag vrnul na more. [cry]
[/quote]
Nominiram Groficu
za miss ATPL-a, gdje je lova tu su i prekrasne manekenke [thumbsup]
[/quote]

potpisujem !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



@sailor

crnaguja, 20.03.2009. u 11:02
Inace sampras je glavni i ima cak 2500+ postanih poruka do sada a ova preostala dvojica zajedno manje od 100 postanih poruka i uglavnom neki jadni poluafirmativni, da ne kazem drukovi na gore, postovi na ATPL-u. momci samo tako nastavite. Zakon ste

Sampras je jedan i jedini i to nisu moji nickovi i stvarno ne znam odakle ti ta ideja a to tko piše jadne poluafirmirane drukove pa valjda je to svima jasno i samo nastavite i dalje pa će ATPL doći na razani da se i vi ukrcate.

Usput ako može odgovor u kome će smjeru danas BDI [bye]
[/quote]

Evo ja dan glavu da će oplest i to pošteno nažalost.
[cry]

Dabogda promašio [smiley]





Samo sam vam htela jednu stvar reći kaj možda niste primjetili.Ova vam dionica ima jedan veliki problem.A to vam je kaj je svi imaju.

Čestitam kolegice, imate prav i svi je imaju rad. Ak ona skokne toliko bu novih milijunaša u CRO da nam buje kuna tak oslabila, da bu se išlo kvragu. Isusek, Isusek, koji me vrag vrnul na more. [cry]
[/quote]
Nominiram Groficu [/b]za miss ATPL-a, gdje je lova tu su i prekrasne manekenke [thumbsup]
[/quote]

potpisujem !
[/quote]

Meni je ipak Brankica ljepša. Mislim da bi se i u kužini bolje snašla, na nekom panamaxu.

Mislim Grofice bez ljutnje, to je samo moje subjektivno mišljenje i i Vi ste vrhunski model
[thumbsup]


Evo ja dan glavu da će oplest i to pošteno nažalost.

Ne bi trebao po fixturesima. Ali…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Nije obecavajuce.

zaboravio si postati da bi BDI mogao danas dobro povući….

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx



Nije obecavajuce.

zaboravio si postati da bi BDI mogao danas dobro povući….

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx
[/quote]

Crnogorci su nam omogućili neplanirani time-out, nadam se da ste ga pametno iskoristili i sabrali se, neće dugo trajati……Nastavljamo, nažalost, po redu vožnje.

zasad je cement na 630, čini se da zasad nema većih na prodaji. pitanje je što će biti iza 14:15, vidi se da će biti gadan minus opet, ili je ovo ukalkulirano već u cijenu danas?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]




Nije obecavajuce.

zaboravio si postati da bi BDI mogao danas dobro povući….

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx
[/quote]

Crnogorci su nam omogućili neplanirani time-out, nadam se da ste ga pametno iskoristili i sabrali se, neće dugo trajati……Nastavljamo, nažalost, po redu vožnje.
[/quote]
dobar si ti gardist,onaj rat si dobio,a ovaj bi mogao izgubiti..doduše,za sve one koji žele ući na burzu,bit će dosta vremena da kupe po povoljnim cijenama,neće to baš naglo prema gore–ići će mic po mic..a bdi će idući tjedan biti preko 2000,a i rekao sam post prije,šta mu je preteča…ako razmišljamo logički..



Samo sam vam htela jednu stvar reći kaj možda niste primjetili.Ova vam dionica ima jedan veliki problem.A to vam je kaj je svi imaju.

Čestitam kolegice, imate prav i svi je imaju rad. Ak ona skokne toliko bu novih milijunaša u CRO da nam buje kuna tak oslabila, da bu se išlo kvragu. Isusek, Isusek, koji me vrag vrnul na more. [cry]
[/quote]
ne vidim što je tu toliko bitno ko ima ovu dionicu? Bolje da je imaju svi, tako se više investitora brine za nju, i brane je od prevelikog pada u nekim momentima.
S druge strane se kod velikog broja dioničara teže može manipulirati dionicom, a i firmom u cjelosti, jer se lako može na skupštini srušiti svaka loša odluka, maada to nije slučaj u ATPL, gdje bar po meni, uprava dobro odrađuje svoj posao, a moje mišljenje, čini mi se djeli puno investitora, jer kako kažete, svako ima ovu dionicu. [thumbsup]

sutra je novi dan.


Porast cijene nafte povečava troškove.

Ne nuzno i ne znacajno. U TC samo je ulje na teret brodara i poskupljuje kao nusproizvod nafte. Balastna putovanja na spotu kad je nafta na teret brodara mogu biti pokrivena u cjelosti ili djelomicno ballast bonusom. Vrlo rjetko se desava da je kompletan repositioning na teret brodara. U takvim slucajevima se brod nudi za nekakav teret u regiji koji je ispod trzisne cijene ali pokriva trosak.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Za sampija i ekipu evo malo i dobrih vijesti. Kineska industrija celika trazi pad cijena rudace na nivo 2007-08 dakle barem 40%. Japanci imaju isti zahtjev. Dobra stvar je da se pregovori nastoje zavrsiti do pocetka travnja tj. pocetka nove fiskalne godine.

VIVA LA REVOLUCION !!!

New Report

Close