ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Da li oni hoteli što ih Atlantska posjeduje rade po zimi i kako im ide je li netko zna?

mislim da Hilton nije hotelski lanac koji bi radio sezonski…

Ni je samo Hilton. 3 su koliko ja znam.

who dares, wins

ATPL….hoće li povući , već jednom ?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Ja jučer kupio, i nadam se da smo danas bar na 630 do kraja dana, bar živim u nadi.

Nije mi jasna jedna stvar, ima ih hvala bogu što su "izgubili" padom i do 140 000 000 kuna i ne vidim da su završili na psihijatriji, a vi ovdje kukate jel dionica 620 ili 630. Strpite se malo i ohladite, paničarite bezveze. Kad ste kupovali trebali ste misliti i na opciju kraha, što ako ovo sve ode kvragu? I na to je trebalo biti spreman.
Što će biti sa lovom koju ulažem? Da bi se vi obogatili netko vam mora platiti po višestrukovišoj cijeni nego ste kupili, a za to će te se načekati, a možda i ne, tko zna. Ako je netko poslušao trejdere i juče prodao sad se peče na laganoj vatri, što sad napraviti? Sve košta, ništa badava.
[/quote]

Kolega ja sam kupovao ovu dionicu i na većim razinama, i na manjim, i ne očekujem da se "preko noći" obogatim, ali sam htio reći da sam očekivao danas bar malo zelenila.
Osobno i ne očekujem da se obogatim na burzi, nego da za svoj novac dobijem koji postotak više nego što se može dobiti na štednju u banci, i uopće me ne smeta da dionica malo i tone, jedino me smeta što nisam ostavio malo keša za dokup i danas. [wink]

sutra je novi dan.


Da li oni hoteli što ih Atlantska posjeduje rade po zimi i kako im ide je li netko zna?

rade.
zimi slabo,ljeti vrhunski.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Da li oni hoteli što ih Atlantska posjeduje rade po zimi i kako im ide je li netko zna?

Možda rade a možda i ne rade, ali to ustvai nije niti bitno.
Ako rade rade sa gubitkom, ako ne rade, opet gubitak, i pretpostavljam da je otprilike isto radili ili ne radili, nema previše razlike.
Najvažnija je stvar kako ide booking, i koliko će bit gostiju ove godine, s čim pretpostavljam ne bi trebali imati problema, obzirom da su gosti koji dolaze u ove hotele, veće platežne moći i ne bi ih trebalo biti manje nego inače.

sutra je novi dan.

…Pitanje, od jučer ponavljam danas kolegi lekonteu i ostalim štovanim korisnicima

Jesam li ja opet propustio prekrcaj love s ht u atpl i ostale likvidne dionice?

Ako nisam, zašto ga NIJE bilo?…



Da li oni hoteli što ih Atlantska posjeduje rade po zimi i kako im ide je li netko zna?

rade.
zimi slabo,ljeti vrhunski.
[/quote]

zimi zima….uljeti ti vruće…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Da li oni hoteli što ih Atlantska posjeduje rade po zimi i kako im ide je li netko zna?

Verdi zar si baš sad to trebao spominjati? [angry] Ne plove brodovi, ne rade hoteli, ne lete avioni, bogami, cijena i nije tako loša s obzirom na te činjenice.

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.


Kolega ja sam kupovao ovu dionicu i na većim razinama, i na manjim, i ne očekujem da se "preko noći" obogatim, ali sam htio reći da sam očekivao danas bar malo zelenila.
Osobno i ne očekujem da se obogatim na burzi, nego da za svoj novac dobijem koji postotak više nego što se može dobiti na štednju u banci, i uopće me ne smeta da dionica malo i tone, jedino me smeta što nisam ostavio malo keša za dokup i danas. [wink]

Evo iskreno ja danas zaradio 150 kuna i to je moja filozofija, 20×150=3000kuna/mjx12 mj=36000kuna. Nema sekiracije i nervoze, jednostavno i neprimjetno, nekad se zaradi i 200 kuna.
[rolleyes]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



Da li oni hoteli što ih Atlantska posjeduje rade po zimi i kako im ide je li netko zna?

Verdi zar si baš sad to trebao spominjati? [angry] Ne plove brodovi, ne rade hoteli, ne lete avioni, bogami, cijena i nije tako loša s obzirom na te činjenice.
[/quote]

A izvješće za 1Q će biti pozitivno, ajde budi pametan. Što će tek bit u kolovozu kad se sve zakuha na over 30 u hladu.
Bitno je da panamaxi uhvate 20000-25000 za t/c na 1 godinu, pa je lako za hotele i avione.



Da li oni hoteli što ih Atlantska posjeduje rade po zimi i kako im ide je li netko zna?

Verdi zar si baš sad to trebao spominjati? [angry] Ne plove brodovi, ne rade hoteli, ne lete avioni, bogami, cijena i nije tako loša s obzirom na te činjenice.
[/quote]

Kolega sve je to prolazno. Ja više u opće ne očajavam nad situacim. Draže mi je da pada brutalno ne go da je onakva neizvjesnost kao prije.
Jak pad mora stati kad tad.

who dares, wins

New Report

Close