ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaba cijela sjela

na Investoru ni lipe od dividende…


kompletna dividenda sjela….. [thumbsup]

Kompletna dividenda povučena….. [thumbsup]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

sjela dividendica, pa onda su mi ju povukli, i kad gle čuda odmah istu sumu uplatili! kod mene nisu fulali niti za lipu! lijepo&pohvalno!
dragi moji poštovani forumaši, mislim si u jednu ruku dobra je ova cijela ukakana situacija, jer će očistiti karcinom&metastaze iz zdravog tkiva koje sačinjavamo mi vjerni dioničari!
slažem se i da umrtvljena dionica isto tako nije od Bog zna kakve koristi, no dugoročno gledajući Atlantska je sigurna luka, i kao što sam davnooooo napisao: dokup uvijek prodaja špekulantima&5 koloni&huškaćima&navlakatorima nikad……
ja se bez obzira na trenutnu cijenu ATPL i dalje smješim, jer znam da IM nisam dao gušta, moje dionice nisu dobili (da dobili, ne kupili jer tko je prodavao u ovakva vremena taj je poklanjao, a naizgled prodavao….)!
Kako li sada izgledaju grafovi investicijskih fondova…..he, he, još malko pa će ih crtati od 1945-2009 (ahaaa, gle rasta….) [lol]
Tko vjeruje da ćemo ikada vidjeti svoje mirovine, mislim da je utopist, mi u ATPL bar znamo da ćemo jednog dana imati bar za zlatna invalidska kolica i mladu med. seku u krilu…. [lol]

Veseli zadravi bili, nek Vam se Atlantska mili….

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

PBZ D.D. 2,93% 40.842,00 2,94% 41.068,00
Opet se ovaj skrbnički utovara. Njegov utjecaj na cijenu je veći od svega drugog zajedno.

who dares, wins



kompletna dividenda sjela….. [thumbsup]

Kompletna dividenda povučena….. [thumbsup]
[/quote]

16.02. dividenda sjela
17.02. dividenda stornirana i zatim ponovo uplaćena


PBZ D.D. 2,93% 40.842,00 2,94% 41.068,00
Opet se ovaj skrbnički utovara. Njegov utjecaj na cijenu je veći od svega drugog zajedno.

Čini mi se da taj PBZ i kontrolira cijenu, iznad 800 kn prodaje, ispod kupuje

….dan

-Isprika …..PBZ-u i ATPL …..

-Jutros mi je veći nego jučer ….(iznos na računu) …., a to je dividenda …..

.Dr M Wagner

Ni meni ništa na pbz investoru,a planirao sam jeftin dokup danas


sjela dividendica, pa onda su mi ju povukli, i kad gle čuda odmah istu sumu uplatili! kod mene nisu fulali niti za lipu! lijepo&pohvalno!
dragi moji poštovani forumaši, mislim si u jednu ruku dobra je ova cijela ukakana situacija, jer će očistiti karcinom&metastaze iz zdravog tkiva koje sačinjavamo mi vjerni dioničari!
slažem se i da umrtvljena dionica isto tako nije od Bog zna kakve koristi, no dugoročno gledajući Atlantska je sigurna luka, i kao što sam davnooooo napisao: dokup uvijek prodaja špekulantima&5 koloni&huškaćima&navlakatorima nikad……
ja se bez obzira na trenutnu cijenu ATPL i dalje smješim, jer znam da IM nisam dao gušta, moje dionice nisu dobili (da dobili, ne kupili jer tko je prodavao u ovakva vremena taj je poklanjao, a naizgled prodavao….)!
Kako li sada izgledaju grafovi investicijskih fondova…..he, he, još malko pa će ih crtati od 1945-2009 (ahaaa, gle rasta….) [lol]
Tko vjeruje da ćemo ikada vidjeti svoje mirovine, mislim da je utopist, mi u ATPL bar znamo da ćemo jednog dana imati bar za zlatna invalidska kolica i mladu med. seku u krilu…. [lol]

Veseli zadravi bili, nek Vam se Atlantska mili….

…hehe…nisam se od mračnog doba gubija bolje nasmijao…
…nema sigurnih luka…samo više i manje nesigurne…znam igra slovima je…al je tako…
…dokup uvijek…slažem se…al po najboljoj cijeni…prodaja…uvijek…po najboljoj cijeni…bez emocija…molit ću…inače se ostane ošišan…
…nitko nikome ništa nije poklanjao…na burzi se trguje…i kak je jedna kolegica rekla…svi igramo igru…zadnji magarac…znači samo bu "jedan" spušio…ostali…nadam se i ja…bumo imali "jeftine" dionice…a ovo shvati kak hoćeš…
…a ovo o mirovinama…da i ne pominjem…pa vjerojatno će atpl u dogledno vrijeme UP,UP,UP…time dolazi do velike vjerojatnosti…da će i druge dionice tim putem…što bi reklo…da će i naše mirovine UP,UP,UP…uzrok i posljedica…

koristim investor i ništa mi nije leglo na nj, ni lipetinice od dividende.
netko dijeli slično iskustvo?

HPB…0 poena..

molim odgovor tko zna:
1. da li će onima koji su primili predujam dividende biti isplaćena razlika do punog iznosa dividende bili oni dioničari ili ne na dan odluke o ev. razlici
2. kada se otprilike odlučuje o toj razlici

biom75

New Report

Close