ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

isplatit će nam dividendu kad napumpaju cijenu …lopovska posla …što drugo očekivati od bankara…




Svi nešto griješe. Mirovinci, dividenda…..još par griješki i odosmo u p.m.
Kupnja Cijena
4 685,20
124 685,00
Vidim ekipa se polako šulja na bidu. Samo da to nije igra poklape. [bye]
I ja neki dan pogriješio, kupio po 754 i mogao prodati po 778 a ja neču. Malo mi. Izgleda ovdje ako zaradiš za kavu dobar si, uzmi lovu i bježi.

Ja mislim da smo već odavno u pm
kako li sam samo bio pohlepan kad sam uzeo po 710 i za tjedan dana ona na 820, ali ne ide to još gore treba biti strpljiv, evo popušio opet po ko zna koji put
[/quote]

Je li vi to osnivate stranku pušioničara? Ima nas još zainteresiranih za članstvo.
[/quote]
bolje ne jer ćemo postati državni neprijatelji zbog prevelikog broja članova

semper fidelis

ja sam svoju dividendu upravo potrosio….na ATPL naravno! [thumbsup]



PBZ D.D. 2,93% 40.842,00 2,94% 41.068,00
Opet se ovaj skrbnički utovara. Njegov utjecaj na cijenu je veći od svega drugog zajedno.

Čini mi se da taj PBZ i kontrolira cijenu, iznad 800 kn prodaje, ispod kupuje
[/quote]

Točno, sve bitno ste napisali, jedino nedostaje tko se krije iza skrbničkog. Ako niste sigurni, sjetite se sindroma ULPL, držim da se sad slično događa u ATPL. Nažalost, to je meritum, sve ostalo je marginalno.

@gardist
Kolege tvrde da je to fond PBZ invest


ja sam svoju dividendu upravo potrosio….na ATPL naravno! [thumbsup]

ma evo 100-tka od srca! bravo majstore! da mogu proguro bi ti čevape on-line….

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

koristim investor i ništa mi nije leglo na nj, ni lipetinice od dividende.
netko dijeli slično iskustvo?

HPB…0 poena..

———-

hypo banka ni kune do sad … s tim da nije ni pogrešno uplaćeno čak [angry]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Futursi Up

http://www.exchange.imarex.com/bdi-futures-closing-prices/category1048.html

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham




PBZ D.D. 2,93% 40.842,00 2,94% 41.068,00
Opet se ovaj skrbnički utovara. Njegov utjecaj na cijenu je veći od svega drugog zajedno.

Čini mi se da taj PBZ i kontrolira cijenu, iznad 800 kn prodaje, ispod kupuje
[/quote]

Točno, sve bitno ste napisali, jedino nedostaje tko se krije iza skrbničkog. Ako niste sigurni, sjetite se sindroma ULPL, držim da se sad slično događa u ATPL. Nažalost, to je meritum, sve ostalo je marginalno.
[/quote]
To je zbirni račun sa investora tj to mali kupuju a i prodaju Zato se često mjenja stanje

ako pbz kontrolira cijenu onda jao NAMA…….hah,pa to su sve male lampadine u ovon olujnom nevrimenu …sitne krijesnice koje imaju kratak rok trajanja…..,al lip je snig u splitu!!!

@miroic
To sam i ja mislio pa su me neki demantirali/popljuvali
Doduše vjerujem da mali trguju sa Investorom svaki dan pa je malo čudno da nema promjene svaki dan

@Miroic,
Da li ste skroz sigurni za ovu svoju tvrdnju? Ni su svi mali na investoru. Šta je onda sa ostalima malima?

who dares, wins

New Report

Close