ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

strmoglavo sam sve na jednu kartu – ćista intuicija i malo analyze .

bemti jel ima još netko da nije dobil dividentu il sam ja zadnji?

nisi sam…


bemti jel ima još netko da nije dobil dividentu il sam ja zadnji?

U Erste 0 bodova.

svi znamo da atpl vrijedi puno više od trenutne cijene,ali to je stvar tehničke prirode,i stvar psihologije.povijest je pokazala do sada,da su se ovakve dionice kao što je atpl,oporavljale duplo brže od drugih dionica,zato što su fundamentalno,ovakve dionice i praktički duplo jeftinije nego što bi trebale biti.ali vrlo brzo ćemo se uvjeriti da realna cijena dođe na svoje,prije ili poslije,zato treba biti strpljiv sa ovom dionicom,i ni u ludilu je prodavati..iako mislim da je tehničko stanje tržišta na zse uvjetovano špekulacijskim manevrima i nedostatkom likvidnosti,pa uz sve to još i negatvna burzovna psihologija,medvjeđe tržište,pa i ne može biti na višoj razini,ali rekao je rohatinski–kad se jednom pusti duh iz boce,više se ne može kontrolirati….


bemti jel ima još netko da nije dobil dividentu il sam ja zadnji?

nisi sam…


ni u HPB

Redosljed rasporeda : – prvo Uprava , ma gdje bila / da stignu uletiti na vlakove koji polaze!
– najmanje dividende najboljim partnerima / PBZ-investoru/nagrada
za životno djelo s malim ulagačima tijekom 2008.
– onda dividenda najbolje kreditoru ATPL-a / ZABA I Hypo/
– zatim, brokerskim kućama s kojima imaju aranžmane-kompenzacije po naški
– onda pauza- da se vidi efekt- Crobexa-ATPL-BDI- pregled učinjenog
– zatim, nastavak malo jačim investitorima / skupljaju se pare-šira rodbina
– na kraju omrznutim fondovima, da stignu uletiti u HT, rodoljubna pomoć
– zadnje, investitorima od kojih nema nikakve koristi…..
/ ja sam na kraju… to hoću reći..yebiga/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


svi znamo da atpl vrijedi puno više od trenutne cijene,ali to je stvar tehničke prirode,i stvar psihologije.povijest je pokazala do sada,da su se ovakve dionice kao što je atpl,oporavljale duplo brže od drugih dionica,zato što su fundamentalno,ovakve dionice i praktički duplo jeftinije nego što bi trebale biti.ali vrlo brzo ćemo se uvjeriti da realna cijena dođe na svoje,prije ili poslije,zato treba biti strpljiv sa ovom dionicom,i ni u ludilu je prodavati..iako mislim da je tehničko stanje tržišta na zse uvjetovano špekulacijskim manevrima i nedostatkom likvidnosti,pa uz sve to još i negatvna burzovna psihologija,medvjeđe tržište,pa i ne može biti na višoj razini,ali rekao je rohatinski–kad se jednom pusti duh iz boce,više se ne može kontrolirati….

eh, i taj duh je ili pjan u boci ili je zaboravio što mu je činiti………….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Vaš link

Nešto se dešava:
Oil 38.94 +4.32 +12.48%
http://www.bloomberg.com/index.html?Intro=intro3
Uvijek kada nafta raste, rastu i dionice. Malo mi je čudan danas DOW ali sam siguran u Kineze nočas da su zeleni. I to več preko nekoliko dana za redom.

SLAVONAC (malo san maka)


Redosljed rasporeda : – prvo Uprava , ma gdje bila / da stignu uletiti na vlakove koji polaze!
– najmanje dividende najboljim partnerima / PBZ-investoru/nagrada
za životno djelo s malim ulagačima tijekom 2008.
– onda dividenda najbolje kreditoru ATPL-a / ZABA I Hypo/
– zatim, brokerskim kućama s kojima imaju aranžmane-kompenzacije po naški
– onda pauza- da se vidi efekt- Crobexa-ATPL-BDI- pregled učinjenog
– zatim, nastavak malo jačim investitorima / skupljaju se pare-šira rodbina
– na kraju omrznutim fondovima, da stignu uletiti u HT, rodoljubna pomoć
– zadnje, investitorima od kojih nema nikakve koristi…..
/ ja sam na kraju… to hoću reći..yebiga/

ako si mislio dokupit po povoljnim cijenama imat ćeš priliku narednih dana…samo ne brzaj!


Vaš link

zbilja za ne vjerovati kako je ljude zaslijepila ova sića od predujma. imate ovakvu bombu od članka. čovjek argumentira da će se supply sljedećih godina smanjivati a ne rasti, i nitko ne reagira, niti da se poveseli niti da ga krene pobijati… ali zato je svima važno koja banka je kako brzo isplatila tih 50 kuna po dionici! i da li će sutra dobiti ATPL za 5 kuna više ili manje!?

NISAM NI JA DOBIO 65 *50

New Report

Close