ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 24.10.2024. u 00:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,91
1.437
30
47,70
48,20
-1,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

treći put ove godine prešli 2000, jel bude treća sreća?

Krece odbijanac


Vaš link

Vaš link

Skovacin , i od mene stotka !
Odličan site , na nivou Platou-a , ali još detaljniji i upotrebljiviji za evaluaciju brodova i cijelog businessa !


Krece odbijanac

Ma kakav odbijanac kolega…..burza tone i tone a vijesti su sve lošije i lošije. Čemu se više nadati kad nema tko braniti cijenu bilo koje dionice . Uskoro ćemo imati priliku vidjeti cijenu HT poslje dividenda day šta mislim da je bio danas ako se ne varam. Naslušati ćemo se mi još dugo loših vijesti prije uzlazne putanje. Ipak, mislim da tko danas nešto kupi do kraja tjedna će moći kupiti još niše , mada su cijene dionica danas , više ne primamljive….

na 4300 sve prodajem...

Ja ipak ukrcao još malo ATPL, pa nek burza tone, mi smo na brodu. [lol]

sutra je novi dan.

Dali još netko čeka dividendu u PBZ-u.
Meni je ne mogu naći. Traže točan datum uplate i iznosa. Za iznos je O.K. ali točan datum uplate ????

Ima netko točan datum isplate.

ja danas išao u banku i još ništa…niti je bilo pogrešne uplate..ništa,HPB..


Dali još netko čeka dividendu u PBZ-u.
Meni je ne mogu naći. Traže točan datum uplate i iznosa. Za iznos je O.K. ali točan datum uplate ????

Ima netko točan datum isplate.

ja danas išao u banku i još ništa…niti je bilo pogrešne uplate..ništa,HPB..


Možda da provjeriš da li uopće imaju tvoj broj računa na koji ti je trebala doći dividenda, pa onda od ATPL, pa provjeri i u SDA, pa do banke na koju je trebala doći uplata.
Na jednoj od te tri adrese je očito zapelo.
Moram priznati da nikada nisam imao ovakve probleme, pa mi je to možda malo strano.

sutra je novi dan.

Evo vanjski brodari idu svi fino na 1$ / dionica :

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1

Što je i realno, budući da će ih većina propasti ove godine… Čudno visoko se ATPL drži

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dali još netko čeka dividendu u PBZ-u.
Meni je ne mogu naći. Traže točan datum uplate i iznosa. Za iznos je O.K. ali točan datum uplate ????

Ima netko točan datum isplate.

ja danas išao u banku i još ništa…niti je bilo pogrešne uplate..ništa,HPB..


Preko koje brokerske kuće radiš?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Meni vi dečki niste jasni, dokupljujete dionicu koja još nije blizu dna, na žalost. Naučimo nešto na ovom forumu i iskustvu. Ja sam naučio, da kad prodaje član uprave prodaj i ti pod hitno, kad kupuje kupuj i ti… Primjer. Lonzo, onaj iz Ingre i Mudrinić…Da ne nabrajam i dalje….
Crobex i dalje pada bez naznaka oporavka, sutra će biti minus ajme majko zbog HT-a a vi danas dokupljujete, baš sam ljut. Ja nisam proda i to mi je žao ali sad pokušavam pogoditi dno za dokap..
Puno sriće ali ne žžžžžžžžžžžžžžžurite….


Evo vanjski brodari idu svi fino na 1$ / dionica :

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1

Što je i realno, budući da će ih većina propasti ove godine… Čudno visoko se ATPL drži

vidiš možda se ATPL baš zbog toga dobro drži…kao što kažeš većina će propasti, Atlantska NEĆE propasti a netko mora ploviti i prevoziti terete ili misliš da je na pomolu takva katastrofa da neće biti nikakve trgovine?
zanima me kretanje cijene sutra, vidjet ćemo koliki je bio utjecaj dividende HT-a na ovaj zadnji pad,
očekujem opet pretakanje, ovaj puta iz HT-a nazad u ATPL jer daleko je do drugog dijela dividende HT-a

Pozdrav,

zanimalo bi me jesam li propustio onaj brutalan prekrcaj love s ht u atp i druge dionicel.
Ako nisam, zašto je to izostalo?

Bez obzira na brodare vani, vozarine, nove brodove dobre poslove itd.(ovi pokazatelji više nemaju utjecaja na cijenu dionice atpl kao što sam više puta pojasnio)

New Report

Close