ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

OK super. Ja sam u ATPl lagano do grla, normalno kupovao sam na višim razinama, ne brutalno višim, al višim.
Po meni, BDI, kao što sa već pisao, neće nam pomoći.
Dok američani ne potegnu, nema ni oporavka kod nas.
U jedno sam siguran, kad se bude potezalo, najviše će potezati upravo ATPL. Imat će debelo opravdanju u vrijednosti BDI, a u činjenici da joj je zarda prošle godine, veća nego njena trenutna tržišna vrijednost. Pa da sve sad rasporodaju i podjele dioničarima po postotku udjela, mogao bih prst u uvo i saditi vinograde za svoju dušu.


BDI bi trebao danas opet biti pozitivan.

Sumnjam…


…Pitanje, od jučer ponavljam danas kolegi lekonteu i ostalim štovanim korisnicima

Jesam li ja opet propustio prekrcaj love s ht u atpl i ostale likvidne dionice?

Ako nisam, zašto ga NIJE bilo?…


Osobno mogu reći u svoje ime, da sam se dvoumio, da li da istovarim HT po 229 i dokupim ATPL, ili nešto drugo, ali je prevagnulo onih 12 kn što stiže za par dana, pa opet onih 17 kn 19.05.
A kad malo razmislim, čini mi sa da je ovako bolje, i da će biti prilike za pretovar, a i HT je ipak likvidan, pa ono ako ništa bar ne gubim previše.

sutra je novi dan.

@ vinski
hvala na odgovoru i cijenim iskrenost
al đe su oni ostali koji su trabunjali o pretovaru.
Pa likovi su izrekli 2 laži, na kraju priče oko ht dividende, vidi se, tj. da se zaključiti da:
– iskrcavanje na atpl od 820 do 600 nije imalo nikakve veze s dividendom ht, bdi, novim brodovima, brodarima vani i slično.
– te da prodajom dionica ht jučer i danas, nema i neće biti jačeg prtovara u atpl, nego će se čekati niže, vjerojatno negdje oko razina na kojima je gubio ulazio.
– i još nekaj, nikad nism baš vjerovao u tehniku, samo čitam, malo pišem i još manje znam, kužim sve, ali: čini mi se da su neki bili u pravu oko onih valova, možda ne s targetima, ali čini mi se da idemo tim pravcima, vele neki sve 5. Velim ja [thumbsup], bravo dečki i cure ak vas ma.



BDI bi trebao danas opet biti pozitivan.

Sumnjam…
[/quote]
Panamax i Supramax bi trebali rasti a cape pasti .

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????





Dali još netko čeka dividendu u PBZ-u.
Meni je ne mogu naći. Traže točan datum uplate i iznosa. Za iznos je O.K. ali točan datum uplate ????

Ima netko točan datum isplate.

Unaprijed hvala

kolega, mislim da su za to što te zanima nadležni u ATPL, i u tvojoj banci. A na forumu ti po tom pitanju ne može nitko pomoći.
[/quote]
ja jutros zvao i rekli mi da su danas platili¸Mjenjao broj računa pa sad sve ručno mjenjaju i vrše plaćanje
[/quote]
Ja se ispričavam Gosp. Vinskom, jer očito sam ga malo naljutio sa mojim pitanjem.
Ovaj forum sam shvatio kao mjesto gdje bi trebali razmjeniti neka iskustva, priupitati nešto što nam nije jasno ili ne znamo. Nitko od nas ,barem mislim, ne zna sve.
Ako sam u krivu, recite mi pa vam neću više dosađivati.
[/quote]
ma sve je ok, nitko ne misli biti zločest. najjednostavnije je da direktno nazoveš i pitaš sve i tako sve nedoumice riješiš.






Dali još netko čeka dividendu u PBZ-u.
Meni je ne mogu naći. Traže točan datum uplate i iznosa. Za iznos je O.K. ali točan datum uplate ????

Ima netko točan datum isplate.

