ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@malibu,

Kolega, sve sto kazete je tocno ali kratkog daha. Kina vec sad ima zalihe puno vece nego u isto doba prosle godine i sad ce malo ili vise pricekati pogotovo ako im izvoz celika padne za 80% ili i puno manje %. Pregovaraju o cijeni pa su se napunili i ne zuri im se. Vjerovatno, osim jaceg pada cijena, cekaju da krene novi val dolazaka novih brodova na trziste (ove godine ce se ukupna svjetska flota povecati za vise od 17% a u najboljoj godini se nije rezalo vise od 10% brodova).

VIVA LA REVOLUCION !!!

DRYSHIPS INC( DRYS :NASDAQ)
*Real Time Stock QuoteData is delayed|Source: NYSE ARCA Real-time Stock Prices
Extended Hours 5.33
Pre-market
Last Trade 1.16 (+27.82%)

Pre-Market Change
* 1,679,356
Volume 08:56:52 AM

4.17
Close Price (—)

Change* 0
Volume 03-18-2009
Market Close


prati li tko premarket,brodari im divljaju drys +24%,egle +15%,dsx +4%,nm 15%,gnk +9%
dali to mozda ima veze sa bdi

Nema
DryShips (DRYS) Announces $630M 3-Yr Contract from Petrobras
http://www.streetinsider.com/Corporate+News/DryShips+(DRYS)+Announces+$630M+3-Yr+Contract+from+Petrobras/4499012.html

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

@sampras,
btw. de mi ti objektivno objasni kako sam se ja to samohvalio i postajao smijesan i drukao. Ja sebi ne utvaram (Cirina:)) da imam "moc" utjecanja na tudja razmisljanja i postupke ali svakako si dajem za pravo napisati sto mislim.
I daj pls. objektivno mi reci svoju prognozu koliko ce onda BDI rast. Recimo danas i sutra

VIVA LA REVOLUCION !!!

Baltic Exchange Dry Index TM 1795 (DOWN 66)
Baltic Exchange Capesize Index TM 2154 (DOWN 3)
Baltic Exchange Panamax Index TM 1508 (DOWN 152)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1583 (DOWN 49)
Baltic Exchange Handysize Index TM 776 (DOWN 17)

Panamaxi minus 10%?!?! Kako zašto gdje s kim s čim zbog čega?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

DRYS će danas narasti ali zbog druge djelatnosti a ne brodskog prijevoza:

8:41AM DryShips announces letter of award for a contract to employ the Leiv Eiriksson for 3 years with Petrobras; contract value approx $630 mln (DRYS) 4.17 : Co announces that its wholly-owned subsidiary Ocean Rig A.S.A. has received a Letter of Award from Petrobras for a 3-year period employment contract for exploration drilling in the Black Sea. The 3 year term includes mobilization, disassembly and reassembly of the derrick structure for transit through the Bosporus Strait. The contract is expected to commence in direct continuation from the current contract with Shell. The contract value is approx $630 mln including an estimated 60 days of mobilization, disassembly/reassembly of the derrick structure and an incentive bonus of 8%.


Panamaxi minus 10%?!?! Kako zašto gdje s kim s čim zbog čega?

žito?

Jasno mi je zašto sumanuto kupuju drys ali mi nije jasno zašto ostali brodari skaču

možda zato što su čuli da su sanader i konzorciju napravili deal stoljeća sa c.gorom [lol]

@ sailor

Anonimno, 19.03.2009. u 14:40
Ja nisam rekao da ce ATPL propasti, ne daj boze no cijena dionica ce prema mom skromnom misljenju jos dosta pasti prije nego sto pocme rasti

Evo zašto niste objektivni vi kažete da će ATPL još dosta pasti a sama dobit po dionici u prošloj godini 850 kuna a di je imovana koja nije propala u zemlju i vi bi da je kupite po 100 kuna pa vi recite tko je neobjektivan.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

ovo još nisam vidio, nakon ponora panamaxa zadnjih tjedan dana, mi skačemo nakon cijelog dana minusa u +2%. kad je raslo onda smo padali. pa tko je tu lud

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Smio bih ruku dati da su se na ovoj dionici pojavili market makeri.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close