ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jasno mi je kako to ide, ali koje su to dionice po tebi ?

sutra je novi dan.



@Falco
,
20-25 se dešava dosta često posebno kad je pad.
Gdje su ona vremena kad je 80 bilo malo….

@ verdi,
ne događa se 20-25 dosta često .
kome je to 80 bilo malo ?!

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Da mi je bar jedan dan vidjeti kako je netko na prepad počistio ove s 300-400 komada prije nego uspiju pobjeći. Cijeli dan ova dvojica drže cijenu unutar 12kn.

Iz tvojih usta u božije uši

@Vinski,
Ne bi ti htio sugerirati ništa da ne bi poslije bilo ni smo znali. Ja tipujem na Korf, Viro,Zvzd jer su pali pre nisko.

who dares, wins




@Falco
,
20-25 se dešava dosta često posebno kad je pad.
Gdje su ona vremena kad je 80 bilo malo….

@ verdi,
ne događa se 20-25 dosta često .
kome je to 80 bilo malo ?!
[/quote]

Zar se ne sjećaš da je 2007. sve ispod 100 na TV bilo tako,tako. 60-80 je bilo normala.

who dares, wins



@Vinski
,
Ne bi ti htio sugerirati ništa da ne bi poslije bilo ni smo znali. Ja tipujem na Korf, Viro,Zvzd jer su pali pre nisko.

Moguće, ali to je velika igra i nesigurna. Mali prometi su na tim dionicama, a i kad im pogledaš stanje, i ne stoje baš dobro. Ipak je veća šansa da se profitira na ATPL. Veća cijena, i veća provizija kod transakcija, ali i veća šansa za zaradu. [thumbsup]

sutra je novi dan.





@Falco
,
20-25 se dešava dosta često posebno kad je pad.
Gdje su ona vremena kad je 80 bilo malo….

@ verdi,
ne događa se 20-25 dosta često .
kome je to 80 bilo malo ?!
[/quote]

Zar se ne sjećaš da je 2007. sve ispod 100 na TV bilo tako,tako. 60-80 je bilo normala.
[/quote]

krivo smo se razumjeli.
govorio sam samo za dionicu atpl , ne na cijeli zse.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Tørrbulkindeksen Baltic Dry Index faller 3,59 prosent til 2.122 poeng fredag. Dette er et fall på 79 poeng.

Capesize – ned 126 til 2.454

Panamax – ned 129 til 2.158

Supramax – ned 17 til 1.710

Handysize – opp 6 til 796

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"




@Vinski
,
Ne bi ti htio sugerirati ništa da ne bi poslije bilo ni smo znali. Ja tipujem na Korf, Viro,Zvzd jer su pali pre nisko.

Moguće, ali to je velika igra i nesigurna. Mali prometi su na tim dionicama, a i kad im pogledaš stanje, i ne stoje baš dobro. Ipak je veća šansa da se profitira na ATPL. Veća cijena, i veća provizija kod transakcija, ali i veća šansa za zaradu. [thumbsup]
[/quote]

Fokus investitira se lako promjeni pa je po nekada bolje jako jeftino kupiti nelikvidnu ne go preplatiti likvidnu. Sve zavisi koliko ti se žuri.

who dares, wins

znači i danas padamo .
panamaxi ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



Da mi je bar jedan dan vidjeti kako je netko na prepad počistio ove s 300-400 komada prije nego uspiju pobjeći. Cijeli dan ova dvojica drže cijenu unutar 12kn.

Dobio je prije sat vremena po nosu,netko raspalio sa 550kom po asku i skinuo nalog od 313kom na 670kn,a tek je bio osmi nalog po redu,već ga nema neko vrijeme vidjet na prodaji,očito ga je sad strah staviti da neostane bez još dionica

[/quote]

-hvala mu kaj me skinuo, sad može dokup na niže, evo već sam pokupio par komada, na 660, zarada je već tu.
Ima li netko kome nije jasno što taj radi, pa on miče taj nalog gore kad cijena krene, a ostali nalozi iza su njegovi i ekipa kupuje njegove naloge i još govori kak su ga sterali s aska, isto tako i na dole.
E moji dragi ljudi, nikad vi ne bute veliki, ak se ne naučite igrati ovu igru.

nema bdi danas,gdje li je zapelo

http://aqua-art.org/news.php

New Report

Close