ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


crobex grabi na 1000 meni se sve cini

ako će to dovesti do konačne stabilizacije tržišta , dionice se početi dobro refavati, ako neće više dolaziti do slomova tržišta , nesigurnosti , itd. , ako će se jako dobro povećati opća likvidnost zse, nemam ništa protiv , neka ide na 1000.
dapače, neka se ova agonija na zse i svj.tržištima konačno završi .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

opet prijatelj sa 7 kom po 777, samo velika je razlika od 888

ma kakav cash-r-a, 100% in

agonija je tek počela, no s druge strane kinezi su meni se čini itekako spremni na ovu "krizu", bdi se oporavio (donekle).
jednom smrkne , drugom svane.
u dionice se jednostavno više ne ulaže, vidi samo kolko ovih banera za forex ima. a sve na rubu zakona.al se reklamira,nikom ništa.

Good artists copy. Great artists steal.

Nema vraćanja.

Što se da, to se više ne vraća. Taknuto maknuto.

Danas opet pokolj, propustila sam trenutak za prodaju i danas opet pokolj.
Da se pojedeš od bijesa.
A jel ko zna zašto Američke burze jućer nisu radile? Jel to kakvo izvanredno stanjeili neki praznik?


Nema vraćanja.

Što se da, to se više ne vraća. Taknuto maknuto.


Tako je.
Meni isto doslo vise nego sto mi pripada…

Ne jebem zivu silu.
Lovu nevracam.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

nadam se da će pogledati moje postove oni koji su me ispljuvali kad sam rekao da će se atlantska opet kupovati za 500



Nema vraćanja.

Što se da, to se više ne vraća. Taknuto maknuto.


Tako je.
Meni isto doslo vise nego sto mi pripada…

Ne jebem zivu silu.
Lovu nevracam.

[/quote]
nece te ni pitat ,banka ce sama uzet….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

treba pod hitno angažirati NOU jer potop koji slijedi teško će preživjeti većina ovdje sveznajućih

…da iskomentiramo…prije…par tjedana povela se rasprava…oko "držanja" i ne"držanja" dionice…oko vijesti o njoj…oko svega i svačega…i kuda ovo sad vodi…na čiju strani…kolegi gubiju ide pitanje…

Kad će fondovi više bankrotirati (ne OMF) ?
Svaki dan prodaju preko 1000 dionica (ukupno svi fondovi) samo da isplate odlazeće.
Meni nikakav problem nisu day traderi, jer oni ipak imaju interesa u dobro stanje dionice, ali jesu oni koji moraju prodati preko 1000 komada svaki dan bez obzira na cijenu, jer likvidnost AP je i njezino prokletstvo: može se prodati pa makar i po lošoj cijeni, a i bez velikog pada cijene, koliko god se nama 2-5% činilo velikim.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

A jel ko zna zašto Američke burze jućer nisu radile? Jel to kakvo izvanredno stanjeili neki praznik?
[/quote]

Praznik

New Report

Close