ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 15:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
49,39
8.347
169
48,10
50,00
3,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja danas dokupljujem….stavio sam nalog i cekam …[smiley2]

Cit :Time-schedule kod korejskih novogradnji bio je (LIBERTAS / IMPERIAL) – sve u 2007.

1.Rezanje čelika – 25.01./16.03.
2.Polaganje kobilice – 03.05./22.06.
3.Porinuće – 04.07./28.08.
4.Preuzimanje – 16.08./18.10.

Kod Kineza je kod m/t “Zagreb” između polaganja kobilice i porinuća prošlo više od 1 godine (08.10.06. – poč. 11.07.).Kod 2. novogradnje kobilica je položena 23.01.07.
Da li je analogijom realno očekivati preuzimanje m/t “Zagreb” npr. u siječnju 2008. , a porinuće i preuzimanje 2.novogradnje negdje veljači , odnosno svibnju 2008. ?
Molim komentar , jer nisam iz branše.

Ovo su moja pitanja od 22.10.07.
Predviđanje o porinuću početkom studenog se ispunilo ,pa su postavljena pitanja još aktuelnija.
Ima li netko da nas prosvijetli ?

Mislio sam se šta da dokupim u ovom shoping time….HT ili ATPL…
dokupio ATPL…sad nek se sve crveni….

evo me!

odgovor ti pise u bulletinu, iz sjecanja pocetkom ozujka je prva primopredaja. to je jos 4 mjeseca i imamo dodatne prihode. ne znam samo kako stoje brodovi u vijetnamu, ti su mi zanimljiviji.

Najbolje ponude [ ATPL-R-A ] Kupnja Cijena
50 3.277,00
7 3.276,12
20 3.275,00
10 3.274,00
50 3.261,06
Cijena Prodaja
3.389,00 50
3.389,99 44
3.399,99 95
3.400,00 68
3.410,00 7

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b6feff51-f6e6-49d2-adfe-ea9ebd5f5349&open=sec

Eto simbolično …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Čini mi se da ipak pada pritisak na prodaji i da bi se stvari ipak mogle promijeniti. Od jutra – 6 %, sada već -2.84%. Naravno nisam imao keša za dokup[smiley15][smiley15][smiley15]

P.S. ne odgovaram za točnost navedenih informacija jerbo sam u time gapu zbog moderiranja…

Hvala, kolega Vistman na vijesti o uvršetnju ATPL u međunarodni index. Još jedno lijepo priznanje za dionicu, tim više što su ga sastavili poslovično precizni Švicarci. [smiley2]

Jedna od vodećih europskih tvrtki za indeksiranje tržišta kapitala, švicarski Stoxx uveo je u svoju ponudu novi indeks Dow Jones STOXX Balkan 50 Equal Weighted Index u koji je uvršteno i pet najlikvidnijih hrvatskih blue chip dionica, piše CNN Money. Hrvatsku zastupaju povlaštena dionica Adrisa, INA, Podravka, Atlantska plovidba i Ericsson Nikola Tesla.”

Inače, nisam primijetio službenu objavu najnovije vijesti o primopredaji broda “Zagreb” u Kini pa ću postaviti link na službenu stranicu ATPL-a. (Ispričavam se ako je netko već postavio, a ja nisam vidio.)

http://www.atlant.hr/clanak_hrv.php?id=77


zna li netko kad možemo očekivati izješće za 3q

izvjesce ce najvjerojatnije doci krajem ovog tjedna,
to je recimo provjerena info jer sam dobio mail od nekog iz At.plovidbe

ja sam ovo vec napisao (mislim u petak) a kao mene se optuzuje da ne citam forum


Hvala, kolega Vistman na vijesti o uvršetnju ATPL u index. Još jedno lijepo priznanje za dionicu. [smiley2] Inače, nisam primijetio službenu objavu najnovije vijesti o primopredaji broda “Zagreb” u Kini pa ću postaviti link na službenu stranicu ATPL-a. (Ispričavam se ako je netko već postavio, a ja nisam vidio.) http://www.atlant.hr/clanak_hrv.php?id=77

Mali ispravak koega nažalost brod još nije isporučen nego samo porinut, nadajmo se da ni isporuka nije daleko.

mislim da je pravo vrijeme za dokup, ali nema se casha vise

Hvala, kolega Bosun, na ispravku. Kako bilo, imamo razloga za zadovoljstvo…

New Report

Close