ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




A šta radimo ovoj jadnoj dionici…Sutra prelazim u zidare! Fali more drž se kraja. Bar do ljeta.

pa to im i je cilj,, prodati ti sada građevinare po + 10%, 15% i kupiti ATPL od tebe po 0% [sealed] i tako u krug,,al glavno da se danas nastavio up trend
[/quote]

Up??? Kad, u postmarketu? Na žalost još sam unutra, iako me zasvrbilo oko 670. I na moju još veću žalost sutra će otvaranje biti do 630, a dan tko zna…
[/quote]

Ne plači. Neće.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

hoce li i sutra na otvaranju biti s…. monitori

http://aqua-art.org/news.php


Matija
jesi li kapitalizirao ovih 7,43 % ?
ako jesi sad se možeš postaviti na 600,00 čekajući novi krug…

Samo da se ne zaboravi…

Prodao dio jučer i 20-ak komada danas nije došlo do 700, al 67x je dobro.

I šenjor lekont kaj mi vi onda preporučate sad?

Da kapitaliziram i čekam na niže, već danas ako ne i sutra ili da držim i plačem?

Mislim da ću ipak poslušati vaš savjet i staviti branu od kojih 50 komada na 620.

Tek tolko da zaradim za burek.

Prosjek prodaje 665 uzmimo.
Prosjek kupnje 620.
Naknada 3,3 kume po dionici

45 kn-3,3 kn=41,7*50 dionicq= 2085 kuma

Za burek čist dosta, vama uplatim ovih 85 kuma, da imate i vi za burek.

Jer ako se držite one vaše priče, vama samo treba novi keš, jer ionak samo kupujete, ništa ne prodajete, a to problem.

Danas sam pročitao nešt u novinama. Veli baja:

Duže može ostati tržište iracionalno, nego kupac solventan.
Pa u to ime, da ostanete solventni, pošaljite broj računa na PM da vam uplatim.


kaze jedan strani pjesnik
"i nas ce ko nase oceve zbog visih ciljeva nabiti na kolceve"

bora

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Hugo,
ne plačem ja nego sam ljut. I što god pisao neću tako lako van iz ove dionice. Nije mi ni minus tako velik, prosjek ulaza sam smanjio, ali mi je muka gledati što se radi iz dana u dan. Ne očekujem ja svakodnevni rast od 5-8%, ali nema mi ni smisla ovako rasporodavati. Pa ti ljudi kao da su na najbržem prstu. Nalozi samo piče jedan ispod drugog, a oni po 200-300 komada su samo skretničari. Nije ni današnjih 6.360.504,86 kn po prosjeku od 661,86 neko bacio u vjetar. Kupci svakako očekuju rast, inače ne bi toliko kupovali, a to nisu sve pokupovale naivčine. Ali ja bih bio zadovoljan kad bih vidio kakav takav karakter dioničara ATPL-a. Držimo se unutar 2-3% raspona dnevno, pa da onda vidimo daytradere kako prelaze u swing tradere.
Ali nema veze, ja sam čovik s mora, navikao sam ja na valove, buru i nevere.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Gosn Wagner ljudi više ne čupaju lovu iz OIF-ova, ovi koji su ostali u njima čekaju oporavak i njima je apsolutno svejedno da li je crobi 1200 ili 1500 to je još uvijek jako velika pušiona. Jedina opasnost su OMF-ovi koji još uvijek mogu povuć lovu iz OIF-ova u svezi manipulacije. Ja iskreno mislim da smo mi svoje dno odradili, ali to ne znači da ATPL ponovno ne može ispod 600 kuna.

Opća je zabluda misliti da fondovi rasprodaju dionice zbog isplata udijela, pa ni mi ne rasprodajemo zato jer nam trebaju novci nego iz sasvim drugih razloga, a fondovi takvih razloga imaju bar koju milijardu više.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@lakonte

[thumbsup]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Le’conte,

100 od mene. Lijepo je to MatijLalic skontao, ali bojim se da mu u stvarnosti matematika ipak tako dobro ne ide. Da je tako ne bi gubio vrijeme podučavajući nas ostale kako se skuplja po 2k kuna dnevno. Samo bi šutio i radio. Uzevši geometrijsku progresiju, svaki dan po koja dionica više, do ljeta eto njega u top 10.

Btw matij(a), i ja svaki dan kontam koliko sam mogao profitirati kupujući po najnižoj a prodavajući po najvišoj cijeni. Ali je… ga, nisam to napravio!

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

evo kaubojski indeksi u finisu jurisaju u zelenom,a brodari sareno.valjda ceh popratit azijati i eu,a onda kud svi turci tu i mali mujo

http://aqua-art.org/news.php

Gospe,

što će biti s Mujom, bez glave ili na kolac?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

i bez glave i na kolac. aznas koko kazu,jutro je pametnije,jedan je nacin da saznamo.samo treba doci i sutra u cirkus na novu predstavu

http://aqua-art.org/news.php

Nije loše.
Ima ih puno koji moraju prodati, ali hvala Bogu, i oni koji hoće kupiti.
Jer nije se čak 6 milj. kn prodalo, tu količinu dionica je netko i kupio.
Stoga je dobro kad toliko ljudi vjeruju u ovu dionicu. Iz bilo kojih razloga: dugoročnih, trejderskih, kalkulacijskih,… Nebitno, jer samo dobra roba uvijek ima kupca.
A možda je netko namirisao, doznao,… približavanje datuma objave dividende. Meni ni to ne izgleda baš nerealno.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

New Report

Close