Unaprijed hvala

kolega, mislim da su za to što te zanima nadležni u ATPL, i u tvojoj banci. A na forumu ti po tom pitanju ne može nitko pomoći.
[/quote]
ja jutros zvao i rekli mi da su danas platili¸Mjenjao broj računa pa sad sve ručno mjenjaju i vrše plaćanje
[/quote]
Ja se ispričavam Gosp. Vinskom, jer očito sam ga malo naljutio sa mojim pitanjem.
Ovaj forum sam shvatio kao mjesto gdje bi trebali razmjeniti neka iskustva, priupitati nešto što nam nije jasno ili ne znamo. Nitko od nas ,barem mislim, ne zna sve.
Ako sam u krivu, recite mi pa vam neću više dosađivati.
[/quote]

Nema nikakve potrebe za ispriku kolega. Ja sam samo napisao ko je vjerovatno nadležan za isplatu dividende, i gdje bi se trebao obratiti, ukoliko ti novac nije došao na račun, a većini je dividenda već sjela.
Ja se tebi ispričavam, ukoliko sam bio možda netaktičan, ili sam to napisao na nekakav krivi način, ali moja misao je bila da te uputim na pravo mjesto. [thumbsup] Ne zamjeri na dobroj namjeri. [smiley]
[/quote]

sutra je novi dan.






Dali još netko čeka dividendu u PBZ-u.
Meni je ne mogu naći. Traže točan datum uplate i iznosa. Za iznos je O.K. ali točan datum uplate ????

Ima netko točan datum isplate.

Unaprijed hvala

kolega, mislim da su za to što te zanima nadležni u ATPL, i u tvojoj banci. A na forumu ti po tom pitanju ne može nitko pomoći.
[/quote]
ja jutros zvao i rekli mi da su danas platili¸Mjenjao broj računa pa sad sve ručno mjenjaju i vrše plaćanje
[/quote]
Ja se ispričavam Gosp. Vinskom, jer očito sam ga malo naljutio sa mojim pitanjem.
Ovaj forum sam shvatio kao mjesto gdje bi trebali razmjeniti neka iskustva, priupitati nešto što nam nije jasno ili ne znamo. Nitko od nas ,barem mislim, ne zna sve.
Ako sam u krivu, recite mi pa vam neću više dosađivati.
[/quote]
ma sve je ok, nitko ne misli biti zločest. najjednostavnije je da direktno nazoveš i pitaš sve i tako sve nedoumice riješiš.
[/quote]
Trebaš ipak pogledati pod kojim si logom kad quotaš. [wink]

Bogatstvo je kad ne znaš koliko imaš.

The Baltic Exchange
Daily Summary of Baltic Exchange Dry Indices
3 March 2009

Baltic Exchange Dry Index TM 2034 (UP 20)
Baltic Exchange Capesize Index TM 2862 (DOWN 59)
Baltic Exchange Panamax Index TM 1720 (UP 95)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1585 (UP 16)
Baltic Exchange Handysize Index TM 653 (UP 13)

Daily Summary of the Baltic Exchange Time Charter Routes
Rate($/Day) Change
BCI
Average of the T/C routes $28796 (DOWN 763)
BPI
Average of the T/C routes $13774 (UP 766)
BSI
Average of the T/C routes $16573 (UP 165)
BHSI
Average of the T/C routes $9472 (UP 192)

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!




BDI bi trebao danas opet biti pozitivan.

Sumnjam…
[/quote]
Panamax i Supramax bi trebali rasti a cape pasti .
[/quote]
Onako kako sam i rekao.

Baltic Exchange Capesize Index TM 2862 (DOWN 59)
Baltic Exchange Panamax Index TM 1720 (UP 95)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1585 (UP 16)

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

nadam se da ce se bdi i zelenilo u premarketu makar malo odrazit na nas

http://aqua-art.org/news.php





BDI bi trebao danas opet biti pozitivan.

Sumnjam…
[/quote]
Panamax i Supramax bi trebali rasti a cape pasti .
[/quote]
Onako kako sam i rekao.

Baltic Exchange Capesize Index TM 2862 (DOWN 59)
Baltic Exchange Panamax Index TM 1720 (UP 95)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1585 (UP 16)
[/quote]

Vrijedi prognoza, svaka čast. Meni je izgledalo da idemo down, a još uvijek mi i izgleda 🙁
Al bolje da si ti u pravu.

New Report

Close