ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,60
535
11
48,70
49,40
0,21%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Prodaje:
Količina Cijena
32 700,00
225 701,00
7 701,99
18 702,00
5 702,80
7 702,90
50 703,00
30 704,00
12 704,98
12 704,99
Ovaj je prije bio na 716 i konstantno pritišće cijenu na dolje. Koristi gužvu, a ja još ni sam dobio dividendicu. Šta mislite je li ju on dobio?

…vjerojatno nije…zato i tiska dole kad tržošte pada…jel bi to bi bio onaj isti od jučer na kolko ono 726, 738…pa se meknuo kak ste rekli…kužite njegovu igru ne…

Vaš link

Vaš link

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Ni sam neki pristalica teorije zavjere no ovo što se ovdje dešava je direktno za USKOK.
Kako netko iz PBZ može dobiti novac nekoliko dana prije ostalih i onda se jeftino nakupovati dok mi drugi čekamo novce i gledamo?
Ne radi se o danu ili dva već puno dužem periodu. Ni je moja banka na Mjesecu već isto u HR!

who dares, wins


Prodaje:
Količina Cijena
32 700,00
225 701,00
7 701,99
18 702,00
5 702,80
7 702,90
50 703,00
30 704,00
12 704,98
12 704,99
Ovaj je prije bio na 716 i konstantno pritišće cijenu na dolje. Koristi gužvu, a ja još ni sam dobio dividendicu. Šta mislite je li ju on dobio?

U 12:21 ga nije bilo. Možda se pobojao da bi ga ipak moglo popapati.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

PBZ D.D. 2,28% 31.827,00 2,99% 41.671,00
Od 01.11 do danas je netko skupio cca 10 000 kom. I baš njima se isplati na vrijeme i sad je to sve slučajna greška. Ma dajjjjjj [angry]

who dares, wins

@ verdi
Sjelo je samo fondovima (ili kako se neki već zovu) odmah, a nama malima par dana kasnije.. I ja sam u investoru i dobio sam jučer na otvaranju burze, znači u danu sa najvećom cijenom dionice ovih dana.

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.


🙂

a nene, pa di će itko pametan više se upuštati u argumentiranje ičega?
nema više argumenata, nema više pametarija, sad se mogu svi busati u prsa tipa "eeee, tako je govorio zaratustra" i sl…
atpl i eur sam bubnuo, onako samo…
najpametnije (doslovce najpametnije) je što se može:
zaleć.
kao u ratu… kad su padale granate, nitko pametan nije se pitao odakle dolaze, jel 120 mm ili 82mm, jesu li to možda naši i sl.
legni u jarak, što manji jarak, manja šansa da stradaš. što manje keša u dionicama, manja vjerojatnost da te okrobi.
a i ova metuzalemčad tipa kostolany, buffet i žgadija… svašta su i oni prošli, no svaka kriza je nova.
novo doba, nove vrijednosti, nove relacije, sve novo. čak i oni su bepci. a tko nije?
velim, pustite bdi, excel, diannu, drys, rio tinto, još nije vrijeme za to.
tek je (još uvijek) druga trijada mjeseca veljače (još uvijek) 2009.
možemo se zekati i dobro nam je. zeke će barem uvijek biti.
ne znam jel ti štogod od onog utovara od 500 kom ostalo ili si ga prevrnuo dvaes-tries puta, no savjetujem frižider. governor je pravu stvar napravio i svima nama se ruga (s pravom):
3 kune dnevno, godina dana = 3k kn, što mi to brljamo.
malo ga samo treba nadopuniti – 8 kn gore, 2 dolje u dva dana i to je to.
ae…

…ostalo od onih 500 kom…200-injak…prebacio se u druge dionice…i pušing…to ti je ono kaj sam govorio gubiju…trejdanjem zaradio…cirka 75k kuna…i onda pušing 125k zbog držanja…ma može on pričati kaj hoće sa 3 kune dnevno…ovo je moj primjer koji nije kompatibilan s njegovom teorijom…


Ok, svi nešto oko dividende, nego što se događa s DRYS-om, baš i ne reagira na BDI?

a daaaj… pa drys može regariati još jedino na glogov kolac.


Ni sam neki pristalica teorije zavjere no ovo što se ovdje dešava je direktno za USKOK.
Kako netko iz PBZ može dobiti novac nekoliko dana prije ostalih i onda se jeftino nakupovati dok mi drugi čekamo novce i gledamo?
Ne radi se o danu ili dva već puno dužem periodu. Ni je moja banka na Mjesecu već isto u HR!

pa gledaj na pola praznu čašu kao na pola punu. ni si dobio dividendu da kupiš jeftino, no ni si ni da kupiš skupo. sa da ćeš dobiti dividendu i kupit ćeš po voljno.
druga stvar ako ti je za kasnila dividenda pa si po žurio kupiti dionicu po 73x…
to je baksuz.
no, nemoj se uzrujavati, samo pod piruješ vatru.


Ok, svi nešto oko dividende, nego što se događa s DRYS-om, baš i ne reagira na BDI?

a daaaj… pa drys može regariati još jedino na glogov kolac.
[/quote]

…a mi smo jedno mjesec dana "reagirali" na drys…hehe…kad sam govorio moš mislit…pljuvačnica…sad…problem je kaj se tu piše da mi na svakaj reagiramo…a u stvari patkica…

"Ljudi božji i žene moje" (kako je govorio jedan pop)

Onaj tko zna na čega reagiramo je bogat (ili će biti uskoro). Kratko i jasno…

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

New Report

Close