ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega,malo sam neupucen,mozeteli mi pojasniti o kojoj i kolikoj se dividendi radi?
hvala

…poštovanje kolega jozo…da ne tražim činjenice…trebali bi se sami potruditi…al ugrubo…
…atpl…isplatila predujam dividende od 50 kuna…isto kao što će ht isplatiti predujam dividende od 13 kuna…za ht se zna da bu još 17 kuna…za atpl se ne zna kolika će biti…a ostatk dividende, da ne koristim grublje riječi trebao bi biti, kad ono…kad i prošle godine…al to sami potražite…ili još bolje…pošaljite dopis atpl…kao i mi ostali…i dobit će te odgovor…hvala na pažnji….

[/quote]

aha,kolega sad mi je jasnije,znaci atpl na ovim razinama drzi predujam dividende atpl koji je isplacen prije 10 dana i predujam dividende ht koji ce biti isplacen za 10 dana i dividende ht koja ce biti isplacena za 3 mjeseca.hvala na pojasnjenju no zanima me ako u medjuvremenu zaba,ina ili neka druga firma objave isplatu dividende hoce li i to pomoci atpl da ostane na ovim razinama?

hvala

Matija
dvoumim se u procjeni jesi li broker pred propašću koji navija za trejdanje ili si neki drugorazredni političar, jer samo oni mogu toliko drobiti bez da kažu išta…
mene si svrstao u nekakvog drukera koji istovremeno prodaje dok drugima priča kako to ide gore…no nisi u pravu, znam teško je dokazati ali moj broj dionica ATPL se povećava iz mjeseca u mjesec a gubitak varira ovisno o fazi u kojoj se nalazimo…prema tome imam pravo izražavati optimizam za vlastito ulaganje, štoviše uvijek pokušavam tezu potkrijepiti sa činjenicama…to što se kod nas trenutno ne uvažavaju fundamenti to je sasvim drugo pitanje…
a tko će dignuti tržište… isti oni koji su ga i spuštali…lova nije isparila samo je promijenila vlasnika…obično u toj priči banke najviše profitiraju a mali najviše gube, osim ako se ne prezivaju Luković …

ajde natjerajte prosječnu cijenu na 666,23…onda idete u grotlo pakla na 300 kn!


aha,kolega sad mi je jasnije,znaci atpl na ovim razinama drzi predujam dividende atpl koji je isplacen prije 10 dana i predujam dividende ht koji ce biti isplacen za 10 dana i dividende ht koja ce biti isplacena za 3 mjeseca.hvala na pojasnjenju no zanima me ako u medjuvremenu zaba,ina ili neka druga firma objave isplatu dividende hoce li i to pomoci atpl da ostane na ovim razinama?
hvala

ne…predujam atpl…ju je hitio…s…820…na ove razine…
…neće im pomoći da ostanu na ovim razinama…jer na žalost nas dioničara…nitko dividende ne ulaže u dionice…pa nema razloga da atpl…"ode" gore…jer kao što znate…osnovni razlog zašto dionice rastu ili padaju…jest ponuda, tj. potražnja…ako nema novca neam niti potražnje…a novca, gotovine, keša nema…
…ove firme koje ste naveli…sigurno neće ispalatiti dividendu…dobro možda zaba…al to samo asko misli…a on je u rangu gubija i inih…


…. ML

-Ispričavam se …!!!!!

-Ipak ste vi sve dobro zaključili …… [smiley] [smiley] [smiley]

-Bio sam u zabludi kada sam proturiječio …..

…..neće se više ponoviti ….. !!!!!

-Dr M Wagner

…ne, nemorate se ispričavati…niste proturječili vi…nego ste napisali…da pročitam kaj je netko drugi napisao…tako da se nemam kaj na vas ljutiti…
…ja ne tvrdim da sam dobro zaključio…samo tvrdim isto što i vi…daje drugo/drugačije mišljenje…pa to i trebamo tu kaj ne…

Do utorka ovdje ne ma pomaka na gore, a u utorak se valja zavezati za stolicu radi inercije. [cool]

who dares, wins

matija mislim da si u pravu, ovo je tek početak puta. prema dooooole. jako dole. jer sad kad nitko nema love, mali prodaju ko blesavi samo da spase što se spasit da…. ljudi su u strahu i to je logično, još ih ovi genijalci sa tv prepadnu dodatno i eto stampeda….


Do utorka ovdje ne ma pomaka na gore, a u utorak se valja zavezati za stolicu radi inercije. [cool]

sve mi se čini da se mogu uskoro vezati jedino za gredu na stropu … [bye]

Mogli bi neki koji su prodavali HT po 228 i više, već u ponedjeljak upasti u ATPL. Mislim da im se nema smisla zbog predujma vraćati u HT.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Smart money ide krajem trgovanja u ATPL.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Mogli bi neki koji su prodavali HT po 228 i više, već u ponedjeljak upasti u ATPL. Mislim da im se nema smisla zbog predujma vraćati u HT.

Da. Ali u utorak je stampedo. Naki su se i danas utovarali. Oni što vole igrati u tišini.

who dares, wins

Verdi ti mi se činiš kao pametan momak koji bi mi mogao odgovoriti na par moji pitanja…
Ako nije problem i isprika na mojoj neupučenosti.
Znam da je objavljeno, ali kada izlazi izvješče od ATPL i dal ATPL ima koji brod na ugovor iz doba kad je BDI bio na alltimehigh?

New Report

Close