ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
48,20
13.159
273
48,20
49,40
1,05%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vrijeme je za željezo, naftu i australski dolar

Cijena brodarskog prijevoza ove se godine više nego udvostručila. Skok cijene prekooceanskog prijevoza 147 posto pokazuje da bi kineski plan stimulacije gospodarstva vrijedan 580 milijardi američkih dolara mogao dodatno podignuti potražnju za sirovinama
, što bi moglo pomoći gospodarstvima i valutama zemalja koje ih izvoze kao što su Norveška, Australija ili Kanada.

"Istina je da je indeks vozarina posljednjih nekoliko tjedana jako porastao. Među ostalim, kineski plan oživljavanja gospodarstva ima za cilj veća ulaganja u infrastrukturu, i to ponajviše u željezničku infrastrukturu, što povećava potražnju za čelikom, a naravno da su zbog toga povećane i narudžbe za željeznom rudom koju Kina uvozi uglavnom iz Brazila i Australije", kaže Žarko Buzuk, portfolio menadžer OTP Investa.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=190230e2-5dc3-4f81-a00a-ddd1ec7fd381&ref=lastadd

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

za mene buy signal:




kompletna dividenda sjela….. [thumbsup]

Kompletna dividenda povučena….. [thumbsup]
[/quote]

16.02. dividenda sjela
17.02. dividenda stornirana i zatim ponovo uplaćena
[/quote]

Isti slučaj.Koristim RBA int.bankarstvo,i dosad uvijek dobivam dividendu među prvima.
Inače banke ne volim puno falit, ali za sada,sa RBA nikakvih problema.Daj Bože da potraje. [pray]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


To je zbirni račun sa investora tj to mali kupuju a i prodaju Zato se često mjenja stanje

Moguće, ali to bi značilo da su mali preko Investora (za koji kažete da se vodi na tom skrbničkom) prodali one blokove dionica koje je trezor kupovao po 2.000 i 1.900?! Ja ipak i dalje mislim da je to PBZ Invest!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ERSTE BANKA …ništa od dividende !?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

RITISAK
Sindikat pomoraca traži pravdu
http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/istra/3239689/index.do

who dares, wins


koristim investor i ništa mi nije leglo na nj, ni lipetinice od dividende.
netko dijeli slično iskustvo?

HPB…0 poena..

———-

hypo banka ni kune do sad … s tim da nije ni pogrešno uplaćeno čak [angry]


investor…..još ništa

jel’ ima kakvih novsti o HT-U, ako neko nešto zna?

sutra je novi dan.


ERSTE BANKA …ništa od dividende !?

HPB isto nula od dividende ustvari bila je sjela onda su je povukli a sad je pitanje kad će sjest ponovno jer neki su podigli dividendu a bila je krivo uknjižena u mom slučaju ja sam bio dobio nekih 1000kn više nego što sam imao dionica


jel’ ima kakvih novsti o HT-U, ako neko nešto zna?

kakvih novosti? šta kupujemo HT?

e pa to smo čekali, bilo je i vrijeme za neku veću investiciju i malo širenja biznisa!

Dobro je rekao jedan kolega na forumu neki dan u vezi dividende ATPL. Prvo dobiju veliki i kupe dok je povoljno (67x,xx). Onda cijena polako krene gore pa dobiju mali i počnu kupovati od velikih po znatno nepovoljnijim uvjetima. Kolega čestitam na prognozi i svaka ti dala.
Ja još ništa na investoru ali sada to više i nije važno.
Ukoliko netko od vas dolje voli snijeg, vrlo rado bih se mijenjao za nekih 15 dana pod snijegom i ledom za 15 dana na plaži, sunce, more, koke, ljimunada, sladoled….kuglja ili čitav rafalllll….

SLAVONAC (malo san maka)



jel’ ima kakvih novsti o HT-U, ako neko nešto zna?

kakvih novosti? šta kupujemo HT?

e pa to smo čekali, bilo je i vrijeme za neku veću investiciju i malo širenja biznisa!
[/quote]

nemoj držat sva jaja u istoj košari, ako želiš radit pisanice za Uskrs. [lol] ako shvaćaš što ti hoću reći. [thumbsup]

sutra je novi dan.

New Report

Close