ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hehe, vidim ne paše mnogima ovo što pišem, hebi ga tako ti je to…


Ma nije valjda da smo karakterno očvrsnuli pa ne reagiramo na BDI? Ako je tako, ekipa svaka vam čast!!!

Nismo, nego su vani svi zeleni, pa ne smijemo niti mi biti previše crveni, prejak je utjecaj ATPL na crobex. Sad se tek vidi utjecaj malih i njihova rasprodaja zbog BDI-ja.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


hehe, vidim ne paše mnogima ovo što pišem, hebi ga tako ti je to…

Kužim te kompa i meni se isto događa [thumbsup]



Baltic Indices 12/03/2009
BDI 2201 (-70)

[embarass]

a pas mater, znao sam čim sam jučer oko 11.00 kupio da će BDI počet padat i evo 2 dana za redom u padu. ja sam nepogrešiv mjerač BDI. da sutra prodam odmah bi porasto [angry]
[/quote]
Onda prodaj

Korkyra


Samo da konstatiram,ATPL je na godišnjem histogramu po MACD divergirao.
Hvala Bogu!

jel se to optimizam nazire u tvojim postovima?



Baltic Indices 12/03/2009
BDI 2201 (-70)

[embarass]

a pas mater, znao sam čim sam jučer oko 11.00 kupio da će BDI počet padat i evo 2 dana za redom u padu. ja sam nepogrešiv mjerač BDI. da sutra prodam odmah bi porasto [angry]
[/quote]
Cista stotka. I ja ti isto tako sluzim kao indikator trzista. Kad pisem da je trziste lose neki kupuju. Doduse ne cujem ih nesto u zadnje vrijeme. Mozda su napravili sepuku???

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"




Baltic Indices 12/03/2009
BDI 2201 (-70)

[embarass]

a pas mater, znao sam čim sam jučer oko 11.00 kupio da će BDI počet padat i evo 2 dana za redom u padu. ja sam nepogrešiv mjerač BDI. da sutra prodam odmah bi porasto [angry]
[/quote]
Cista stotka. I ja ti isto tako sluzim kao indikator trzista. Kad pisem da je trziste lose neki kupuju. Doduse ne cujem ih nesto u zadnje vrijeme. Mozda su napravili sepuku???
[/quote]
E pa ja danas kupio nadam se da će sutra gore(čiribu-čiriba) [pray] [pray]





Gosn Wagner ljudi više ne čupaju lovu iz OIF-ova, ovi koji su ostali u njima čekaju oporavak i njima je apsolutno svejedno da li je crobi 1200 ili 1500 to je još uvijek jako velika pušiona. Jedina opasnost su OMF-ovi koji još uvijek mogu povuć lovu iz OIF-ova u svezi manipulacije. Ja iskreno mislim da smo mi svoje dno odradili, ali to ne znači da ATPL ponovno ne može ispod 600 kuna.

Stari fondovi su mrtvi!Još tri fonda(OIF) šljakaju kako treba a mislim da ih baš u atlanskoj ni nema!
…..večer

-Hm …. , mislim kako je vaš pogled pomalo jednostavno vidi problem …. [smiley]

….poslovanje je ipak malo kompleksnije i ne podrazumjeva samo promptno djelovanje u
trenutku pojavljivanja potrebe za sredstvima ……

-Ipak mislim kako se možemo složiti da se "rasprodaja" događa onda kada imamo kupca ,
a za vjerovati je kako su danas ipak prodavali fondovi …… [smiley]

…….pitanje za Guvernera ….(Arnolda)

-Znači istina je ono što se govori za Matiju ….. , da on još nije ….. [smiley]

.Dr M Wagner
[/quote]

[/quote]

Stari fondovi su mrtvi!Još tri fonda(OIF) šljakaju kako treba a mislim da ih baš u atlanskoj ni nema!
[/quote]

U atpl uopće više nema fondova, ili ih ima u mjeri u kojoj nisu bitni… Ima jedan mirovinac sa dosta komada, taj je idle. Par stranih, isto su OK, sve ostalo fizičke osobe i pokoji skrb.

I'LL BE BACK

Vaš link

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Vaš link

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

[sealed]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

KRATKO I JASNO: OVO NAM JE SVIMA TREBALO, JAKO JAKOOO DOBRA IZVEDBA….
Vaš link
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

New Report

Close