ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas nas BDI izgleda sve pozitivno iznenadio sa svojim rastom.

http://www.dryships.com/pages/report.asp

izgleda da je najviše iznenadio ove preko bare;
DryShips Inc. (Public, NASDAQ:DRYS) Pre-Market: 4.34 -0.42 (-8.82%)
Diana Shipping Inc. (Public, NYSE:DSX) Pre-Market: 13.99 -1.10 (-7.29%)

iju, koji smo ono zadnji povrat novaca na tžište čekali, od INE? Sada čekamo , u nepresušnom vrelu optimizma, povrat od predujma dividende ATPL. Da je danas zapravo sjeo novac, plus BDI u plusu…. koja paklena kombinacija, sva sreća da postoje gornje blokade!!

ovo tržište i atpl izgleda niti bog sam više ne može pokrpati. izgleda da je pepeo, krah pa onda sve ispočetka. ali ovaj put polako i godinama, a ne kao prije u danima i mjesecima.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

my,

iju, koji smo ono zadnji povrat novaca na tžište čekali, od INE? Sada čekamo , u nepresušnom vrelu optimizma, povrat od predujma dividende ATPL. Da je danas zapravo sjeo novac, plus BDI u plusu…. koja paklena kombinacija, sva sreća da postoje gornje blokade!!

U kojem ti ljubičastom svijetu živiš?? Nema tog BDI-ja i dividende koje bi u ovo vrijeme otjeralo ATPL u plus a kamoli u blokadu..Pogledaj malo tržišta vani, a i ljude u RH.. Bolje drži gaće jer nam se ne piše dobro.. [pray]

http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1

Hell is Empty and all the Devils are Here


my,

iju, koji smo ono zadnji povrat novaca na tžište čekali, od INE? Sada čekamo , u nepresušnom vrelu optimizma, povrat od predujma dividende ATPL. Da je danas zapravo sjeo novac, plus BDI u plusu…. koja paklena kombinacija, sva sreća da postoje gornje blokade!!

U kojem ti ljubičastom svijetu živiš?? Nema tog BDI-ja i dividende koje bi u ovo vrijeme otjeralo ATPL u plus a kamoli u blokadu..Pogledaj malo tržišta vani, a i ljude u RH.. Bolje drži gaće jer nam se ne piše dobro.. [pray]
[/quote]

kolega, Sarkazam (grč. σαρκασμός, sarkasmós; sarkazein = gristi usne od bijesa, sarx = meso) zlobna je, ljuta, zajedljiva, oštra i gorka poruga ("koja grize u meso"); pojačana ironija.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


my,

iju, koji smo ono zadnji povrat novaca na tžište čekali, od INE? Sada čekamo , u nepresušnom vrelu optimizma, povrat od predujma dividende ATPL. Da je danas zapravo sjeo novac, plus BDI u plusu…. koja paklena kombinacija, sva sreća da postoje gornje blokade!!

U kojem ti ljubičastom svijetu živiš?? Nema tog BDI-ja i dividende koje bi u ovo vrijeme otjeralo ATPL u plus a kamoli u blokadu..Pogledaj malo tržišta vani, a i ljude u RH.. Bolje drži gaće jer nam se ne piše dobro.. [pray]
[/quote]
nekima još nije jasno ,a i sam sam bio sljep





Šta će biti sa onima kojima je sjela div., a trebali bi ju vratiti. Inaće u takvim krivim slučajevima uplata jedino možeš se nadati da će onaj kojem si krivo uplatio biti dobar i vrnuti lovu, ako neželi mislim da ga je teško naterati (sud, odvjetnic???).

…oni će dobiti poziv da je vrate…ak je ne vrate potpišu da ne žele vratiti…predmet ide na sud…tamo će se probati nagoditi s njima odvjetnici…pa će onda vratiti kad im ovi kažu (troškovi, zatezna kamata, itd.)…ili zadnje…inaćenje…u roku 3 godine…pa računaj kolko je kamata…kolko sudski troškovi…meni super…atpl bu imala još veću dobit…al neki ostaju genijalci…hehehe…ps. radim s takvim stvarima pa znam…90% ljudi vrati lovu…10% ne želi…i onda dolaze plačići i govore kak će se ubiti i da im nismo rekli…pa sad vam kažem….
[/quote]
Svašta! Kako su je uplatili greškom, tako će je banka i vratiti, nije prvi put da to banke rade nakon pogrešne uplate. Zvao sam financijsku službu ATPL i pitao na koji račun da im vratim greškom uplaćen novac pa su mi rekli da nema potrebe i da će banka to riješit u toku dana!
[/quote]

…ja samo želim pomoći…da naučite proceduru…a ostali komentari…nemam se namjeru osvrtati na njih…ovo je čisto tehničke prirode…
[/quote]

evo, automatski stornirana od strane zabe krivo uplaćena dividenda na tekućem, pa će valjda skoro sjesti ispravan iznos. Dakle, nitko me ništa nije pitao, sve ide automatski.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

toliko o proceduri …


[Moja žena priča u firmi kak ja uvijek nakon što kupim padne cijena. A ljudi joj tam kažu da i oni isto tako.[rolleyes] Eto, velkam tu du klab. ‘Malo nas je’ al nas ima. [thumbsup]

o maše, pa zar je moguće da si oženjen za moju ženu??

– uplaćen kompletan predujam dividende.

…..večer

-Ne bih tvrdio ….. , ali mislim kako sam na računu imao više love …..

-Zapravo , 31.12.08. ni nisam imao ATPL (gotovo sam siguran)…. , ali to ne znači
da mi ovi nisu mogli nešto platiti , pa kasnije povući ….. , više …. [smiley]

-Ne koristim taj račun (PBZ-maestro) , ali danas sam je puknuo u bankomat ….. i
nekako mi malo …. [smiley]… , ne sjećam se nekih troškova ….

…pročitao sam ovdje ….. , kao sjela neka lova …. , pa sam se polakomio …. [smiley]

-Bilo je nekih desetak(koliko se sjećam) … , ali sada je sedam ….????

-Lako je tako …… tko šiša BDI …. , zavaljaš dioničare i evo ga …. [smiley]

….mogu i flotu rasprodati ….!!!!!

Dr M Wagner

P.S.
Još uvjek sumnjam više u sebe , nego u PBZ ….. , ali ne mogu se sjetiti … [smiley]

New Report

Close