ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

moze i k/p za danas, ako moze prije 10h

hvala

postavio sam naloge na 2500. molim uvažene kolege za savjet – da li je to previsoko? dal da idem na 2200 ili još ispod?hvala

najljepse u svemu tome jest da je Zagreb (kao i drugi pnamax) placen 36,6 milijuna $. Koliko danas vrijedi novogradnja od 80 000 tona a koliko vrijedi brod star 5 godina?

Ako se Kinezi potrude i zavrse brod u nekom normalnom roku (Spancir pomagaj!) onda i to kasnjenje nece biti neki veliki problem (nekoliko mjeseci).

PS…

koliko se sjecam netko je davno postavio pitanje kako se Atlantska stiti od negativnih tecaja i imaju li covjeka za to… ja sam malo proceprkao po tome i nasao ovo. Jel’ to zadovoljavajuce?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


postavio sam naloge na 2500. molim uvažene kolege za savjet – da li je to previsoko? dal da idem na 2200 ili još ispod?hvala

E kolega, ti si stvarno pretjerao. Probaj na 1800….

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Krpa, daj nemoj, kakvih sve dijonicara ima jos ce te i poslusati[smiley2]

Prvo prati po koliko se trzi, ako vec hoces prodati pa odluci… nitko ne zna sa sigurnoscu sto ce se dogoditi danas, hocemo li gore ili dole….

ojojoj… znaci 100 milijuna $…

NICOLE CYP 2007 77096 SOLD FOR $100 MILLION S.KOREAN BUYERS

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Pa nek poslusaju 🙂
Kao da ce je ikad kupiti na toj cijeni…mozda u dolarima

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


moze i k/p za danas, ako moze prije 10h

hvala

Prije 10h nemas k/p za dionice koje su na Mostichu


postavio sam naloge na 2500. molim uvažene kolege za savjet – da li je to previsoko? dal da idem na 2200 ili još ispod?hvala

Ovo je definitivno post koji spada pod topic “Najduhovitiji komentari”

ma po komentarima vidim da i nije,nema nikoga.Svi zauzeti prodajom ocito.
Strasna situacija.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Jel ono Buffet rekao?
Treba se bojati kad su svi pohlepni, i biti gramziv kada su svi prestrašeni!

Imam dojam da prevladava strah,
pa ću ja danas dokupljivati! [smiley2]

A FI stiže… [smiley2]


insider: ” postavio sam naloge na 2500. molim uvažene kolege za savjet – da li je to previsoko? dal da idem na 2200 ili još ispod?hvala ” E kolega, ti si stvarno pretjerao. Probaj na 1800….

do izbora i bude 1800. al to kažu moji prijatelji sa slike[smiley1][smiley1][smiley1]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Neobična reakcija na odličnu vijest ovog vikenda i brdo novih prihoda. [smiley4] Izgleda da su neki pobrkali IGH i napuhane građevinske dionice s vrlo konkretnim vijestima (novi panamax-brod “Zagreb” = novi, dodatni visoki prihodi triju brodova) i perspektivnim brodarima za prijevoz suhog tereta… [smiley2]

New Report

Close