ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

upravo zvao atpl ,ostatak novca za dividendu krenuo prema bankama dionicarima koji su zakinuti, preplacenima koji nisu vratli novac sljede ovrhe ,tuzbe itd…..novac ce vratit na ovaj ili onaj nacin….osteceni provjerite u banci dali je stigao ostatak….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Najjači su mi ovi buntovnici preko foruma….Ti su obično u stvarnom životu suprotnost toga…

inverter*

ma nije toliko bitno to kaj nisu odmah sve isplatili, već je bitno kaj bi nakon ovoga netko trebao dobiti otkaz i to ne netko nego mnogo njih.

Pa ovo je javna sramota.
Mi bi u EU?
[lol] [lol]
Katastrofa. Ovo mi je baš jedno iznaneđenje i to jedno ružno.
Ovakve stvari pokazuju koliko smo netransparentni i koliko je loše ulagati kod nas.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Nema vraćanja.

Što se da, to se više ne vraća. Taknuto maknuto.


Tako je.
Meni isto doslo vise nego sto mi pripada…

Ne jebem zivu silu.
Lovu nevracam.

[/quote]

Poštovani Blueman!
Zar niste vi bili najglasniji vikavši o pljački i prevari na temi INGRA? Pozivali se na moral, čast i junačku prošlost od stoljeća sedmog?
Kako to da ste sada spremni uzeti nešto što vam ne pripada?
Jadna nam država kad oni koji bi krali viču okolo "držte lopova!"

[/quote]
Ma zezam se, naravno ako je ljudska greska da se vraca ova..
Usporedjujes neku jadnu babu u racunovodstvu ATPL sa neplacanjem Arene od 90 milj EUR.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ajde ne cjepidlačite. Greška koja će bit ispravljena.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

S obzirom na likvidnost i pad nekih drugih perjanica Crobexa, čudi me da ATPL nije daleko niže nego što jest.
To bi valjda trebao biti dobar znak?

Pa ovo je javna sramota.
Mi bi u EU?
[lol] [lol]
Katastrofa. Ovo mi je baš jedno iznaneđenje i to jedno ružno.
Ovakve stvari pokazuju koliko smo netransparentni i koliko je loše ulagati kod nas.


Tko radi taj i griješi, samo što će ova greška biti ispravljena za razliku od mnogih koje nisu i neće, a dobro su nas koštale. Ni tren nisam posumnjao u ono što piše u odluci. A što se tiče EU nama to ne treba iz drugih razloga, ako su tamo Slovenci, Rumunji i Bugari mi sigurno ne trebamo biti.
[sealed]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

Valjda je sada sve jasno po pitanju dividende, nego gdje sada gledamo futurese pošto imarex ne radi….


Bankarski sustav ne funkcionira na način, ja ću zatvoriti račun i koga briga. To je jak sustav, za.ebat ćete gdje ne znaš. Bolje je poštivati što kažu.

U koji razred ti ideš? 2.c


U koji razred ti ideš? 2.c

Kak se praviš a sjediš pored mene i čmrljiš. Baš si njuška. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

17.2.2009 Atlantska plovidba d.d. – greška u isplati dividende

Zagrebačka burza uputila je Atlantskoj plovidbi zahtjev za očitovanjem povodom napisa o grešci u isplati dividende.

Atlantska plovidba d.d. dostavila je odgovor slijedećeg sadržaja:

“U Atlantskoj plovidbi d.d. je primijećeno da je, prilikom pripreme dokumentacije za isplatu predujma dividende za 2008.g., došlo do slučajne administrativne pogreške odnosno upotrebe pogrešne datoteke dioničara.
Upravo se u ovim trenucima vrši korekcija prema ispravnoj datoteci kako bi se izvršila pravilna isplata predujma dividende.
Ovim putem se zahvaljujemo poslovnim bankama na iskazanom razumijevanju za nastalu pogrešku.”

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

obrisano

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close