ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,57
1.117
23
48,60
49,40
-1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mene čudi da se ovako dobro držimo, iznad svih očekivanja, a i ovi ameri di to ide…..
Kod nas se tek očekuje glavni krizni udar, koliko to ima veze s ATPL.. vidićemo, nije rečeno da i vlada neće pasti…

Kod nas je situacija gora ne go u Americi valjda za to što nam je izvoz k njima pao sa 0 na -2 !?

who dares, wins



Sve ok. kolega,malo me potaknula tvoja vizija jer je se ovaj forum pretvori u gatanja i vračanja kako
tko želi tako i piše…..a realnost je takva kakva je
[cool]

Kakva je realnost za BDI u ponedjeljak?
[/quote]

UP kolega – a i brodari u US u ponedeljak idu gore. [thumbsup]




Sve ok. kolega,malo me potaknula tvoja vizija jer je se ovaj forum pretvori u gatanja i vračanja kako
tko želi tako i piše…..a realnost je takva kakva je
[cool]

Kakva je realnost za BDI u ponedjeljak?
[/quote]

UP kolega – a i brodari u US u ponedeljak idu gore. [thumbsup]
[/quote]

Šta Vam to znači da u ponedjeljak USA ide gore kad odmah u utorak se opet svi crvene a kod nas gotovo sam siguran da i ponedjeljak će biti crvene boje….

na 4300 sve prodajem...


Mene čudi da se ovako dobro držimo, iznad svih očekivanja, a i ovi ameri di to ide…..
Kod nas se tek očekuje glavni krizni udar, koliko to ima veze s ATPL.. vidićemo, nije rečeno da i vlada neće pasti…

Kad je kod nas vlada pala?



Sve ok. kolega,malo me potaknula tvoja vizija jer je se ovaj forum pretvori u gatanja i vračanja kako
tko želi tako i piše…..a realnost je takva kakva je
[cool]

Kakva je realnost za BDI u ponedjeljak?
[/quote]

Javim ti u ponediljak iza 14h,samo tebi i to 100% točan info [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA




Sve ok. kolega,malo me potaknula tvoja vizija jer je se ovaj forum pretvori u gatanja i vračanja kako
tko želi tako i piše…..a realnost je takva kakva je
[cool]

Kakva je realnost za BDI u ponedjeljak?
[/quote]

UP kolega – a i brodari u US u ponedeljak idu gore. [thumbsup]
[/quote]

imaš li kakve informacije da to ide gore ?
molio bih te link

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !





Sve ok. kolega,malo me potaknula tvoja vizija jer je se ovaj forum pretvori u gatanja i vračanja kako
tko želi tako i piše…..a realnost je takva kakva je
[cool]

Kakva je realnost za BDI u ponedjeljak?
[/quote]

UP kolega – a i brodari u US u ponedeljak idu gore. [thumbsup]
[/quote]

Šta Vam to znači da u ponedjeljak USA ide gore kad odmah u utorak se opet svi crvene a kod nas gotovo sam siguran da i ponedjeljak će biti crvene boje….
[/quote]
Mora da imaš neku kuglu ili si iz kave gatao, kakve glupostiju sve nećeš čuti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

da li ima netko da nije dobio dividendu,meni još uvijek ništa,nisam baš u toku,hvala.



pogledaj samo tečaj dolara…31/12/2008 5,15 danas 5,90 …
151 milja $ dobiti na kraju godine je vrijedila 777 milja kuna a danas 890 milja kuna …nagradno pitanje glasi …misliš li da AP lovu čuva u kunama ili $$$ ?

U dolarima, kao što plaćaju i kredite i opex u dolarima.

[/quote]
Ako kuna i dalje nastavi kliziti, po ovoj računici ispadne da će ATPL moći i slijedeći mjesec isplatiti dividendu od 50 kn, a nakon toga će opet imati istu količinu kuna na računu. [lol]

Bojim se da se netko želi u ponedjeljak ujutro prvi istovariti

semper fidelis


Bojim se da se netko želi u ponedjeljak ujutro prvi istovariti

A što time želiš reći? Tko, koliko, po kojoj cijeni? Zašto? Pa svaki dan se netko prvi istovari.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close