ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


b/a 11:10

U kojem programu to gledaš?

Evo i glavnog razloga za ovo što se dešava…

BHP Billiton Ltd., Rio Tinto Group and Fortescue Metals Group Ltd. are betting on a revival of demand from Chinese mills to sustain production growth.

@skovacin

"Imaš li kakav razlog za te negativne misli? Nekakva vijest, link?"

Bulk Fixtures.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Jeli mi se pokvario PC ili već pola sata nema transakcije?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

@skovacin
Znamo što se čeka.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



@skovacin

Znamo što se čeka.

sljedeća transakcija……. [rolleyes]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

očito je da fondovi ovdje igraju igru. mali ulagači ne idu na ručak jer nemaju para i nervozno zure u monitor svake sekunde. A između 12:13 i 12:44 dogovorena je očito pauza menadžera (niti jedna jedina transakcija) za svratiti na konjetinu i vino.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



@skovacin

Znamo što se čeka.

E baš smo jadni sa tim BDI,mislim na ZSE, kao da smo na nekoj veletržnici gdje se svaki dan licitiraju cijene određene robe pa onda maloprodaja ovisi o tome..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.




@skovacin

Znamo što se čeka.

E baš smo jadni sa tim BDI,mislim na ZSE, kao da smo na nekoj veletržnici gdje se svaki dan licitiraju cijene određene robe pa onda maloprodaja ovisi o tome..
[/quote]

Od 22 ugovora na Platou samo su 2 ispod 10000, kako je bilo, dobro je. Zna li tko je li prodan Koločep ili je ATPL zadržala kaparu (1.5 milja dolara ) od kupca jer su razne priče u optjecaju ? Hvala unaprijed za odgovor.

Baltic Indices 04/03/2009 BDI 2084 (+50)
BCI 2818 (-44)
BPI 1901 (+181)
BSI 1603 (+18)
BHSI 667 (+14)
BCITCavg $28392(-404)
BPITCavg $15230(+1456)
BSITCavg $16762(+189)
BHSITCavg $9682(+210)

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


očito je da fondovi ovdje igraju igru. mali ulagači ne idu na ručak jer nemaju para i nervozno zure u monitor svake sekunde. A između 12:13 i 12:44 dogovorena je očito pauza menadžera (niti jedna jedina transakcija) za svratiti na konjetinu i vino.

Mali ulagači imaju pune ostave kobasica, kulena, pršuta, sira,suvog mesa…kisela kupusa, itd.itd.
I tako "potkovani i opremljeni", na kaminu naložimo vatru, stavimo nešto da se krčka, i preko bežične veze na laptopu gledamo što se događa.
[lol]
I kad vidiš da BDI raste, onda utočiš malo vina iz bačve, i šta ti više treba. [lol]

sutra je novi dan.


I kad vidiš da BDI raste, onda utočiš malo vina iz bačve, i šta ti više treba. [lol]

a kad pada malo rakije i idemo dalje je li?

New Report

Close