ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnje:
Cijena Količina
685,10 10
685,00 52
683,10 10
682,02 61
682,01 20
682,00 410
681,01 30
680,13 94
680,00 43
678,51 501

who dares, wins



Techman, umjesto da svaki dan nabacuješ hrpu linkova na informacije (što je ajmo reči pohvalno), bili bi puno zahvalniji kad bi zdravo-seljački kratko komentirao odnosno jednom rečenicom prepričao sadržaj. [pray]
Znam, time riskiraš da te prozovu drukerom, zapravo tu titulu već imaš ak se ne varam [lol]

Nije da sam lijen pročitati, ali trebao bi cijelo jutro da prožvačem te tekstove i onda još pol toga ne kužim da piše i na hrvatskom.

kako je pokupljeno ovih 400 kom…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
698,01 40 10:12:52
698,01 30 10:12:30
700,01 1 10:12:30
698,01 20 10:12:18
697,00 60 10:12:09
697,00 400 10:12:06
697,01 40 10:12:06
Nevjerojatno ali istinito.

who dares, wins


nije mi jasno kako to da su vozarine za supramaxe toliko više od panamaxa 11679$ naspram 14086$ …prilična razlika, može li nam netko iz struke to objasniti?

ako sam dobro svrstao brodove čini mi se da ih AP ima otprilike 50:50 %.. s time da će 2 blizanca Držića koji se isporučuju ove godine prevagnuti na supramaxe … znači čak i današnji BDI nije loš za AP

Mislim da nisi dobro svrstao brodove, ATPL je većinom panamax i handymax.. evo pa usporedi sa EGLE-om:

http://www.eagleships.com/phoenix.zhtml?c=189576&p=irol-theFleet



nije mi jasno kako to da su vozarine za supramaxe toliko više od panamaxa 11679$ naspram 14086$ …prilična razlika, može li nam netko iz struke to objasniti?

ako sam dobro svrstao brodove čini mi se da ih AP ima otprilike 50:50 %.. s time da će 2 blizanca Držića koji se isporučuju ove godine prevagnuti na supramaxe … znači čak i današnji BDI nije loš za AP

Mislim da nisi dobro svrstao brodove, ATPL je većinom panamax i handymax.. evo pa usporedi sa EGLE-om:

http://www.eagleships.com/phoenix.zhtml?c=189576&p=irol-theFleet

[/quote]
Ovako se leti up na ZSE-u, skoro smo ko EGLE

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Šta se događa?Jesmo u nekoj "mini" blokadi?Jel’ se čeka dnevnik u podne?Ili su u pitanju ovi futuresi koji rade kao pješački semafor,nikako da se odluče za boju.

Koliko ja vidim u zadnje vrijeme se od neke ure ne trguje, već se čeka BDI….

Kada bu bila dividenda za ATLP?

I kolika bu bila?

Ženi sam obečal da je vodim na Cubu. Pa bi joj trebal reči točni datum.

Znate kakve su žene …

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

kao da se čeka izvještaj o kretanju BDI-a, ili se ja varam?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.




Nije da sam lijen pročitati, ali trebao bi cijelo jutro da prožvačem te tekstove i onda još pol toga ne kužim da piše i na hrvatskom.
[/quote]
Treba samo staviti link na tekst, ionako ti tekstovi trenutno ohrabruju i daju lažne nade i utjehe za neki brzi oporavak. Mene osobno nerviraju naslovi, o razlozima pada ili rasta određenih tržišta, bubeta se bezveze da se zadovolji forma, kako vani tako i kod nas. I stavljaju se nekorektne slike, čupanje kose i slični plačni motivi, ko da se nekome to gleda. Ajde ajde znamo koliko je sati ne morate se prenemagati. A na forumu ima toliko zaposlenih drukera da te glava zaboli.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


kao da se čeka izvještaj o kretanju BDI-a, ili se ja varam?

I meni se čini. Zasad je rovovska bitka na koti 700.

sutra je novi dan.

New Report

Close