ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 22:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
47,91
1.437
30
47,70
48,20
-1,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dali još netko čeka dividendu u PBZ-u.
Meni je ne mogu naći. Traže točan datum uplate i iznosa. Za iznos je O.K. ali točan datum uplate ????

Ima netko točan datum isplate.

Unaprijed hvala

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

Evo malo se bid nabildao.

Top bid
CIJENA KOLIČINA
617,01 93
616,50 20
616,00 120
615,04 1
615,00 403
614,00 211
611,22 30
611,20 20
611,15 2
611,11 5

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Dali još netko čeka dividendu u PBZ-u.
Meni je ne mogu naći. Traže točan datum uplate i iznosa. Za iznos je O.K. ali točan datum uplate ????

Ima netko točan datum isplate.

Unaprijed hvala

kolega, mislim da su za to što te zanima nadležni u ATPL, i u tvojoj banci. A na forumu ti po tom pitanju ne može nitko pomoći.

sutra je novi dan.



Dali još netko čeka dividendu u PBZ-u.
Meni je ne mogu naći. Traže točan datum uplate i iznosa. Za iznos je O.K. ali točan datum uplate ????

Ima netko točan datum isplate.

Unaprijed hvala

kolega, mislim da su za to što te zanima nadležni u ATPL, i u tvojoj banci. A na forumu ti po tom pitanju ne može nitko pomoći.
[/quote]
ja jutros zvao i rekli mi da su danas platili¸Mjenjao broj računa pa sad sve ručno mjenjaju i vrše plaćanje




Dali još netko čeka dividendu u PBZ-u.
Meni je ne mogu naći. Traže točan datum uplate i iznosa. Za iznos je O.K. ali točan datum uplate ????

Ima netko točan datum isplate.

Unaprijed hvala

kolega, mislim da su za to što te zanima nadležni u ATPL, i u tvojoj banci. A na forumu ti po tom pitanju ne može nitko pomoći.
[/quote]
ja jutros zvao i rekli mi da su danas platili¸Mjenjao broj računa pa sad sve ručno mjenjaju i vrše plaćanje
[/quote]
Ja se ispričavam Gosp. Vinskom, jer očito sam ga malo naljutio sa mojim pitanjem.
Ovaj forum sam shvatio kao mjesto gdje bi trebali razmjeniti neka iskustva, priupitati nešto što nam nije jasno ili ne znamo. Nitko od nas ,barem mislim, ne zna sve.
Ako sam u krivu, recite mi pa vam neću više dosađivati.

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

Vaš link

Vaš link

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!





Dali još netko čeka dividendu u PBZ-u.
Meni je ne mogu naći. Traže točan datum uplate i iznosa. Za iznos je O.K. ali točan datum uplate ????

Ima netko točan datum isplate.

Unaprijed hvala

kolega, mislim da su za to što te zanima nadležni u ATPL, i u tvojoj banci. A na forumu ti po tom pitanju ne može nitko pomoći.
[/quote]
ja jutros zvao i rekli mi da su danas platili¸Mjenjao broj računa pa sad sve ručno mjenjaju i vrše plaćanje
[/quote]
Ja se ispričavam Gosp. Vinskom, jer očito sam ga malo naljutio sa mojim pitanjem.
Ovaj forum sam shvatio kao mjesto gdje bi trebali razmjeniti neka iskustva, priupitati nešto što nam nije jasno ili ne znamo. Nitko od nas ,barem mislim, ne zna sve.
Ako sam u krivu, recite mi pa vam neću više dosađivati.
[/quote]

Nema nikakve potrebe za ispriku kolega. Ja sam samo napisao ko je vjerovatno nadležan za isplatu dividende, i gdje bi se trebao obratiti, ukoliko ti novac nije došao na račun, a većini je dividenda već sjela.
Ja se tebi ispričavam, ukoliko sam bio možda netaktičan, ili sam to napisao na nekakav krivi način, ali moja misao je bila da te uputim na pravo mjesto. [thumbsup] Ne zamjeri na dobroj namjeri. [smiley]

sutra je novi dan.

Baltic Indices 02/03/2009
BDI 2014 (+28)
BCI 2921 (-42) BPI 1625 (+83)
BSI 1569 (+40) BHSI 640 (+12)
BCITCavg $29559(-520)
BPITCavg $13008(+679)
BSITCavg $16408(+423)
BHSITCavg $9280(+177)

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Baltic Indices 02/03/2009 BDI 2014 (+28) BCI 2921 (-42) BPI 1625 (+83) BSI 1569 (+40) BHSI 640 (+12) BCITCavg $29559(-520) BPITCavg $13008(+679) BSITCavg $16408(+423) BHSITCavg $9280(+177)

na 4300 sve prodajem...


Vaš link

Kolega odličan link,pregleno i sve na jednom mjestu,prodaja brodova,rezališta,novogradnje,vozarine,evo ima i naš brod Konavle,LDT 14,190 Price $216.00 šta ispadne 3M$ kao šta se i predpostavljalo

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

T/C

Capes:
Feb 2009 = $32,045
Jan 2009 = $15,381
Dec 2008 = $9,958
Nov 2008 = $6,875

Panamax:
Feb 2009 = $18,000
Jan 2009 = $5,000
Dec 2008 = $7,750
Nov 2008 = $8,750

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ljudi moji jeli vama jasno da se dionica trenutno trži ispod vrijednosti njezine prošlogodišnje dobiti ?
dobit 151 milion $ a tržišna vrijednost AP 149 miliona $ …
znamo da ove godine dobit neće biti velika ali…neku vrijednost imaju i nekretnine, avio kompanija i brodovi…ova situacija na burzama je ljudima pomaknula mjerilo vrijednosti i očigledno treba uvijek podsjećati sa čime mi trgujemo…to nisu bezvrijedni papiri nego udjeli u vlasništvu kompanije koja nešto posjeduje, a to nije mala vrijednost kako nam se želi nametnuti da razmišljamo…

Ma sve pet za napisano, samo reci ti meni hoće li dionica na nominalu (300) ili ide na 1000. Obzirom na sentiment na zse vjerojatnost je ipak …… , tržište je uvijek u pravu ma što god mi mislili o tom. Ipak, ovaj put, bez obzira na zse, smjer dionice odrediti će kretanje BDI, pa se može dogoditi da dvojac bez kormilara (HT i ATPL) prokrče svoj samostalni put u odnosu na burzicu što su prerasli.

New Report

Close