ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 20:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izvještaji stranih banaka u HR u vrijeme krize govore o dobiti većoj nego lani u isto vrijeme kad im je vrijednost dionice bile na vrhuncu, 70% veća. Opet će netko da je to bilo zato jer su znali da će im za godinu profit biti veći, u vrijeme kad je 18 000 ljudi ostalo bez posla!!! Prema sadašnjoj cijeni za godinu dana sve će firme u bankrot skupa sa bankama. A možda i dogodine bude profit banaka veći nego ove godine a vrijednost dionica još 50% manja. U tom slučaju ćemo za tri godine biti u banani, doslovno.

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Ma Korkyra, svi mi znamo da bi sve moglo i vjerojatno hoće dole, ali kojeg ima smisla to stalno ponavljati. Tko god je još u dionicama računa i s tom činjenicom. Ali ono što mi ovdje trebamo su vijesti, činjenice, analize, razlozi za određena mišljenja, prognoze…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

tek je ožujak… još će biti previranja ovdje, novih članova, stari će neki otići, svega i svačega,
dok zse sramežljivo ne dokuči 2000 bodova…


[Neće nikakova dividenda nikog nagovoriti na kupnju Atlanske kad svi znamo da je dionica Atlanske bila na 500 kuna kad je Crobex bio 1.550 Realan je daljnji veliki pad dionice prema padu crobexa.Rasprodaja tek slijedi.

Rasprodaju fondovi, to ti je sva mudrost, i kad odu kvragu, ponestat će viška prodavača zbog kojih djelomično tone ova dionica.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Ak se bude dijelio ostatak dividende, kad bu zadnji dan za registraciju? [embarass]

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.

Znači ovdje je dividenda sigurna. To je firma za mene. Samo molim da napišete kad je zadnji dan za tzv. registraciju i kako da se registriram. Inače sam kupio 6 dionica proli tjedan pa neka dividenda ne bi loše došla.

Za šaku dijamanata !

Kolega Mali Mis ne obazirite se na ljubomorne kriticare. Ja Vas uzimam ozbiljno i zelim da sta prije postanete ugojeni Mali Mis.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Kolega Mali Mis ne obazirite se na ljubomorne kriticare. Ja Vas uzimam ozbiljno i zelim da sta prije postanete ugojeni Mali Mis.

… i onda dobiješ pantaganu.



Kolega Mali Mis ne obazirite se na ljubomorne kriticare. Ja Vas uzimam ozbiljno i zelim da sta prije postanete ugojeni Mali Mis.

… i onda dobiješ pantaganu.
[/quote]

[lol] [lol]


Vrijeme je za polako ulaženje u likvidnije dionice. Svi su počeli trabunjati o padovima, rasulu i crnim
scenarijima. To je znak da se počne ulaziti. Veliki i informiraniji već ulaze a rulja će kad skuže da
su zakasnili. Napominjem da treba ulaziti samo u one dionice koje daju dividendu

Ovo sam čuo još kad je atpl bio 800 prije koji tjedan, sad je na 600. Zaključak suvišan


Znači ovdje je dividenda sigurna. To je firma za mene. Samo molim da napišete kad je zadnji dan za tzv. registraciju i kako da se registriram. Inače sam kupio 6 dionica proli tjedan pa neka dividenda ne bi loše došla.

[cry] [cry] [cry] [cry] [cry]

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.

Najdraži moji, evo malo prekrasnih vijesti koje ne mogu a da nam ne uliju nadu u bolje sutra.
Ljudi diljem svijeta počeli su naveliko trgovati derivatima i brodarskim opcijama tako da je volumen trgovanja narastao nevjerovatnih 102% u samo jedan mjesec dana a vrijednost istih ogromnih 29%.
Sukladno tim događajima veseli me skori rast cijene dionica Atlantske plovidbe jer je to sigurno najpodcijenjenija dionica u Lijepoj Našoj ako ne i u Sloveniji.

"The underlying value of maritime freight derivatives transactions concluded in February rose 29 % on the previous month to USD 688 million, while the trade volume was up 5 % to 34 758 lots1.
February has been a very encouraging month. On the freight side the recovery has continued, with dry bulk rates and volumes surging month-on-month, the number of options transactions reaching its second highest level ever.
The dry bulk futures volume was 13 998 lots, down 21 % from the same period in 2008, but up 102 % from January 2009. Dry bulk freight rates rose sharply."

Kiss,kiss [kiss]

NEK ŽIVI LJUBAV, NEK SE BUDI DAN

New Report

Close