ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



bemti jel ima još netko da nije dobil dividentu il sam ja zadnji?

nisi sam…


ni u HPB
[/quote]
Joka ne lagat, u HPB-u još jučer došla…
Ako nisi išao pogledat ne znaći da trebaš pist da nije došla.
Osim toga kaj vam je svima s tom dividendom ko deca, meni došla meni nije pa ne zanima nas uopće…

Ok, svi nešto oko dividende, nego što se događa s DRYS-om, baš i ne reagira na BDI?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Vaš link

zbilja za ne vjerovati kako je ljude zaslijepila ova sića od predujma. imate ovakvu bombu od članka. čovjek argumentira da će se supply sljedećih godina smanjivati a ne rasti, i nitko ne reagira, niti da se poveseli niti da ga krene pobijati… ali zato je svima važno koja banka je kako brzo isplatila tih 50 kuna po dionici! i da li će sutra dobiti ATPL za 5 kuna više ili manje!?
[/quote]
ne postoje argumenti za budućnost,to su samo floskule,argumenti postoje sada ili su postojali,a u budućnost nitko ne vidi,to su sve prognoze..a prognoza je svaka nezahvalna….ne možemo na temelju nagađanja donijeti dobar stav..



Vaš link

Nešto se dešava:
Oil 38.94 +4.32 +12.48%
http://www.bloomberg.com/index.html?Intro=intro3
Uvijek kada nafta raste, rastu i dionice. Malo mi je čudan danas DOW ali sam siguran u Kineze nočas da su zeleni. I to več preko nekoliko dana za redom.
[/quote]

Dow Jones Industrial je stvarno čudan? nešto kao:
Dow ends at lowest close in more than 6 years
An important psychological barrier gave way on Wall Street Thursday as the Dow Jones industrials
fell to their lowest level in more than six years.

50 kuna je fino ali u biti ništa…




Vaš link

Nešto se dešava:
Oil 38.94 +4.32 +12.48%
http://www.bloomberg.com/index.html?Intro=intro3
Uvijek kada nafta raste, rastu i dionice. Malo mi je čudan danas DOW ali sam siguran u Kineze nočas da su zeleni. I to več preko nekoliko dana za redom.
[/quote]

Dow Jones Industrial je stvarno čudan? nešto kao:
Dow ends at lowest close in more than 6 years
An important psychological barrier gave way on Wall Street Thursday as the Dow Jones industrials
fell to their lowest level in more than six years.
[/quote]
tehnička podrška dow jonesu je na 7200,znači još 3% dole,i onda lagano oporavak idući tjedan…



Vaš link

Nešto se dešava:
Oil 38.94 +4.32 +12.48%
http://www.bloomberg.com/index.html?Intro=intro3
Uvijek kada nafta raste, rastu i dionice. Malo mi je čudan danas DOW ali sam siguran u Kineze nočas da su zeleni. I to več preko nekoliko dana za redom.
[/quote]

jako čudan, sljedeći target nekih analitičara je 6000

kinezi i japanci zeleni iznutra, crveni izvana

ekipa kojoj nije sjela dividenda može bitit sretna…
ovi koji su upali ovih dana po ko zna koji put prelaze u long term ulagače…




bemti jel ima još netko da nije dobil dividentu il sam ja zadnji?

kolega nije ljepo nekome reć da laže ja znam da mi nije sjela i šta bih imao od toga da lažem
nisi sam…


ni u HPB
[/quote]
Joka ne lagat, u HPB-u još jučer došla…
Ako nisi išao pogledat ne znaći da trebaš pist da nije došla.
Osim toga kaj vam je svima s tom dividendom ko deca, meni došla meni nije pa ne zanima nas uopće…
[/quote]

[sealed]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"





bemti jel ima još netko da nije dobil dividentu il sam ja zadnji?

kolega nije ljepo nekome reć da laže ja znam da mi nije sjela i šta bih imao od toga da lažem
nisi sam…


ni u HPB
[/quote]
Joka ne lagat, u HPB-u još jučer došla…
Ako nisi išao pogledat ne znaći da trebaš pist da nije došla.
Osim toga kaj vam je svima s tom dividendom ko deca, meni došla meni nije pa ne zanima nas uopće…
[/quote]

[/quote]
Onda sorry ali, imaš problem onda…
Jer ja sam dobio prije 2 dana u HPB-u možda ti nije nešto uredu?!

PBZ D.D. 2,87% 40.120,00 2,99% 41.671,00

who dares, wins






bemti jel ima još netko da nije dobil dividentu il sam ja zadnji?

kolega nije ljepo nekome reć da laže ja znam da mi nije sjela i šta bih imao od toga da lažem
nisi sam…


ni u HPB
[/quote]
Joka ne lagat, u HPB-u još jučer došla…
Ako nisi išao pogledat ne znaći da trebaš pist da nije došla.
Osim toga kaj vam je svima s tom dividendom ko deca, meni došla meni nije pa ne zanima nas uopće…
[/quote]

[/quote]
Onda sorry ali, imaš problem onda…
Jer ja sam dobio prije 2 dana u HPB-u možda ti nije nešto uredu?!

[/quote]
meni su bili uplatili prije 3 ili 4 dana ali bila je greška uplatili su 1000kn više onda su povukli nazad kad su vidjeli da je zajeb i sad čekam novu uplatu

New Report

Close